Změna antikoncepce a účinnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.04.18 12:21
Změna antikoncepce a účinnost

Ahoj holky, chci se zeptat… Měla jsem problémy s antikoncepci, kdy mi po 6 měsících nějak nesedla, tak jsem začala užívat novou (Ayreen). Obě antikoncepce jsou klasicky 21 prášku a 7 dní pauza. Gynekoložka mi řekla, že nové prášky mám začít brát tak, že po těch starých udělám klasický 7 dní pauzu a pak si vezmu 1.prasek těch nových (místo těch starých). Chci se zeptat, zda je účinnost zachována? V den, když jsem byla po 6ti pilulkach těch nových prášku jsme s přítelem měli styk, ale přerušovaný. Ale stejně se chci zeptat, zda ten první týden nebo dva jsem mohla být v klidu? :)

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4493 příspěvků 21.04.18 12:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat… Měla jsem problémy s antikoncepci, kdy mi po 6 měsících nějak nesedla, tak jsem začala užívat novou (Ayreen). Obě antikoncepce jsou klasicky 21 prášku a 7 dní pauza. Gynekoložka mi řekla, že nové prášky mám začít brát tak, že po těch starých udělám klasický 7 dní pauzu a pak si vezmu 1.prasek těch nových (místo těch starých). Chci se zeptat, zda je účinnost zachována? V den, když jsem byla po 6ti pilulkach těch nových prášku jsme s přítelem měli styk, ale přerušovaný. Ale stejně se chci zeptat, zda ten první týden nebo dva jsem mohla být v klidu? :)

Myslím, že by to mělo být v pohodě. Nic jsi nevynechala.

Anonymní  21.04.18 17:26

@P4ja tak super, díky za reakci :) doufejme jsme si to radši s přítelem posichruju tou přerušovanou… :)

P4ja
Závislačka 4493 příspěvků 21.04.18 17:27
@Anonymní píše:
@P4ja tak super, díky za reakci :) doufejme jsme si to radši s přítelem posichruju tou přerušovanou… :)

Jj, klidně můžete.

SannaZ
Kecalka 176 příspěvků 21.04.18 22:04

Řekla bych, že chráněná budeš, ale nespoléhala bych na to a použila i jinou formu ochrany. :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama