Změna antikoncepce a účinnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 12:21
Změna antikoncepce a účinnost

Ahoj holky, chci se zeptat… Měla jsem problémy s antikoncepci, kdy mi po 6 měsících nějak nesedla, tak jsem začala užívat novou (Ayreen). Obě antikoncepce jsou klasicky 21 prášku a 7 dní pauza. Gynekoložka mi řekla, že nové prášky mám začít brát tak, že po těch starých udělám klasický 7 dní pauzu a pak si vezmu 1.prasek těch nových (místo těch starých). Chci se zeptat, zda je účinnost zachována? V den, když jsem byla po 6ti pilulkach těch nových prášku jsme s přítelem měli styk, ale přerušovaný. Ale stejně se chci zeptat, zda ten první týden nebo dva jsem mohla být v klidu? :)

Reakce:

P4ja
Kelišová 6273 příspěvků 21.04.18 12:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat… Měla jsem problémy s antikoncepci, kdy mi po 6 měsících nějak nesedla, tak jsem začala užívat novou (Ayreen). Obě antikoncepce jsou klasicky 21 prášku a 7 dní pauza. Gynekoložka mi řekla, že nové prášky mám začít brát tak, že po těch starých udělám klasický 7 dní pauzu a pak si vezmu 1.prasek těch nových (místo těch starých). Chci se zeptat, zda je účinnost zachována? V den, když jsem byla po 6ti pilulkach těch nových prášku jsme s přítelem měli styk, ale přerušovaný. Ale stejně se chci zeptat, zda ten první týden nebo dva jsem mohla být v klidu? :)

Myslím, že by to mělo být v pohodě. Nic jsi nevynechala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 17:26

@P4ja tak super, díky za reakci :) doufejme jsme si to radši s přítelem posichruju tou přerušovanou… :)

P4ja
Kelišová 6273 příspěvků 21.04.18 17:27
@Anonymní píše:
@P4ja tak super, díky za reakci :) doufejme jsme si to radši s přítelem posichruju tou přerušovanou… :)

Jj, klidně můžete.

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 21.04.18 22:04

Řekla bych, že chráněná budeš, ale nespoléhala bych na to a použila i jinou formu ochrany. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >