Zmatenost po umělém spánku

15
18.2.20 16:44

Zmatenost po umělém spánku

Zdravím, vím že mi nikdo nedokáže na dálku přesně odpověď ale ráda bych věděla jestku s tím má někdo podobnou zkušenost.
Babička byla minulý týden odvezena do nemocnice se zápalem plic a selháním ledvin.
Byla uvedena do umělého spánku. Nyní týden po ji probudili a odpojili od plicních ventilátorů. První den kdy jsem za ní byla, byla zmatená ale vše věděla.. Ptala se jak doma, jestli je vše zajištěné, že se bala apod.
Druhý den, když jsem přišla mě ale vůbec nepoznala. Mluvila z cesty, uplne.. Věci které se nemohly stát (jako že byla venku), mluvila na lidi kteří tam nebyli, jako by je videla. Proto se prosím ptám.. Proč jeden den byla dobrá a druhý den zhorseni, žádné léky na ovlivnění myšlení nemá. jaka je sance že se zlepší??
Musím podotknout že babice je 69.Zadne jiné problémy neměla a do té chvíle byla energická samostatna ženská.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4
18.2.20 17:32

V naší rodině u paní nepohlídali hladinu nějakého minerálu (tuším draslíku) v krvi. Častými kapačkami se jí vyplavil. Ona pak byla zmatená. Spřádala různé konspirační teorie, viděla dávno mrtvé lidi a říkala že tam za ní včera byli atp. Sestry říkaly, že jí asi hráblo a bylo to tím vyřešené. Pořád jsme říkali, že taková nikdy nebývala. Trvalo to dost dlouho, pár týdnů. Pak nějakého doktora napadlo udělat odběry. Minerál doplnili a paní byla úplně normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
18.2.20 17:38
@Okta píše:
V naší rodině u paní nepohlídali hladinu nějakého minerálu (tuším draslíku) v krvi. Častými kapačkami se jí vyplavil. Ona pak byla zmatená. Spřádala různé konspirační teorie, viděla dávno mrtvé lidi a říkala že tam za ní včera byli atp. Sestry říkaly, že jí asi hráblo a bylo to tím vyřešené. Pořád jsme říkali, že taková nikdy nebývala. Trvalo to dost dlouho, pár týdnů. Pak nějakého doktora napadlo udělat odběry. Minerál doplnili a paní byla úplně normální.

Tyto hodnoty ji hlídají.. Tim že měla selhání ledvin hlídají to. Draslík a ještě jedna látka jsou z krve už pryč. Prý je to doznivani umělého spánku.. Ale nejde mi do hlavy že první den uplne v pořádku a druhý den tohle. Mam s toho opravdu strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama