Žlutý výtok a pálení v 9.tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
291
29.12.19 16:49

Žlutý výtok a pálení v 9.tt

Ahoj. Nenašla jsem nikde podobne tema týkající se zacatku těhotenství. Jsem 9.tt a před otehotnenim jsem brala Macmiror na ecoli. Klasicky pálení, bolesti podbrisku… jenže to po léčbě prestalo na chvíli, ja jsem otěhotněla a ještě než jsem zjistila, ze jsem v tom, tak přišlo to same… bolesti podbrisku (mohla byt nidace), ale hlavně pálení… Doktorka mi rekla, ze mi už nic dat nemůže. Takze jsem dostala tip na výplachy Clogin a boraxove globule. Dale jsem si zařídila homeopata. Ovšem po léčbě chvíli pokoj a v 8.tt to zacalo znovu. Takže jsem si udělala hermanek a přikládala. Jenže dneska mam pokazdem utreni žlutý výtok a trochu “tvaroh” dole :oops:. Udělala jsem tedy opět vyplach, ale pali mě to a přijde mi takova natekla a včera po tydnu zase přišly bolesti spodku takové ms. Vím, ze to muže byt spojené s roztahovanim v děloze, ale přesně tohle jsem mela s ecoli. Týden už jsem mela pokoj od bolesti spodku… jsem zoufalá. Doktorka ordinuje až 6.1. a ambulance v nemocnici je desna. Každopádně si zajedu do jiného města hned zítra, když se nic nezlepší.
Tak by mě zajímalo, jestli to mohou byt “obycejne” kvasinky, případně zda ecoli kůže ohrozit miminko, když mě prý stejně léčit nemůže… díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1314
29.12.19 17:27

Musí ti udělat stěr z pochvy, na obyčejný kvasinky bych ti doporučila tablety Clotrimazol, ale jestli je to ecoli, tak na tu se dává něco jiného a léčit tě může, můžeš dostat antibiotika, popřípadě v závažných případech Macmiror.Ale jestli je to ecoli, tak ta se léčit musí, je nebezpečná. Ale bez stěru těžko říct…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
29.12.19 17:33
@Reny28 píše:
Musí ti udělat stěr z pochvy, na obyčejný kvasinky bych ti doporučila tablety Clotrimazol, ale jestli je to ecoli, tak na tu se dává něco jiného a léčit tě může, můžeš dostat antibiotika, popřípadě v závažných případech Macmiror.Ale jestli je to ecoli, tak ta se léčit musí, je nebezpečná. Ale bez stěru těžko říct…

Doktorka mi už dvakrát řekla, ze mi nic dat nemůže a kontrolní ster už ani nedelala, když zjistila, ze jsem těhotna. Prave mě děsí, ze na pohotovosti mi stery nikdy nedělali, doktorka je až 6.1. A ja jak jsem už po jednom potratu tak
mam fakt strach. Co muže způsobit ecoli miminku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
29.12.19 17:46

@Jeanine33 mně na pohotovosti stěr z pochvy udělali, tak uvidíš, jestli ho neudělaj, tak si ho vydupej u své gyndařky. Co může způsobit…takhle brzy asi nic, ale v pozdějších týdnech ti může prasknout plodovou vodu, já sem kvůli ní přišla o miminko v 21tt…ale teď se s tím nestresuj, třeba jsou to jsou jen kvasinky, já je měla hodně rozjetý v prvním trimestru a projevilo se to žluťým výtokem s cuckama, svěděním a nateklou pochvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
29.12.19 17:52

@Reny28 kvasinky jsem mívala před lety. A bylo to jiné… bily výrok, zapach, silene svědění. Teď mam “jen” hrozne pálení a bolesti podbrisku. Což muže a nemusi byt z toho. Jde mi hlsvne o to, zda to třeba způsobuje nějaké vady případně potrat. Za doktorkou určitě skocim, když ne na pohotovost… teď davam boraxove globule. Dekuju moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat