Reklama

Bojím se, že mi zlomí srdce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lejlinka29
Stálice 91 příspěvků 22.11.17 11:06
Bojím se, že mi zlomí srdce

Ahoj holky..je to skoro dva mesice co jsem se rozesla s pritelem po 3 letem vztahu, ktery byl dost divoky-nez jsem se dokopala k tomu aby sme se konecne rozesli na „trvalo“ dalo mi to opravdu hodne prace..ted muzu konecne rict ze jsem z toho snad venku a zacinam znovu zit..a k tomu taky patri otukavani se s novymi kluky..bude to znit silene ale od kamaradky jsem se nechala premluvit na instalaci tinderu proste jen tak pro zabavu abych se odreagovala..no a az na par vyjimek jsem tam narazila na moc fajn kluky..s jednom jsem si az tak rozumela ze jsem se nechala premluvit na schuzku a i kdyz se mi z prvu az tak nelibil meli jsme si toho celkem dost co rict a spolecneho..nevim ani jak se to stalo ale nejak mi s nim bylo strasne dobre tak jsem ho nenapinala ani v cekani na sex a vyspali jsme se spolu po druhe schuzce..nejsem zadna slapka-nikdy sem nic takoveho neudelala jen mi asi i tim rozchodem chybelo mit nekoho u sebe..kazdopadne tim nas „vztah“neskoncil-vidame se i dal a dokonce to bereme tak ze spolu jsme..jenze zminovany kluk je take po rozchodu priblizne stejnou dobu jako ja a sam mi rekl ze se coti „vyple“ vuci citum a ze mi nechce ublizit protoze vi ze si to nezaslouzim..me se libi cim dal tim vic-kdyz sme spolu smejeme se a povidame porat je co probirat..:-)..a bojim se ze se do nej zamiluju a on mi ublizi..treba semnou bude jen do te doby nez ho omrzim-je to vsechno nove a fajn ale co za mesic-dva a dyl? premyslim jestli to radsi nenechat byt a nesoustredit se na sebe-nechci se znova trapit..mam ho rada ale bojim se ze to nedopadne dobre..stve me ze si to neumim uzivat-to co momentalne mezi sebou mame a myslim ba to co by se mohlo stat a tim to kazim..:-(..poradte prosim

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

arada
Extra třída :D 12561 příspěvků 22.11.17 11:39

Ale on si užívá…sex. U seznamek bych byla hodně opatrná, tady mi to přijde, že tě má jako převozníka. Užije si nezávazného sexu a pak půjde o dům dál.

Lejlinka29
Stálice 91 příspěvků 22.11.17 11:56

..no ale zase si rikam ze kdyby mu slo jen o nezavazny sex tak by se semnou parkrat vyspal a kaslal by na me..chodi zaˇnou do prace-piseme si kazdy den-spava u me a ja u nej..zajima ho co citim..sem z toho prave zmatena@arada

warita
Echt Kelišová 7677 příspěvků 22.11.17 12:02
@Lejlinka29 píše: ..no ale zase si rikam ze kdyby mu slo jen o nezavazny sex tak by se semnou parkrat vyspal a kaslal by na me..chodi zaˇnou do prace-piseme si kazdy den-spava u me a ja u nej..zajima ho co citim..sem z toho prave zmatena@arada

Holka, ale to se prece nevylucuje.

On se na to diva jinak. Jemu to takto vyhovuje: dobry sex, pekne pokecani, mozna i tepla vecere… a city mohou prijit nekdy s nekym jinym, az on se na to bude citit, nebo az potka proste nekoho lepsiho, nez jses ty.

Lejlinka29
Stálice 91 příspěvků 22.11.17 12:09
@warita píše:
Holka, ale to se prece nevylucuje.On se na to diva jinak. Jemu to takto vyhovuje: dobry sex, pekne pokecani, mozna i tepla vecere… a city mohou prijit nekdy s nekym jinym, az on se na to bude citit, nebo az potka proste nekoho lepsiho, nez jses ty.
..hm to je asi prave to z ceho mam strach..nechci nikomu delat prevoznici..sama jsem jeste spatna z rozchodu jenze me prijde ze chlapi to berou proste tak jak to je a ani to moc neresi..nevim jestli z toho radsi nevycouvat no

Emma9697
Kecalka 197 příspěvků 22.11.17 12:12

Jít ze vztahu do vztahu moc dobrý není většinou je to nálepka, ale já se takhle dala dohromady se svým současným partnerem s kterým čekám ted miminko :* (on tedy nebyl po vztahu jen já) Taky jsem se tomu ze začátku bránila, ale všechno bylo tak přirozený, že to prostě nešlo zastavit. ( a tím myslím nic ani sex, taky jsme měla výčitky z toho, že jsem se nechala zlákat moc brzy nikdy předtím jsem to taky neudělala) No a co k tomu říct jsme spolu skoro pět let nebo čtyři? už ani nevím :mrgreen: A je to pořád super :palec: Tohle si prostě musíš rozhodnout sama nikdo ti neřekne jak to dopadne :nevim:

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 22.11.17 12:15

Prostě si to užívej a neřeš co bude. Možná to není na pořád a třeba jo. :pankac:

warita
Echt Kelišová 7677 příspěvků 22.11.17 12:17
@Emma9697 píše:
Jít ze vztahu do vztahu moc dobrý není většinou je to nálepka, ale já se takhle dala dohromady se svým současným partnerem s kterým čekám ted miminko :* (on tedy nebyl po vztahu jen já) Taky jsem se tomu ze začátku bránila, ale všechno bylo tak přirozený, že to prostě nešlo zastavit. ( a tím myslím nic ani sex, taky jsme měla výčitky z toho, že jsem se nechala zlákat moc brzy nikdy předtím jsem to taky neudělala) No a co k tomu říct jsme spolu skoro pět let nebo čtyři? už ani nevím :mrgreen: A je to pořád super :palec: Tohle si prostě musíš rozhodnout sama nikdo ti neřekne jak to dopadne :nevim:

ale tady mel asi tvuj partner zajem, ze?

Zakladatelko, stat se muze vselico, ale ja bych se na tohoto moc neupinala. To, jestli to mysli vazne nebo ne urcite instinktivne citis. Chlap, ktery vazny zajem ma, se nechova vlazne, netrousi nic neslibujici reci a nerika veci jako „ja jeste nevim co citim, potrebuju vice casu si to ujasnit“. On si totiz nepotrebuje nic ujasnit, jenom si tim kupuje jeste trochu casu.

Znam bohuzel z vlastni zkusenosti.

Emma9697
Kecalka 197 příspěvků 22.11.17 12:19

@warita Tohle jsem mu říkala já no :mrgreen: On měl jasno to je pravda :palec:

tzipora
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 22.11.17 12:20

Život je krátký. Neřeš co by se mohlo stát. Kdybys mu nedejbože dělala prevoznici, tak věřím, ze i přesto budes mit na co vzpomínat. Určitě spolu zazivate hezke chvilky. Představ si samu sebe v domově důchodců. Jestli by sis pak neříkala, proc jsi to vlastně utla, ze ti s nim bylo fajn. :)

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 22.11.17 12:20

„zminovany kluk je take po rozchodu priblizne stejnou dobu jako ja a sam mi rekl ze se coti „vyple“ vuci citum a ze mi nechce ublížit“

Tak podle mě ti to řekl jasně, city vůči tobě nechová. Je na tobě, jak se k tomu postavíš - zda si budeš užívat nezávazného vztahu, nebo to tak nechceš.

Jinak souhlas s warita.

Lejlinka29
Stálice 91 příspěvků 22.11.17 12:36

..vlastne mate pravdu no..:-D..asi k tomu tak taky musim zacit pristupovat a bude to v pohode.kez by se clovek dokazal naprogramovat no..:-/ @jankajj

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 22.11.17 12:40

On Ti vlastně ten Tvůj řasnatec naznačil, že to s Tebou nemyslí vážně a až se Tě nabaží, tak Tě odkopne jako psa. Nezbývá, než se situací smířit a nelpánovat si s ním žádnou budoucnost, abys pak nebyla zklamaná.

Příspěvek upraven 22.11.17 v 16:20

tzipora
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 22.11.17 12:41

@warita Měla jsem přítele, který na začátku vztahu mel plno podobných ruznych reci. Dokonce mi málem brecel na schuzkach kvůli sve ex. Nakonec jsme spolu byli sest let a doted jsme přátelé.

Janina B1
Kecalka 400 příspěvků 22.11.17 12:46

Hele, upřímně. Ne. Pokud si neumíš jenom užívat - ruce pryč. Chlap má nejspíš ještě rá D svou ex a pro své zhrzené ego a city se snaží zabodovat jinde.
Také jsem si tím prošla a vše to muže sklouznout až do obrovského kolotoče lží a podvodů. Nikdy víc. :nevim: :pocitac:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >