Změna antikoncepce a má zapomětlivost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jjjjjh
Nováček 2 příspěvky 11.12.17 16:37
Změna antikoncepce a má zapomětlivost

Dobrý večer.
Mám dotaz ohledně hormonální antikoncepce. Už rok beru antikoncepci Jeanine, ta mi však nesvědčila a lékař mi řekl, ať doberu platíčko Jeanine a po sedmi denní pauze začnu brát novou HA Lindynette. Jenže problém je v tom, že já měla poslední 3 prášky v platíčku Jeanin a to jsem ztratila. Co mám dělat? Mám začít brát Lindynette hned nebo i přes to že nemám dobrané 3 pilulky vysadit a čekat na menstruaci? A budu chráněná nebo ne?

Reakce:
Tunrida
Hvězda diskuse 48307 příspěvků 11.12.17 17:29

No určitě udělej mezi těmi platíčku tu týdenní pauzu. V tom týdnu bych na ochranu moc nespoléhala. Pak s novým platíčkem už jo.

Jjjjjh
Nováček 2 příspěvky 12.12.17 20:49

@Tunrida děkuji moc????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >