Žluté rýhy v zoubcích syna

Anonymní
22.11.20 11:02

Žluté rýhy v zoubcích syna

Zdravím, syn má 2 roky a dnes při čištění zubů jsem si všimla, že má vepředu na jednom zubu takové žluté rýhy. Není to takový ten povlak co se dá vyčistit.. nevíte co by to mohlo být? Může ho to bolet? Minulý týden jsme měli jít poprvé k zubaři, kterého jsme konečně sehnali, ale nebyl tam a nedalo se ani dovolat :( :(

Jinak syn moc nejí sladké, ale vím, že i tak se může vytvořit třeba kaz. Učím ho si čistit zoubky ale on kartáček jen kouše. Čistím mu zuby v leže a on u toho řve, jinak to prostě nejde… :? Nenechá si jen tak vyčistit zuby, už jsem zkoušela ho nějak zabavut pohádkou nebo tak.

A jestli znáte zubaře v Moravskoslezském kraji, který by přibral aspoň syna, tak mi prosím dejte vědět. Volala jsem snad už všem v okolí i své zubařce a nikdo nepřijímá nové…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8130
22.11.20 12:12

To se dělá i dospělým, řekla bych, ze je to vyšší pigmentace..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
22.11.20 12:28

Prejed přes to nehtem, jestli je v pořádku sklovina. Dcera měla žlutou rýhu a byl to kaz. Sladké taky nejedla. Byla ale cítit prohlubeň ve sklovině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 13:53

@Hojuza práce to jsem zkoušela, ten zub je drsný a má tam takové rýhy jako by poškrábáné a ty jsou žluté :( doufala jsem, že to nebude kaz..

• Citovat
  • Nahlásit
218
22.11.20 14:05

Dcera to měla jako propadlé trošičku. Měla na dvojce zepředu a kaz to byl a velice rychle se rozlezl na jedničky a druhou dvojku. Určitě zajděte k zubaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.11.20 14:14

No návštěva zubaře pro jistotu neuškodí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu