Změna adresy na neschopence, doktor má dovolenou

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tynis
Nováček 7 příspěvků 01.07.19 08:36
Změna adresy na neschopence, doktor má dovolenou

Dobry den, potrebuji tento tyden zmenit adresu bydliste na neschopence u gynekologa. Pouze na 4 dny. Bohuzel ma dva tydny dovolenou a zadny zastup - jedine do Motola. Muze mi zmenit adresu muj prakticky doktor? Nebo kam se obratit? Dekuji

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 01.07.19 09:02

Nejjednodušší bude zavolat ke své praktické dr. a zeptat se tam..

mau-mau
Závislačka 4086 příspěvků 01.07.19 09:03

@Tynis Já mám taky změnu a hlásila jsem to u poslední kontroly, takže včas. Sestra si to napsala a poslala až později, a taky mi řekla, že kdybych chtěla PN ukončit, tak zástup. Taky mají dovolenou. Někde ty neschopenky jsou, to fakt nemá zástup? Co má za info na dveřích? Ten Motol? Tak tam no.. praktický lékař ti to nezmění, je to jiný lékař :nevim:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 01.07.19 09:09

Musi mit ze zakona zastupce… takze pokud ma v budove i jinou gyn ordinaci, zkus zavolat tam a zeptat se… zavolej i klidne na vzp, tam mi to rekla pani taky, kdo je jeho zastupce, musi to doktori i kvuli pojistovnam hlasit predem

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 01.07.19 09:12

Asi takhle…

lachtanice86
Echt Kelišová 8326 příspěvků 01.07.19 10:03

@Tynis zástup mít musí. Co má uvedeno na dveřích? A jinak, o možnosti změny adresy neurcujes ty ale rozhoduje to lékař.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 10:20

Jenom se zeptam. Kdyz u nas pan doktor zastupoval nasi detskou lekarku, bylo na dverich - pouze akutni pripady. Je to tak i ze zakona? Protoze jinak zmena mista pobytu asi nebude mozna, ne? I kdyz mozna se da domluvit.

Tynis
Nováček 7 příspěvků 01.07.19 11:04

Opravdu ma na dverich napsano jen v akutnich pripadech nemocnice motol,..atp. Takze nevim co budu delat :nevim:

Bubla Bůčková
Kelišová 7124 příspěvků 01.07.19 11:13

Tak to riskni :nevim:

nozu
Extra třída :D 12580 příspěvků 01.07.19 12:18
@Tynis píše:
Opravdu ma na dverich napsano jen v akutnich pripadech nemocnice motol,..atp. Takze nevim co budu delat :nevim:

No buď to riskneš a v případě problémů přijdeš o peníze a nebo budeš sedět doma. Osobně na riskování nemám žaludek, takže bych seděla doma…

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 01.07.19 15:57

A je problem zavolat na vzp? Kde o zastupu musi vedet? Proc to porad hrotite co a jak, kdyz je to uplne jednoduchy… zavolat proste. :roll:

vokishka
Extra třída :D 14853 příspěvků 01.07.19 16:02
@Micaella22 píše:
A je problem zavolat na vzp? Kde o zastupu musi vedet? Proc to porad hrotite co a jak, kdyz je to uplne jednoduchy… zavolat proste. :roll:

dobře, ale pokud ten zástup nemá přistup do karty, tak to stejně nepřepíše, ne?

Váš příspěvek
Reklama