Reklama

Žluté vlasy - co pomůže?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veveronik
Kecalka 487 příspěvků 13.12.16 21:39
Žluté vlasy-co pomůže?

V září jsem byla u kadeřnice a z mé přírodní hnědé mi udělala hezkou platinovou blond. Včera jsem byla na odbavení odrostů a hrůza - odrosty cca 2cm mám žluté!!! Řekla mi ať to doma umyju fialovým šamponem a bude to ok, ale je to katastrofa. Odrosty jsou žluté a zbytek nafialovělý. Co s tím? Mám to něčím doma přebarvit??

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 13.12.16 21:45

Ten fialovej sampon nepusobi po prvnim pouziti, ja si tim belim vlasy uz od zari… pokud mozno nanest ho jenom na ty odrosty a snazit se ho moc nedavat do celych vlasu… neprebarvovala bych ty odrosty zas chytnou jinak.

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 13.12.16 21:55
@veveronik píše:
V září jsem byla u kadeřnice a z mé přírodní hnědé mi udělala hezkou platinovou blond. Včera jsem byla na odbavení odrostů a hrůza - odrosty cca 2cm mám žluté!!! Řekla mi ať to doma umyju fialovým šamponem a bude to ok, ale je to katastrofa. Odrosty jsou žluté a zbytek nafialovělý. Co s tím? Mám to něčím doma přebarvit??

Já bych mazala zpátky, ať mi to spraví. A samozřejmě zdarma. Měla jsi na tom trvat už včera.

Tucka
Kecalka 127 příspěvků 13.12.16 21:56

Já bych to viděla na reklamaci u té kadeřnice! :cert:

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 13.12.16 21:56

@veveronik jednak teda okamžitě vyměnit kadeřnici, protože tohle teda mi udělat na hlavě, tak ji zabiju :zed: jinak co máš za ten fialový šampon? Ono hodně záleží, jak je koncentrovaný…
Každopádně pomůže hlavně mytí a mytí, pořád s fialovým šamponem ;) a nebo samozřejmě k jiné kadeřnici, tak to dá do pořádku ;)

Nazilla
Nováček 2 příspěvky 13.12.16 22:05

Myslim, ze to je chyba kadernice, ona ti urcite jen odbarvila odrosty, ale uz ti na to nic nedala, proto to mas osklive zlute. Me vzdy pak da na vlasy jeste preliv/barvu, a vlasy mam vzdy nadherne a barvu od korinku ke koneckum jednotnou… Nechapu, proc ti kadernice ten fialovy sampon nenanesla sama? Vzdyt musela vedet, ze ti to nepomuze…

Kateřina Hubálková
Kecalka 137 příspěvků 13.12.16 22:06

Já tohle řešila docela dost, nezbylo mi nic jiného než se vrátit k melírům..bylo mi řečeno, že žádná blond neudělá platinu, jedině nejdřív odbarvovač a pak tónovat..takže je otázka jak postupovala v případě komplet odbravení a jak ted? Já mám svojí barvu špinavou blond, a i tak jsem vždy měla odrost jiný než zbytek..

veveronik
Kecalka 487 příspěvků 13.12.16 22:11

No já včera strašně spěchala, tak jsem neměla čas to úplně řešit. A hlavně jsem tam byla navečer a u ní mi to tak hrozný nepřipadalo. Vím že má do konce roku úplně narváno, tak jestliže mě vůbec vezme. Vždycky jsem u ní byla spokojená, ale teď…

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 13.12.16 22:59

Ja jsem hrozne spokojena s fialovou schaumou ;)

GKata
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 13.12.16 23:10

V prvé řadě zkusit reklamaci, není možné, aby to bylo hnedka takhle žluté, přeliv by to mohl spravit, moje aktuální kadeřnice mi ho vždycky přes melíry dávala, aby se to pěkně sjednotilo. Jinak mě teda fialový šampón od Welly zabral i na 1. použití, naopak se Schwarzkopfem to byl vždycky běh na delší trať. Jednou jsem taky chytla takovou horší kadeřnici, leč v jiném městě, a nechtělo se mi za ní vracet, tak jsem to doma napatlala Wella šampónem a nechala na hlavě déle, než bylo doporučeno (myslím, že doporučeno bylo 5 minut a já to nechala tak 20) a vylezla z toho opravdu silně popelavá barva.

Ou
Závislačka 4993 příspěvků 14.12.16 00:20

Chodit k lepší kadeřnici.

Reklamaci zkuste leda na peníze, rozhodně ji to nenechte opravovat - nechte si to opravit v nějakém rozumném salonu používajícím kvalitní barvy.

Deneriss
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 14.12.16 00:53

Fialový šampon zn. Fanola zesvětlení hned!! Já na nej nedám dopustit.

Jogrr
Závislačka 4205 příspěvků 14.12.16 01:00

Pouzivam fialovy od loreal a velika spokojenost. Ale melir si nanasim sama, kadernicim jiz neduveruji.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 14.12.16 05:44

Ja mam teda jen hustej melir, ale nikdy se mi nestalo, ze by byl odrost zlutej, vidim to taky na chybu kadernice. Zluty naopak byly konce vlasu, kde jsem mela barvene vlasy, ale to se ostrihalo. Fialovy sampon pouzivam od schaumy a od swiss o par, ten mi prijde o chlup lepsi. Kadernice mi po dobarvovani aplikuje sampon, masku a belici pastu, takze odchazim vzdycky s krasnou barvou. Tu pastu taky na ten odrost zkus, maji ji v dm, je od swiss o par a snad by mohla trochu pomoct. Jinak nevim, ja bych k ni nabehla at to laskave spravi, protoze na odrostu mas (predpokladam) svoji barvu a odbarvit to na puvodnich vlasech dozluta chce fistrona a podle myho nazoru by se to zkusene kadernici stat nemelo.

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 14.12.16 07:14
@veveronik píše:
No já včera strašně spěchala, tak jsem neměla čas to úplně řešit. A hlavně jsem tam byla navečer a u ní mi to tak hrozný nepřipadalo. Vím že má do konce roku úplně narváno, tak jestliže mě vůbec vezme. Vždycky jsem u ní byla spokojená, ale teď…

To je její problém, že má plno. Když ti druhý den vypadne plomba, taky ti to musi opravit hned, ne za půl roku. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama