Změna adresy doručení, Balík na poštu, Česká pošta

20.7.20 22:17

Změna adresy doručení, Balík na poštu, Česká pošta

Krásný večer holky, měla bych na Vás velkou prosbu. Objednala jsem si balíček a zvolila jsem Českou poštu - Balík na poštu. ovšem pak přišlo nemilé zjištění, že zhruba v tu dobu, co by mi balíček měl na danou poštu přijít, k ní nebudu mít přístup. Myslíte, že jde u České pošty nějak změnit místo doručení? Jsem z toho vážně zoufalá, snad to nějak nezkomplikuje doručení. Moc děkuji za vaše zkušenosti a rady, budu moc vděčná :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

445
20.7.20 22:23

Balicek bude na poste lezet zhruba 15 dni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
20.7.20 22:23
@denastepankova píše:
Krásný večer holky, měla bych na Vás velkou prosbu. Objednala jsem si balíček a zvolila jsem Českou poštu - Balík na poštu. ovšem pak přišlo nemilé zjištění, že zhruba v tu dobu, co by mi balíček měl na danou poštu přijít, k ní nebudu mít přístup. Myslíte, že jde u České pošty nějak změnit místo doručení? Jsem z toho vážně zoufalá, snad to nějak nezkomplikuje doručení. Moc děkuji za vaše zkušenosti a rady, budu moc vděčná :srdce:

Ahoj, ano jde to online. I na jinou poštu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.20 22:25

@EvieK moc děkuji :srdce: akorát nevím, jak se to dělá :D asi to má pošta někde na stránkách že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
20.7.20 22:27
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
966
20.7.20 23:38

Lze to změnit v momentě, kdy už pošta balík má a pošle ti zprávu s číslem balíku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.20 07:39

@evulinda79 dobře,moc děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
21.7.20 07:50

Ale musíš to udělat včas, kdy balíček bude ještě v depu, pak ještě ty změny z tvé strany v jejich systému budou platné. Pokud už bude balíček na rozvozu u řidiče, tak si zavolej na poštu o kontakt na řidiče, ať ti to nedoručuje a nechá na poště. Ještě si pohlídej zkratky v označení balíčku NP= nechat na poště a DR= do vlastních rukou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama