Žluté zuby v dospělosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evickamicka
Kecalka 149 příspěvků 30.09.18 16:34
Žluté zuby v dospělosti

Ahoj holky, vim že trošku řešim kravinu, ale mám hrozně žluté zuby, už od nějakých 15ti let. Nekouřim, zuby čistim minimáně 3× denně, nepiju kolu, víno ano kafe. Nevíte jak udělat aby byly trošku bělejší? Hrozně mě to štve

Reakce:
Lalelale
Závislačka 2710 příspěvků 30.09.18 16:40

@Evickamicka jdi na hygienu, pískování je trochu vybeli a pokud patris k lidem, co mají zuby žluté geneticky, hygienicka ti poradí nejlepší způsob, jak je vybělit. Pokud bude dobrá teda :) určitě bych nebelila samo domo, to je cesta ke zničení skloviny

LucinkaPardubice
Kecalka 123 příspěvků 30.09.18 18:22
@Evickamicka píše:
Ahoj holky, vim že trošku řešim kravinu, ale mám hrozně žluté zuby, už od nějakých 15ti let. Nekouřim, zuby čistim minimáně 3× denně, nepiju kolu, víno ano kafe. Nevíte jak udělat aby byly trošku bělejší? Hrozně mě to štve

to vyresi laserova operace a beleni, kamaradce to pomohlo take, z nejakych 5000 eur vam to udelaji na kazde lepsi zubni klinice

LennyL1
Kecalka 409 příspěvků 30.09.18 19:13

5000 Eur? No to snad ne. Prosim Tě běž za svým zubařem a ten Ti poradí nejlepší způsob. Já i sestra jsme měli taky geneticky dost žluté zuby, a doktorka mi udělala odlitek a dala domů bělící gely na noc. Za týden užívání jsem měla zuby jak hollywoodská hvězda. Sklovinu mi to nezničilo, a už je to 19 let. Zuby už nemám samozřejmě tak extrémně bílé, ale jsou tak akorát. A to piju kafe, víno, všecko. Základ je poradit se s doktorem o nejlepší možnosti. Ale vůbec se netrap, je to lehce i levně řešitelný problém.

ruzoveflamingo2
Stálice 66 příspěvků 30.09.18 19:23

Existují tři zárodečné listy: entoderm, ektoderm a mezoderm. Oboje, zubní sklovina (tvrdá vnější vrstva korunky zubů) i kůže pocházejí z ektodermu.

Přirozeně světlé typy lidí (s přirozeně platinovými blond/ zrzavými vlasy) mají obvykle velmi průsvitnou kůži, tenčí než lidé s jinými barvami vlasů. A jejich zubní sklovina, protože stejně jako kůže pochází z ektodermu, je také tenčí.

V důsledku tenčí skloviny prosvítá vnitřní vrsrva zubu (dentin). A dentin je obvykle nažloutlý nebo šedavě zbarvený. Proto jejich zuby působí žlutě. Není to způsobeno špatnou životosprávou. Bělení v takových případech nepomáhá.

Evickamicka
Kecalka 149 příspěvků 30.09.18 22:30

@ruzoveflamingo2 jsem blond, tak to může být tím, taky mám pocit že jsou malinko našedlé :palec: děkuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >