Žluté skvrnky na plence

23
19.12.19 17:07

Žluté skvrnky na plence

Ahoj holky. Předem vám děkuju za radu a za vaše reakce. Chápu že asi nejlepší řešení bude jet k lékařce, ale mě se mezi ty nemocný tak nechce a volala jsem jí, říkala, že to nic neznamená. Mám syna dva měsíce starého a tento týden jsem si párkrát všimla, že po curani má na plence takové jasně žluté skvrnky. Není to od kakani, je to v oblasti pindika :lol: měl dost silnou novorozeneckou žloutenku a když sem volala lékařce, říkala, že to ještě může vylučovat. Teplotu nemá. Že by plakal víc než obvykle, to taky ne. Kroutí se, ale to myslím že bude spíš prdama. Vložím fotku. Taky se mi stává, že když jdu ve čtyři ráno kojit, plenka pocurana vůbec není. Moc díky za vaše názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
993
19.12.19 17:50

No a víš, že moč má barvu? Někdy světlejší, jindy zas tmavší… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13177
19.12.19 18:28

@Ajinka05

Ahoj,

no mě to příjde jako uplně normální moč :nevim: jakou barvu v plence hledáš? :nevim: Moje dcera první dva měsíce čůrala až do oranžova, což jsou soly.

neboj, vše je v pořádku ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
19.12.19 18:37

@toma0105 tak samozřejmě že vím, zase takovej trotl nejsem… Ale díky za názor.
@chs.jasmin právě že u dcerky tohle neznám, vždy čistá pocurana plenka a u syna je tam to zbarvení, tak sem z toho taková nesvá. Moc se mi nestává že plašim. Zřejmě to nevyspání, vše vidím jako to nejhorší :? :mrgreen: ale děkuju, hned sem klidnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3145
19.12.19 19:05

@Ajinka05 Syn, aktualne 3 mesice, mel taky parkrat. Bylo to parkrat, kdyz cural az za delsi dobu. Taky obcas v noci pri tvrdemcspanku moc necural. Nebala bych se toho. Ale taky jsem to resila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
19.12.19 19:08

Zářivě žlutá moč může být z doplňků stravy obsahujících B vitamíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20634
19.12.19 19:32

To je prostě pocurany. Můžou to dělat i pleny, že někde je moč průhledná nebo se vsaje a nekde je prostě vidět žlutá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
20.12.19 06:15

Holky, moc vám děkuji za vaše názory, člověk je hned klidnější :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13177
20.12.19 07:20
@Ajinka05 píše:
Holky, moc vám děkuji za vaše názory, člověk je hned klidnější :)

Raději se zeptat a zajímat se, než něco zanedbat a nebo se trápit :) Měj krásné svátky Vánoční :mavam: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
21.12.19 11:37

@chs.jasmin máš pravdu :) Tobě taky hezké svátky. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu