Žlutý výtok v 32tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 11:51
Žlutý výtok v 32tt

Ahoj, prosím můžete mi poradit dnes jsem přesně v 32tt a poslední týden mám takový žlutý hustý výtok a třeba co druhý den nažloutlý, ale takový tekutý jako voda a pořád se cítím mokrá ????????‍♀️ Nevíte co to je?? Malý je celé těhotenství hlavičkou dolů a prý je nízko pořád…do toho takové křeče jako při menstruaci…nechci plašit ???? srdíčko doma poslouchám pořád a malý se pořád hemží tak nevím
Děkuji za každou radu

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8919 příspěvků 09.06.19 12:14

Buď dnes na pohotovost nebo zítra k lékaři. Můžeš mít zánět a ten může způsobit předčasný porod. Na bolesti si vezmi hořčík, pokud nepřejdou, tak pohotovost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 12:18

@Janli jdu k lékaři v úterý tak snad to bude v pohodě :pensive: mám poslední dobou často poslíčky a tak jsem si říkala jestli nemůže odcházet hlenová zátka tento typ výroku jsem ještě neměla :nevim:

Zuzi79
Kecalka 114 příspěvků 09.06.19 12:28

Myslim, ze je lepsi jit k doktorovi, nez se ptat na internetu laiku. Nejspis ti tu nikdo nerekne nic jineho, ja taky. Ja v tehle situaci bych sla na pohotovost uz davno. Drzim palce, at je vse ok.

Janli
Echt Kelišová 8919 příspěvků 09.06.19 14:53

Se žlutým výtokem jsi měla být u lékaře dávno. Zánět plodových obalů je fakt průšvih.

Váš příspěvek
Reklama