Zmatená a nový muž

1.12.19 08:10

Zmatena a novy muz

Ahoj, pozname sa a stretavame sa asi 3 tyzdne (ja 33 on 44). Od prvej chvile sa mi zveril so svojim zdravotnym problemom(zaludok silne vetry, prujem),ked sme niekde von a ma zle dni tak je vertry, pocut a citit :? Udajne to riesil ale nepochodil u lekara ale stale o tom hovori, je to neprijemne to riesit pri jedle a celkovo hnusne sa bavit o jeho srackach. Tak som mu poradila, ze nech ide opat k lekarovi, moc sa mu do toho nechce ale stale vravi ako trpi, mna to nenavi pocuvat a riesit, ze to neriesi. Pridem si, ze si zo mna robi matku/lekara, potrebuje poucat, riesit a popostricit.
Dalsia je achillova pata, s kt. ma problem, vcera na vylete cely cas fnukal(ako ho to boli),ale sli sme 25km. Vecer mi chudak posle foto ako si to natiera kremom…????

Dalsia osoba jeho matka, zveril sa mi, ze bola na neho donedavna naviazana, ze vsetko za neho riesila a do vsetkeho sa starala(ja som ju nastastie este nestretla), udajne s nou sekol. Ale hovori o nej bezne a casto. Vcera na vylete mu volala, ze napadlo trochu snehu, ci isiel autom. Mne sa postavili vlasy dupkom, je to chore.

Dalej, obzera si mlade baby(premeriava si ich pohladom od zhora az dole), fakt mlade okolo 20r. Ma instagram, kde mu nejaka zapozuje ked ide niekam na vylet a on si ju tam potom na svoj insta da(neni fotograf). Vyjadril sa, ze ho to zaujima ako fotka a paci sa mu ako sa zena tvari.

Ako mam zistit, ci som netolerantna a blikaju mi kontrolky..alebo da sa toto tolerovat a proste nic to nezmaci? Ja mam hranice vysoko posunute, malo co tolerujem a preto som sama/single. Povedala som si, ze na sebe zapracujem a budem davat sancu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22827
1.12.19 08:22

Tohle nebude vhodný samec na chov…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
1.12.19 08:23

Proboha uteč :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 08:25
@Lainaire8 píše:
Proboha uteč :mrgreen:

Mamanek a uchyl???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
1.12.19 08:28
@Lavenderka píše:
Mamanek a uchyl???

A hypochondr. Jak jsi k němu přišla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 08:29

To neřeš. Normální Slovák. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2266
1.12.19 08:49

Prý, pryč, pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
1.12.19 09:13

Tak tolik znamení už v začátku vztahu se jen tak nevidí. Beztak tady za dva roky budeš psát „před dítětem byl normální“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1749
1.12.19 09:16

Slevit z nároků, když vztahy nevychází, je fajn nápad… Ale tohle je mooooc. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 09:17
@Lainaire8 píše:
A hypochondr. Jak jsi k němu přišla?

Na cestovatelskom vikende, inak sympos chlap na pohlad ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 09:17
@Kamkam píše:
Slevit z nároků, když vztahy nevychází, je fajn nápad… Ale tohle je mooooc. :mrgreen:

Ved si vravim, kde su hranice. Aj mne to pride moc a chore.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 09:18
@samá práce píše:
To neřeš. Normální Slovák. ;)

Nie, je Cech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
1.12.19 09:26

Ježkovy voči, pošli ho dál. I s matkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1749
1.12.19 09:33
@Lavenderka píše:
Ved si vravim, kde su hranice. Aj mne to pride moc a chore.

Hele jestli už teď se nad tim takhle pozastavujes, tak je to vážně hodně. Navíc bych se bála, jak to bude pokračovat s tou mámou. Aby to nebylo tak, že kontakt omezuje jen naoko. Kvůli začátku vztahu. I kdyby říkal pravdu, tak to utnul teprve teď, on na to zvyklý, hlavně máma zvyklá. (viz ten telefonát, asi se ještě nevidate tak často, takže kdo ví, jaký ten kontakt je ve skutečnosti). :nevim: ta hypochondrie taky vyústila od maminky. 44 je už dost… Ten se asi nezmění.
Na druhou stranu zase je tak otevřený, že už tě u něj asi máloco překvapí. A nejspíš byl dlouho sám? Nebo neměl vztahy dlouhé, tak si navykl ocumovat holky. Nebo to patří k tý jeho otevřenosti. Je to povaha a to je docela důležitý měřítko. Takže… No nešla bych do něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 10:02
@Kamkam píše:
Hele jestli už teď se nad tim takhle pozastavujes, tak je to vážně hodně. Navíc bych se bála, jak to bude pokračovat s tou mámou. Aby to nebylo tak, že kontakt omezuje jen naoko. Kvůli začátku vztahu. I kdyby říkal pravdu, tak to utnul teprve teď, on na to zvyklý, hlavně máma zvyklá. (viz ten telefonát, asi se ještě nevidate tak často, takže kdo ví, jaký ten kontakt je ve skutečnosti). :nevim: ta hypochondrie taky vyústila od maminky. 44 je už dost… Ten se asi nezmění.
Na druhou stranu zase je tak otevřený, že už tě u něj asi máloco překvapí. A nejspíš byl dlouho sám? Nebo neměl vztahy dlouhé, tak si navykl ocumovat holky. Nebo to patří k tý jeho otevřenosti. Je to povaha a to je docela důležitý měřítko. Takže… No nešla bych do něj.

Vdaka za nazor. Je to tak, mne sa z toho stavaju chlpy. Tam bude problem matka. Pocula som akym stylom s nim hovori, ci naozaj siel autom ked poprasil sneh. Stiahol sa mi z toho zaludok. Za tie 3 tyzdne velmi vela signalov, z ktorych mi je zle. A presne pre toto je sam. Ja zijem od rodicov asi 12r, mam brata ktory ma 31 je rak ako on a ma s nasou matkou podobny vztah. Tak asi preto som to zbadala skor, nez by si to vsimla ina zena.
A riesit problemy chlapa, kt ma 44r uz teraz..to si mozem hodit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama