Žlutý zub u syna

1245
14.11.20 21:36

Žlutý zub u syna

Dobrý večer ženy :) Hned na začátku musím napsat, že syn si zuby čistí poctivě ráno i večer. Večer mu je ještě sama dočišťuju. Na tohle sem pes, nechci aby měl zuby prolezlé od kazů. Ale dneska při čištění na něj koukám a jeden zub má zabarvený do žluta 8o Nevíte proč se to děje a jaká by byla náprava? V pondělí ho budu objednávat na preventivku tak to pořeším se zubařkou, ale jestli není něco co bych do té doby než tam půjdem mohla udělat aby se to popřípadě nezhoršilo? Nesetkala jste se s tím některá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1102
14.11.20 21:45

Pravděpodobně odumřel, pokud se jedná o jediný zub

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
14.11.20 21:46
@evulinda79 píše:
Pravděpodobně odumřel, pokud se jedná o jediný zub

Nový zub, že by jen tak odumřel? To se mi moc nezdá :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
14.11.20 21:53

Stává se, pracuji v zubní ordinaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MaM
198
14.11.20 22:13

Jestli se do něj nějak nešťastně uhodil, stát se to bohužel mohlo. Naštěstí dnes umí zubaři téměř zázraky, jen to stojí dost peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
14.11.20 22:14
@evulinda79 píše:
Stává se, pracuji v zubní ordinaci

V létě mu byl dělaný rentgen zubů, to by tam zubařka viděla, že je něco v nepořádku ne? Teď mi říkala známá, že to může být z atb a on teď dobral ospen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
14.11.20 22:16
@MaM píše:
Jestli se do něj nějak nešťastně uhodil, stát se to bohužel mohlo. Naštěstí dnes umí zubaři téměř zázraky, jen to stojí dost peněz.
Žádný úraz na pusu neměl tak snad ti nebude tak divoké 8o V létě byl na preventivce a všechno bylo ok
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
14.11.20 22:21
@PeBa12 píše:
V létě mu byl dělaný rentgen zubů, to by tam zubařka viděla, že je něco v nepořádku ne? Teď mi říkala známá, že to může být z atb a on teď dobral ospen.

ATB to dělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
14.11.20 22:32
@Hrozina píše:
ATB to dělají.

No tak budu doufat, že to je vážně jen ztoho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 18:37

Je pravda, že se antibiotika - především tetracyklinové řady - mohou podepsat na estetice zubů. Ovšem jediný zažloutlý zub je skutečně zvláštní :) Nejlepší je konzultovat ošetřujícího zubaře - hádat tady důvody od boku nemá úplně cenu :/
Prosím dejte vědět jak to dopadlo :))
S pozdravem
Adam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
20.11.20 19:40
@ZubyDásně píše:
Je pravda, že se antibiotika - především tetracyklinové řady - mohou podepsat na estetice zubů. Ovšem jediný zažloutlý zub je skutečně zvláštní :) Nejlepší je konzultovat ošetřujícího zubaře - hádat tady důvody od boku nemá úplně cenu :/
Prosím dejte vědět jak to dopadlo :))
S pozdravem
Adam

Už jsem ho objednala na preventivni kontrolu 1.12 takže pak určitě napíšu :mrgreen: Já jsem mu pak ty zuby zkoumala víc a nejhorší jsou dvojky nahoře (ta jedna obzvlášť) a pak trošku spodní zuby, ale ty nejsou tak na očích jako ty horní, takže jsem si toho před tím nevšimla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama