Změna antikoncepce na Lindynette

71
16.2.16 09:58

Změna antikoncepce na Lindynette

Ahoj ženy, při braní HA Yaz(brala jsem jí 4 měsíce) mi bylo tak zle že jsem ze zoufalství nasadila na měsíc mojí předchozí HA Dienille, s doktorem jsem domluvená že až doberu platíčko Dienille tak mám po pauze přejít na HA Lindynette 20.V příbalovém letáku ale je že mám přejít 1 den menstruace během pauzy, když tedy přejdu až po pauze jak mi radil doktor bez ohledu na MS a týden se pro jistotu budu chránit jinak tak by to mělo být v pořádku nebo ne? Jak by jste to řešili vy a jaké máte zkušenosti s Lindynette? Děkuji všem za odpovědi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2989
16.2.16 10:12

Já bych se ještě poradila s Dr. jinak já jsem s ní spokojena :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2834
16.2.16 10:37

Udelala bych to podle dr. Proste po pauze misto dosavadni antiko bych zacala brat novou. A ja jsem s ni taky spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
16.2.16 11:30

Příští týden mu zavolám ale logicky bych jí začala brát taky až po pauze :),jenom se bojím toho zadržování vody co lsem o Lindy tak četla a to jsem doktorovi řekla že přibírám snad i ze vzduchu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
16.2.16 11:37

Ahojky, ja ji brala 12let a myslela, ze dobry..Ale pred 2lety jsem ji vysadila kvůli tehu a během cca měsíce a pul zhubla 5kg aniž bych věděla jak, oplaskla jsem a přestaly mi týdenní migreny..Ale když čtu, jaké jsou jine HA, tak tohle je asi furt dobry :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
16.2.16 11:55

Nejraději bych nebrala nic ale bohužel, pokud mi sedět nebude tak doktora budu otravovat tak dlouho dokud mi některá HA alespoň trochu nesedne :).Mám známou která i po zavedení těliska během chvilky nabrala cca 20kg a je na antibiotikách protože jí to tělísko nadělalo v těle paseku :roll:.Když to řeknu blbě tak 5 kg není až taková hrůza ale ty migrény mě děsí, měla jsem je teď s HA Yaz téměř permanentně a to jsem jí brala jen 4 měsíce :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
16.2.16 12:04

@tygrice no vis jak, ono to nebylo 5kg, ale v totalu 15, kdybych neotehotnela, tak to šlo dolu furt..jenze ja si to pribyvani moc nepripoustela, přestala jsem s vrchol. sportem a začala pracovat v kanceláři, tak jsem mela dojem, ze to je tím..Určitě část i byla, to ne ze ne ;) Ale je fakt, ze kvůli těm migrenam to rozmyslím ted hodne..Ale jak říkám, co čtu zkusenosti s jinyma HA, tak tohle je asi ještě ok..Cetla jsem o tycinkach, co se dávají do paže, tak rozmyslim nad tím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
16.2.16 12:26

Já jsem skoro před rokem taky skončila v práci kde jsem byla celý den v pohybu a nastoupila do fabriky kde převážně stojím u pásu, taky začínám cítit že to není moc ok, snažím se stravovat zdravě a trochu se hýbat ale jestli antiko působí tak jak působí tak se to asi ovlivnit moc nedá. O těch tyčinkách jsem taky četla, odrazuje mě jen to že když náhodou nesedne tak se musí vyndat a peníze jsou fuč. Možná vědci vymyslí ještě něco lepšího ale o tom si můžeme nechat leda tak zdát :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama