Žlučníkové kameny, důvod k sekci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 16:38
Zluznikove kameny, důvod k sekci?

Dobrý den, jsou žlučníkové kameny důvodem k sekci? Nemá někdo zkušenosti?

Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15925 příspěvků 03.08.19 16:47

Nechápu to jako že máš diagnostikovaný kameny? nebo máš žlučníkový záchvat nebo jak?

Cyprianova
Povídálka 14 příspěvků 03.08.19 16:49

Jo, měla jsem koliku a podle UZ kameny ve žlučníku, jsem 36 tt a ptám se, jestli to je důvod k sekci, nebo se dá rodit přirozeně, jestli má někdo zkušenost

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15925 příspěvků 03.08.19 16:52

No nevím ale není důvod k cs kvůli kolice co už nemáš, možná kdyby jsi měla kolik a rozjel se ti porod, ale takhle fakt není důvod

Kelsey
Hvězda diskuse 46582 příspěvků 04.08.19 08:33

No ja sla na akutni operaci. Do tydne od prvniho zachvatu. To uz neslo zastavit. Mi se ten sutr ucpal, takze i caj a banan na veceri byl zle. Byla jsem na pohoto, kde mi dali injekci, aby to zklidnili, ale klid vydrzel necele 2 dny a jela jsem zpet. Do te doby nikdo o kamenu nevedel. Pred operaci mel 11mm a takovou bolest zpusobil, kterou jsem pro trech porodech nezazila.
Znama vydrzela 3 mes., nez byla operace. Zvracela jsem zluc, zelena jsem byla.
Operaci se mi ulevilo. Tyden jsem marodila a pak sla do prace, ze mi bylo fajn.

Kelsey
Hvězda diskuse 46582 příspěvků 04.08.19 08:38
@Cyprianova píše:
Jo, měla jsem koliku a podle UZ kameny ve žlučníku, jsem 36 tt a ptám se, jestli to je důvod k sekci, nebo se dá rodit přirozeně, jestli má někdo zkušenost

To by musel byt taky akutni, zivot ohrozujici duvod, aby doslo k okamzite operaci. To jsem mela ja. Musela jsem byt od prvni navstevy pohotovosti chodici smrtka, ze na vysetreni me brali prednostne a nez zabrala ta uklidnujici injekce, tak jsem lezela v prazdne ordinaci, abych nekde pry nespadla. Litali kolem jak vcelky. Hned me chteli hospitalozovat, ale ja odmitla a za necele dva dny byla zpet a uz me po druhe pohotovosti nepustili domu, ze to se musi operovat.
Oni pockaji u tebe po porodu nebo i pozdeji, jestli nemas komplikace. Dodrzuj dietni rezim, at te nedrazdi mastne, nezdrave jidlo. Mi vydrazdil i caj a banan :zed:. Jak to bylo rozjete.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15925 příspěvků 04.08.19 14:17
@Kelsey píše:
To by musel byt taky akutni, zivot ohrozujici duvod, aby doslo k okamzite operaci. To jsem mela ja. Musela jsem byt od prvni navstevy pohotovosti chodici smrtka, ze na vysetreni me brali prednostne a nez zabrala ta uklidnujici injekce, tak jsem lezela v prazdne ordinaci, abych nekde pry nespadla. Litali kolem jak vcelky. Hned me chteli hospitalozovat, ale ja odmitla a za necele dva dny byla zpet a uz me po druhe pohotovosti nepustili domu, ze to se musi operovat.
Oni pockaji u tebe po porodu nebo i pozdeji, jestli nemas komplikace. Dodrzuj dietni rezim, at te nedrazdi mastne, nezdrave jidlo. Mi vydrazdil i caj a banan :zed:. Jak to bylo rozjete.

v kolikátém týdnu jsi byla?

Váš příspěvek
Reklama