Žluté tělísko na ultrazvuku není vidět

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 15:17
Žluté tělísko na ultrazvuku není vidět

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit jsem z toho docela dost nervózní.
Na úvod bych chtěla říct, že mám velmi nepravidelný menstruační cyklus, menstruace se objeví dvakrát do měsíce pak měsíc pauza pak opět dvakrát do měsíce a zase měsíc pauza takhle je to dokola, dle doktora anovulační cykly. (Mám jen jeden vaječník, druhý mi vzali z důvodu cysty).
Poslední menstruace byla od 5.6. do 12.6 v červenci jsem menstruaci nedostala, objednala se na gyndu a 25.7 mi doktor píchl agolutin s tím, že budu mít menstruaci do tří týdnů od píchnutí agolutinu. 6.8 mi bylo špatně, zvracela jsem a měla jsem návaly horka, udělala jsem si těhotenský test a byl pozitivní viz. foto juchuuu, miminko si moc přejeme, ihned jsem volala na gyndu objednal mě na 16.8 viz. foto z ultrazvuku.
Doktor mi řekl, že jsem ve čtvrtém týdnu těhotenství, nic tam nevidí kromě dutinky, a žluté tělísko tam nevidí vůbec :,( 8o je normální, že tam není vidět?? Nasadil mi utrogestan 1-0-1 a kontrolu mám 3.9. nenapadlo mě se zeptat na to byla jsem nadšená, že jsem těhotná :srdce:
Děkuji vám, že mi odpovíte :srdce:

Reakce:
tajnaorient
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 21.08.19 15:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Na úvod bych chtěla říct, že mám velmi nepravidelný menstruační cyklus, menstruace se objeví dvakrát do měsíce pak měsíc pauza pak opět dvakrát do měsíce a zase měsíc pauza takhle je to dokola, dle doktora anovulační cykly. (Mám jen jeden vaječník, druhý mi vzali z důvodu cysty).
Poslední menstruace byla od 5.6. do 12.6 v červenci jsem menstruaci nedostala, objednala se na gyndu a 25.7 mi doktor píchl agolutin s tím, že budu mít menstruaci do tří týdnů od píchnutí agolutinu. 6.8 mi bylo špatně, zvracela jsem a měla jsem návaly horka, udělala jsem si těhotenský test a byl pozitivní viz. foto juchuuu, miminko si moc přejeme, ihned jsem volala na gyndu objednal mě na 16.8 viz. foto z ultrazvuku.
Doktor mi řekl, že jsem ve čtvrtém týdnu těhotenství, nic tam nevidí kromě dutinky, a žluté tělísko tam nevidí vůbec :,( 8o je normální, že tam není vidět?? Nasadil mi utrogestan 1-0-1 a kontrolu mám 3.9. nenapadlo mě se zeptat na to byla jsem nadšená, že jsem těhotná :srdce:
Děkuji vám, že mi odpovíte :srdce:

Ve 4 týdnu ještě nemůže jít nic vidět na to je moc brzo tak za 3 až 4 týdny ;) hlavně klid :hug:

ugluk
Hvězda diskuse 47555 příspěvků 21.08.19 15:36

Nemyslel spíš žloutkový váček? Jaké je tam psané CRL? Jo a přestaň blbnout s těma testama :) těhotenství tam je, jeho prosperita se ukáže 3.9. a vzhledem k tomu, že neznáš datum ovulace, jsou všecko jenom čisté spekulace.

Rozinka24
Kecalka 263 příspěvků 21.08.19 15:39

Buď v klidu, u mě tam taky nic neviděl a to jsem tam byla ve 4 + 5. Moc držím palce tobě i sobě, aby tam už příště pan doktor něco viděl :-) :srdce:

iamlenka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 21.08.19 15:42

Myslím, ze ve 4. týdnu ještě brzo na to něco vidět. Budu držet palce ať je 3.9 vidět srdíčko a všechno je v pořádku :palec:

Kačus82
Echt Kelišová 7551 příspěvků 21.08.19 15:45

Vypada to dobře, zatim nemudruj, v tehle fazi nic videt neni, za 2 tydny uvidis. Gratuluju :kytka:

toma0105
Kecalka 402 příspěvků 21.08.19 16:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Jejda:scream:tolik těhotenských testů jsem nepotřebovala nikdy a to mám 2 děti. Navíc mě holky překvapujete, že jen co se objeví 2// už letíte k mudrovi a pak se divíte, že tam ještě není nic vidět, je to tu furt dokola. Já testovala u každého dítěte max 2 těhu testy a k mudrovi jsem šupajdila až jsem byla 8-9týden těhotná.

Kajka9
Kelišová 5753 příspěvků 21.08.19 17:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Je moc brzo takže to je normální že nic nevidí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 10:23

Holky děkuji za Vaše reakce :D já sama tomu nevěřím, že se to povedlo dle doktora jsem neplodná :lol: :lol: :lol: můžu otěhotnět jen s pomocí hormonů a nám se to povedlo :D :D úplně bez hormonů bez léčby příště jen tak :lol: jsem nadšená

Kajka9
Kelišová 5753 příspěvků 22.08.19 10:25
@Anonymní píše:
Holky děkuji za Vaše reakce :D já sama tomu nevěřím, že se to povedlo dle doktora jsem neplodná :lol: :lol: :lol: můžu otěhotnět jen s pomocí hormonů a nám se to povedlo :D :D úplně bez hormonů bez léčby příště jen tak :lol: jsem nadšená

Jo dr mě tvrdila x let že nebudu moc otěhotnět jen š hormonama a na první dobrou jsme otehotnela :jazyk: :mrgreen: :lol:

Váš příspěvek
Reklama