Žluté vlasy, hrůza, hrůza

Anonymní
7.12.12 12:08

Žluté vlasy, hrůza, hrůza.....100x hrůza

Prosím čím odstranit žlutý nádech, no spíš hodně žlutý nádech :poblion: z vlasů. Včera jsem se odbarvila na „blond“ vyšla z toho žluto oranžová 8o dneska jsem to chtěla vylepšit a koupila si melíry a napatlala celou hlavu, s tím že melíry jsou síla! vyžerou a budu blond ;) No tak NE! trošku se vyžrala ta oranžová, ale žlutá(hodně) jsem pořád :zed: to že jsem trpěla bolestí jak mi ty melíry působili na hlavu ani popisovat nemusím :lol:
Dočetla jsem se na netu, že speciální šampon zbaví vlasy žlutého nádechu :think: mohly by jste mi nějaký doporučit? a hlavně kolikrát si tu hlavu musím umýt aby to mělo efekt ;) barvu už ne, nemusela bych mít vlasy :lol:
Při koupi melírů jsem si vzala od palette šampon nugát, tak to přinejhorším hodím na tmavo, ale budu nešťastná chtěla jsem být blondýnka :mrgreen:

Děkuji za odpovědi :kytka:

Anonym protože se stydím :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14535
7.12.12 12:11

Obdivuju tě, že ses do toho pustila sama bez kadeřnice. Ona by ti určitě řekla, že to hned nejde a je lepší to postupn zesvětlovat. Já měla stejný nápad jako náctiletá a byla jsem liška rezavá :mrgreen: :P.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7139
7.12.12 12:11
@Anonymní píše:
Prosím čím odstranit žlutý nádech, no spíš hodně žlutý nádech :poblion: z vlasů. Včera jsem se odbarvila na „blond“ vyšla z toho žluto oranžová 8o dneska jsem to chtěla vylepšit a koupila si melíry a napatlala celou hlavu, s tím že melíry jsou síla! vyžerou a budu blond ;) No tak NE! trošku se vyžrala ta oranžová, ale žlutá(hodně) jsem pořád :zed: to že jsem trpěla bolestí jak mi ty melíry působili na hlavu ani popisovat nemusím :lol:
Dočetla jsem se na netu, že speciální šampon zbaví vlasy žlutého nádechu :think: mohly by jste mi nějaký doporučit? a hlavně kolikrát si tu hlavu musím umýt aby to mělo efekt ;) barvu už ne, nemusela bych mít vlasy :lol:
Při koupi melírů jsem si vzala od palette šampon nugát, tak to přinejhorším hodím na tmavo, ale budu nešťastná chtěla jsem být blondýnka :mrgreen:

Děkuji za odpovědi :kytka:

Anonym protože se stydím :oops: :mrgreen:

já sama už bych nepodnikala nic a svěřila se odbornici :lol: pak je ten šampon jak ty říkáš ted mi vypadlo jak se jmenuje v názvu je stříbro, ale jak se to přežene budeš fialová

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1962
7.12.12 12:12

Mám totožný zážitek (nebyla to náhodou Londa / Nebojte se barev! :mrgreen: /
Abych nebyla pleš ale feš, musela jsem sáhnout po hnědé, blond (tedy peroxid ani domácí záchranné prostědky /citron a heřmánek/ by mě nezpasily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1850
7.12.12 12:17

Kup si fialový šampon treba v dm http://www.google.cz/search?…
zneutralizuje žlutou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2825
7.12.12 12:18

Já používala šampon matrix a když ho necháš dýl na hlavě působit, tak vlasy dostanou bílý nádech. Zkus to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769

Ja si kupuju v rosmenu takovej fialovej sampon stoji cca 80kc a tim se meju, mam delanej melir a po tom samponu mi to nezloutne ba naopak svetla mi to :)) pak prodavaj u kadernika od Lorealu taky fialovej sampon ale ten stoji pres 300 a ucinek mi prijde stejnej jak ten s rosmenu. jinak ja kdyz se takhle barvila, tak jsem to vzdy stahla koupenym odbarvovacem a druhej den jsem dala barvu, vetsinou naky to stribro nebo tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4181

Proboha jdi k holici :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
7.12.12 12:20

Kup si přeliv blond se studeným tonem tedy nafialověly a taky ten fialový šampon a bude ok ještě po přelivu budeš mít alespon lesklé vlasy :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48951

Po tomto experimentu bych pelášila ke kadeřnici, at ti s tím něco udělá. Na zesvětlení vlasů je nejlepší hustý melír.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769

Jo a moje kadernice rikala ze ten fialovej sampon je prave neco jak preliv, takze to tam mam nechat co nedyl a jen obcas jakoby napenit, ja si to tam nechavam tak 10 min.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4152
7.12.12 12:21

Je to šampon silver od loreal profesionel, ale pokud to máš jak velikonoční vajíčko, tak to nejspíš budou vyhozený peníze :nevim:
http://www.zbozi.cz/…mpoo-500-ml/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.12 12:22

@Terrad neobdivuj, mám takové nápady často, ale nikdy to nebylo takhle krásné @lukresia to jsi mě nepotěšila :think: jak přeženeš? jako časté mytí.
@puntice byla to garnier tato http://www.lekarna.cz/…super-blond/
@MadGirlNancy kouknu, ale co ta fialová :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1850
7.12.12 12:25

No právěže ta to zneutralizuje…ten fialový šampon je ten, o kterém tu všechny mluví, pouze jsou to různé značky. Mají ho v rossmannu, dm…
Prostě si nech poradit, že potřebuješ fialový šampon na blond vlasy a oni ti ho dají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7139
7.12.12 12:27
@Anonymní píše:
@Terrad neobdivuj, mám takové nápady často, ale nikdy to nebylo takhle krásné @lukresia to jsi mě nepotěšila :think: jak přeženeš? jako časté mytí.
@puntice byla to garnier tato http://www.lekarna.cz/…super-blond/
@MadGirlNancy kouknu, ale co ta fialová :think:

ono se to musí nechat nějakou dobu působit, když to přetáhneš budeš šedá nebo fialová, já to používala když jsem byla blond ale jen malinko na udržení té barvy, já bych se na to nespoléhala a raději šla na tmavo a nejlíp ke kadeřnici :D jinak nevím jak to, ale ukázalo se mi, že jsi mě zmínila pod svým nickem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat