Reklama

Žluté tělísko na ultrazvuku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 10:19
žluté tělísko na ultrazvuku

Zdravím, mám na vás velký dotaz. Byla jsem u doktora na kontrole (měla jsem cystu na vaječníku)…po cystě ani památka, což mě uklidnilo. Ale rozhodil mě pan doktor, když se začal vyptávat, zda vedu pohlavní život, zda se chráníme a zda chceme miminko..na vše jsem mu odpověděla a on mi řekl, že nádherně vidí žluté tělísko, takže ovulace proběhla a na to, že by se měla dostavit MS to zatím nevypadá. Pokud se do 10 dnů nedostaví mám se stavit. Znamená to tedy, že bych mohla být těhotná? Byla by to strašně velká náhoda, protože sex byl jen jednou a přerušovaný. Poslední MS byl 30.3. Omlouvám se za anonym, ale je tu hodně známých a nechci aby se to popřípadě rozkřiklo.

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 05.05.18 10:49

Spis si myslim, že ne…Jestliže rekl, že to NEvypadá na bližici se menstruaci, tak asi videl nizkou sliznici…Pred menstruaci bývá sliznice obvykle zvýšená( stejný stav-zvýšená sliznice- bývá i v tehotenství)..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 11:18

@EvulinkaB18 těžko říct, co tím chtěl říct. Když jsem se ptala zda je tedy vše v pořádku, pousmál se a řekl: až na to, že nemenstrujete, tak ano. Mě to vše bohužel začalo docházet až mimo ordinaci. Tak uvidíme za 10 dnů

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 05.05.18 11:53

Těhotenský test už by něco mohl ukázat.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2464 příspěvků 05.05.18 12:04

Jestli byla posledni menstruace 30.3. tak bys uz mela pozitivni test. udelej ho a uvisis.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 05.05.18 13:00

@karkarka Pravdepodobne opožděná mentruace, jestliže v tuto dobu tam bylo žluté telisko viditelné na utz.

Zakladatelko, já bych nad tim nepremýšlela, nevíme jak to doktor myslel.Bud to myslel tak, že ač došlo už k ovulaci(podle žl. teliska), tak sliznice neni zatim zvýšená a proto to na menstruaci nevypadá a za deset dnu se máš prijit ukázat, zda se zvýšila(pokud do te doby nedostaneš) a nebo muže mít podezření na tehotenství(což ale logicky kdyby tam „neco“ videl, tak by ti už ukázal druhou čárku test, protože na utz bývá videt „neco“ až když se zvedne HCG na určitou hodnotu. Nechci ti brát nadeje, ale…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 15:28

Holky moc děkuji za názory. V pondělí koupím test a uvidíme. Každopádně mi začal lítat tlak a ranní nevolnosti už mám skoro týden. Vím, že by to byla šílená náhoda, ale zatím tomu vše nasvědčuje

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >