Žlutý výtok od začátku těhotenství

Anonymní
17.8.21 14:32

Zluty vytok od zacatku tehotenstvi

Ahoj holky, jsem v 23+5 od zacatku tehu resim zluty vytok ze zacatku hodne svedil doktor mi vzdy nasadil macmiror ktery zabral na par dni pak to resil nakou mastickou a to jediny zabralo na svedeni jen zluty vytok stale zustal. Tak mi udelal kultivaci z moci a pochvy vysledky z moci mam v poradku a z pochvy ze tam slabsi bakterie jsou ale nic zavazneho tak ze mi dnes posle recept na preleceni. A ptala sem se doktorky muj ma dovcu co kdyz zluty vytok nezmizi tak mi rikala ze je dost mozny ze proste ten zluty vytok budu mit ze byvaji. Nema zadny zapach zadny svedeni nic proste jen je zluty. Tak se chci zeptat mela ste to nektera taky tak ze ste cely tehu mela zluty vytok a taky vse v poradku? Dekuju hezky den :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.8.21 14:54

Ahoj, jsem ve 30tt a také mám žlutý výtok snad už od prvního trimestru. Vše je v pořádku dle doktorky.
Výtok mi hodně reaguje na počasí, když jsou vedra, ještě víc zesílí a zežloutne, což je prý také normální.
Určitě bych to řešila v případě svědění nebo pálení zápachu. Občas si zavedu Gynocaps, abych dole udržela rovnováhu.🙂

• Citovat
  • Nahlásit
21
17.8.21 20:58

Ahoj, ja si myslim, ze to nie je asi nic neobvykle a nemusis sa obavat. Si pod dohladom lekara, urcite by na to prisiel, keby to bolo nieco zavazne. Ja som v tehotenstve mala tiez rozne vytoky, uz si nepamatam, ci bol aj zlty, ale menili sa rozne. Myslim si, ze je to bezne v tomto stave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat