Reklama

Zlý sen, potřebuji poradit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Celitia
Nováček 3 příspěvky 25.03.18 17:04
Zlý sen,potřebuji poradit

Takže ahoj, mám tady jeden sen, se kterým si dost lámu hlavu a mám z něj docela i strach.. Jde o to, že se mi zdálo, že stojím na nějakém hořícím útesu a na druhém, který byl naproti, byl nejspíš svět mrtvých. Lidé co tam byli se na mě dívali a natahovali ruce, abych jim podala tu svou. Jen tak jsem to zkusila a najednou se mezi tím prvním a mnou vytvořila nějaká elektrická „jiskra“ která mě už nepustila zpět. Zkrátka mě ten člověk chytil a nepustil. Nezbylo mi nic jiného, než ho vtáhnout do reality. A pak jsem to udělala i s těmi ostatními lidmi, ale vůbec nevím proč. V tom snu jsem měla pocit, že dělám správnou věc..ale jakmile jsem se vzbudila hrozně jsem se toho lekla… :-(.
Mohl by jste mi někdo prosím zkusit říct co ten sen měl znamenat?

Reklama

Reakce:

Johnny7
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 25.03.18 17:16
@Celitia píše:
Takže ahoj, mám tady jeden sen, se kterým si dost lámu hlavu a mám z něj docela i strach.. Jde o to, že se mi zdálo, že stojím na nějakém hořícím útesu a na druhém, který byl naproti, byl nejspíš svět mrtvých. Lidé co tam byli se na mě dívali a natahovali ruce, abych jim podala tu svou. Jen tak jsem to zkusila a najednou se mezi tím prvním a mnou vytvořila nějaká elektrická „jiskra“ která mě už nepustila zpět. Zkrátka mě ten člověk chytil a nepustil. Nezbylo mi nic jiného, než ho vtáhnout do reality. A pak jsem to udělala i s těmi ostatními lidmi, ale vůbec nevím proč. V tom snu jsem měla pocit, že dělám správnou věc..ale jakmile jsem se vzbudila hrozně jsem se toho lekla… :-(.

http://astrocafe.centrum.cz/snar/

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 25.03.18 17:17

A nedívala si se na nějaký horor?

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 25.03.18 17:41

Vaše mysl během spánku zpracovávala nějaké vaše obavy. Když necháte volně plynout myšlenky a asociace - kdo byla ta osoba, kterou vtáhla do svého života? Symbol koho a nebo čeho v reálném životě by to mohl být?

A nebo to skutečně může být důsledek něčeho viděného či slyšeného.

sediza
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 25.03.18 17:42

Nepřikládala bych snům takovou váhu, pokud nejste nějaké médium a neplní se Vám, co se Vám zdá. Mně se od malinka zdají naprosté šílenosti. Války, dřina, vraždy, zrady. Tohle už opravdu od dětství, co se pamatuji. Rano obcas je to náročný. Někdy ten pocit co ve snu má člověk jeste 2 dny. Ale nesmí se v tom člověk nimrat! Chcete na to zapomenout? Vykaslete se na diskusi a hledaní ve snáři a jděte ven, čtěte nebo si pusťťe hezký film.

Celitia
Nováček 3 příspěvky 25.03.18 17:48
@Elvinerha píše:
A nedívala si se na nějaký horor?

No právě že ne, jinak bych to nechala být :nevim:

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 25.03.18 18:11

Mě se zdají jen takové sny, noc co noc, už neřeším :D Když mě to zajímá kouknu na net co se píše ve snáři a jakou to má spojitost s mým životem :lol:

Reginaa
Kecalka 427 příspěvků 25.03.18 18:15
@Celitia píše:

Mohu se zeptat, jestli jsi věřící?

Celitia
Nováček 3 příspěvky 25.03.18 18:39
@Reginaa píše:
Mohu se zeptat, jestli jsi věřící?

Ano jsem

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >