Změna antikoncepce a účinnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 12:21
Změna antikoncepce a účinnost

Ahoj holky, chci se zeptat… Měla jsem problémy s antikoncepci, kdy mi po 6 měsících nějak nesedla, tak jsem začala užívat novou (Ayreen). Obě antikoncepce jsou klasicky 21 prášku a 7 dní pauza. Gynekoložka mi řekla, že nové prášky mám začít brát tak, že po těch starých udělám klasický 7 dní pauzu a pak si vezmu 1.prasek těch nových (místo těch starých). Chci se zeptat, zda je účinnost zachována? V den, když jsem byla po 6ti pilulkach těch nových prášku jsme s přítelem měli styk, ale přerušovaný. Ale stejně se chci zeptat, zda ten první týden nebo dva jsem mohla být v klidu? :)

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7734 příspěvků 1 inzerát 21.04.18 12:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat… Měla jsem problémy s antikoncepci, kdy mi po 6 měsících nějak nesedla, tak jsem začala užívat novou (Ayreen). Obě antikoncepce jsou klasicky 21 prášku a 7 dní pauza. Gynekoložka mi řekla, že nové prášky mám začít brát tak, že po těch starých udělám klasický 7 dní pauzu a pak si vezmu 1.prasek těch nových (místo těch starých). Chci se zeptat, zda je účinnost zachována? V den, když jsem byla po 6ti pilulkach těch nových prášku jsme s přítelem měli styk, ale přerušovaný. Ale stejně se chci zeptat, zda ten první týden nebo dva jsem mohla být v klidu? :)

Myslím, že by to mělo být v pohodě. Nic jsi nevynechala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 17:26

@P4ja tak super, díky za reakci :) doufejme jsme si to radši s přítelem posichruju tou přerušovanou… :)

P4ja
Echt Kelišová 7734 příspěvků 1 inzerát 21.04.18 17:27
@Anonymní píše:
@P4ja tak super, díky za reakci :) doufejme jsme si to radši s přítelem posichruju tou přerušovanou… :)

Jj, klidně můžete.

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 21.04.18 22:04

Řekla bych, že chráněná budeš, ale nespoléhala bych na to a použila i jinou formu ochrany. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >