Zmatená z těhotenských testů

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 13:15
Zmatená z těhotenských testů

Zdravím všechny ženy,
Mám takový dotaz. Mám druhy den zpoždění a včera večer jsem si dělala test 10’ a byl slabý duch ale okem šel vidět, žádné velké hledání se nekonalo. Dnes jsem si dělala Clerblue digital a je to 25’ a vyšel - negativní.
Mám 14 dni od ovulace. Doktor mi už píchal injekce a dvoje prášky. Takže jsem z toho už trochu na nervy. Tak by mě zajímalo… Jaké mate zkušenosti. Zda se třeba muže za 2-3 dny ukázat pozitivní a nebo je to prostě PASS a nejsem. Už mám po dvou neúspěšných těhotenstvích a jeden vaječník přestal fungovat a druhy už jde pomaleji než má. Takže mě to docela žere. Děkuji za rady.

Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21334 příspěvků 9 inzerátů 21.06.19 13:18

Vydrž ještě pár dní…
Desítkové testy zachytí i to, co 25 ještě ne.
Na druhou stranu, některé desítkové rády dělají falešné duchy, takže nic jiného, než ještě den dva počkat a test zopakovat ti nepomůže.
Pokud chceš jednotlivé testy porovnávat, musíš mít stejný typ a stejnou značku testů, jinak ti to, co ti ukážou nebo neukážou nemá žádnou valnou vypovídající hodnotu ;)

Uživatel je onlineka2ka
Neúnavná pisatelka 15401 příspěvků 21.06.19 13:23

Udělej si zítra RÁNO desítkový test a uvidíš, dělat ruzné testy v různou dobu je o ničem

BrnackaM
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 21.06.19 13:48

Test dělej rozhodně ráno, v moči je vyšší kontrentrace hcg než přes den.

Kriss Tina
Extra třída :D 11026 příspěvků 21.06.19 13:50

Ten 25 má menší citlivost, kdyz byl na 10 jenom duch tak na 25 nemusí být nic. Počkej do neděle, a ráno si udělej zas ten 10 a uvidíš, měl by silit.

Kajka9
Kelišová 5048 příspěvků 21.06.19 14:26
@Anonymní píše:
Zdravím všechny ženy,
Mám takový dotaz. Mám druhy den zpoždění a včera večer jsem si dělala test 10’ a byl slabý duch ale okem šel vidět, žádné velké hledání se nekonalo. Dnes jsem si dělala Clerblue digital a je to 25’ a vyšel - negativní.
Mám 14 dni od ovulace. Doktor mi už píchal injekce a dvoje prášky. Takže jsem z toho už trochu na nervy. Tak by mě zajímalo… Jaké mate zkušenosti. Zda se třeba muže za 2-3 dny ukázat pozitivní a nebo je to prostě PASS a nejsem. Už mám po dvou neúspěšných těhotenstvích a jeden vaječník přestal fungovat a druhy už jde pomaleji než má. Takže mě to docela žere. Děkuji za rady.

citlivost 10 je nejcitlivější…
25 nejméně takže pokud si na 10 měla malého ducha 25 to neukáže
A dělej z ranní moči a stejnýma testama nejlépe obden takže můžeš zkusit zítra ráno

BB2011
Nováček 5 příspěvků 21.06.19 15:14
Clear blue

Ahoj holky, jsem tu nová a mám dotaz a prosím o radu nebo zkušenost. :( Posledni MS byla 13.5.2019. V pondělí jdu po 14 dnech vynechání ms k lékaři na potvrzeni tehotenstvi. Slabe carky na testu jsem mela uz v den vynechani. Minuly tyden jsem delala i digitalni test a vyslo mi, ze jsem 2-3 tydny od oplodneni. Dnes jsrm si ho zkousela znovu kvuli foceni a vysel mi pouze 1-2 tydny :,( vsude kde ctu, je ze pokud se to snizilo holky mely vetsinou bud zamkle tehotenstvi nebo blizici se potrat. Dnes bych mela byt 5+4tt. Testy prouzkove jsou trochu slabsi nez pred par dny.Moc vam dekuji za reakce.

Sona73
Kecalka 208 příspěvků 21.06.19 16:06
@BB2011 píše:
Ahoj holky, jsem tu nová a mám dotaz a prosím o radu nebo zkušenost. :( Posledni MS byla 13.5.2019. V pondělí jdu po 14 dnech vynechání ms k lékaři na potvrzeni tehotenstvi. Slabe carky na testu jsem mela uz v den vynechani. Minuly tyden jsem delala i digitalni test a vyslo mi, ze jsem 2-3 tydny od oplodneni. Dnes jsrm si ho zkousela znovu kvuli foceni a vysel mi pouze 1-2 tydny :,( vsude kde ctu, je ze pokud se to snizilo holky mely vetsinou bud zamkle tehotenstvi nebo blizici se potrat. Dnes bych mela byt 5+4tt. Testy prouzkove jsou trochu slabsi nez pred par dny.Moc vam dekuji za reakce.

Nechci tě strašit, ale jestli testy slábnou, nic dobrého to nevěstí. :,(

karkarka
Závislačka 3948 příspěvků 21.06.19 18:21

@BB2011 když testy slabnou, není to dobré znamení.

Kajka9
Kelišová 5048 příspěvků 22.06.19 11:57

@BB2011 a dělala si ho ráno hned a npila si moc? ještě toto mě napadlo.. udělala bych ještě jeden a pokud tam bude znova 1-2 tak to bohužel nesvěčí o nic dobrého

Terezk13
Povídálka 12 příspěvků 23.06.19 11:39

Ahoj, chci se zeptat zda jsou tyto čárky v poradku a myslíte si ze sílí? Me se zda ze jsou posleni dny stejne. Mela bych byt od ms 4+3 ovulka byla pozitivní 11 den cyklu. Dnes jsem 22 dpo a testy vypadají takto? Občas me boli břicho jako pri ms (4 dny zpozdeni ) a taky me poboliva v pravo i vlevo jakoby na straně! Nemůže to byt taky mimoddelozni? Jo a jeste jsem si delala v nedeli 16.6 digital test a vyšlo +1-2 ale vcera jsem si ho udělal znova 22.6 a vyšlo stale +1-2 takze to nechapu! Je mi hlavne divny ten digital. Muze mi nekdo poradit? Dekuju. Krasny den

Kajka9
Kelišová 5048 příspěvků 23.06.19 12:00

@Terezk13 tak papírkové testy jsou ok. ten digi nevím :nevim: s ním zkušenost nemám..

Terezk13
Povídálka 12 příspěvků 23.06.19 12:14

@Kajka9 ja ho prave taky zkouším poprvé. Ke možné ze sem ho delala brzy po sobě… nevim no :zed:

Váš příspěvek
Reklama