Žlutý, až nahnědlý nezapachající výtok

Anonymní
5.12.19 18:04

Žlutý, až nahnědlý nezapachajici výtok

Zdravím vespolek.
Prosím anonymně, je to pro mne dost intimní téma a mám tu známé. Před pár dny se u mne objevil nazloutly výtok, občas mám na toaletaku trošku krve, kolikrát je výtok až nahnedly, možná s příměsí krve. Dost mi to připomíná vzhledově hlenovou zatku. Zaráží mě, že výtok nijak nezapacha, ani trochu. Taky mě trošku bolí spodek na dotek (okolo,, otvoru"), ale na pohled tam vůbec nic v nepořádku není. MS mám dostat zhruba za 14 dní. Těhotná také určitě nejsem. Navíc beru anitibiotika na streptokoka v těle a na Helicobacter. A tyto atb se používají i na záněty močových cest apod takže si nemyslím, že bych byla nějak nastydla. Můj dr. Má dovolenou a zástup je tam jen každé pondělí na pár hodin a to je pro mne nejvytizenejsi pracovní den, nemám šanci to stíhat. Nesetkal se s tímto někdo? Nikde na emiminu ani na jiných diskuzích jsem přesně toto téma nenašla. Moc díky všem! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19668
5.12.19 18:06

Nemohla by to být ovulace, když jsi v půlce cyklu? někdy se mírné krvácení může objevit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
5.12.19 18:12

Nebo naopak nejaka disbalance osidleni pochvy prave z duvodu brani tech antibiotik… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat