Změna autoškoly během závěrečných jizd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 21:04
Změna autoskoly během závěrečných jizd

Dobry vecer,
Rozhodla jsem se udelat si autoskolu, vse mam hotové, jizdy mam vse hotové a závěrečné testy spleneny…bohuzel závěrečné jizdy uz na 3 pokus neudělány…rozhodla jsem se přejít do jiné autoskoly. Storno poplatek je 1000,– coz kdyz jsem zmínila v nove autoskole si tukali na čelo, ze je to nesmysl… ze vzhledem k tomu ze mam vse dodelane a chybi mi jen závěrečná jizda jde jen o předání papiru nic vic, coz mi povrdila i asociace autoskol,( pry je to pri nejmenším absolutne nemorální)které jsem psala email. Zitra mam jit do staré AutoSkoly pro papiry a plánuju se tam trosku ohradit ze se mi to nelibi, bohuzel i na stránkách maji napsané ze je storno poplatek (i během zaverecek) 1000,–. Mam neakou šanci? Uz jsem v te autoskole nechala strasne penez uplne zbytecne nechci jim davat dalsi :D
Predem dekuji za odpovědi:? :palec:

Reakce:
Martassek
Kecalka 293 příspěvků 20.12.18 21:22

Jestli to mají v podmínkách a je legální to po tobě chtít, tak to asi budeš muset zaplatit. Ale pořádně bych je rozmázla v nějaké recenzi…

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 20.12.18 21:30

Mas sanci jen v pripade,ze by to bylo nezakonne,coz si nemyslim :nevim: a pokud sis tam zacala delat autoskolu,tak jsi vyjadrila souhlas s temi podminkami,takze mas s nejvetsi pravdepodobnosti smulu :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 21:41

:zed: no nic , mela jsem se radsi poradne podivat kam jdu . Ja tam sla protoze tam delala autoskolu moje maminka ,ale to uz je hodne let nazpatek a tehdy byla spokojena. Bohuzel to se dost změnilo, me zarazila reakce v nove autoskole kdyz jsem rekla ze které chci přestoupit …pry známa skola … úspěšnost u zkoušek tak 30%(Je pravda ze jsme se vsihni u závěrečných jízd znalý z předchozích pokusu
) …a ze nejsem prvni clovek ktery dodelava zaverecky jinde :nevim:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 20.12.18 22:05
@Anonymní píše: :zed: no nic , mela jsem se radsi poradne podivat kam jdu . Ja tam sla protoze tam delala autoskolu moje maminka ,ale to uz je hodne let nazpatek a tehdy byla spokojena. Bohuzel to se dost změnilo, me zarazila reakce v nove autoskole kdyz jsem rekla ze které chci přestoupit …pry známa skola … úspěšnost u zkoušek tak 30%(Je pravda ze jsme se vsihni u závěrečných jízd znalý z předchozích pokusu
) …a ze nejsem prvni clovek ktery dodelava zaverecky jinde :nevim:

Jsi na tom jeste dobre,ja menila autoskolu po dvou hodinach,ptze instruktor byl fakt blbec a platila jsem 3.000 storno poplatek + jeste ty dve hodiny :roll: takze dohromady bez par korun 4.000 a pan instruktor mi jeste rikal,jak nemam sanci nikdy ridicak udelat apod :zed: zajimave je,ze v jine autoskole jsem nemela problem a pak u pisemnych testu jsem udelala jen jedni chybicku a zaverecne jizdy jsem udelala napoprve a to jsme meli fakt prisneho komisare (z 11 jsme temi jizdami prosli 3)

Alyss1
Závislačka 2969 příspěvků 1 inzerát 20.12.18 22:10

Uplne neporadim.. Nicmene pokud jdi neudelala jizdy tak z jakeho duvodu?!? Prptoze jizdy hodnoti urednik ne autoskola…a tech byva jen par na mesto…

Anonym1059
Nováček 5 příspěvků 20.12.18 22:11
@Twixinka
@Twixinka píše:
Jsi na tom jeste dobre,ja menila autoskolu po dvou hodinach,ptze instruktor byl fakt blbec a platila jsem 3.000 storno Je pravda ze jsme se vsihni u závěrečných jízd znalý z předchozích pokusu
poplatek + jeste ty dve hodiny :roll: takze dohromady bez par korun 4.000 a pan instruktor mi jeste rikal,jak nemam sanci nikdy ridicak udelat apod :zed: zajimave je,ze v jine autoskole jsem nemela problem a pak u pisemnych testu jsem udelala jen jedni chybicku a zaverecne jizdy jsem udelala napoprve a to jsme meli fakt prisneho komisare (z 11 jsme temi jizdami prosli 3)

Po dvou hodinach poznal ze nezvladnes autoskolu??:joy :potlesk: :potlesk: profik:joy:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 20.12.18 22:16

@Anonym1059 to vis no,ne kazdy ma takovy odhad no :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 22:20
@Alyss1 píše:
Uplne neporadim.. Nicmene pokud jdi neudelala jizdy tak z jakeho duvodu?!? Prptoze jizdy hodnoti urednik ne autoskola…a tech byva jen par na mesto…

No ja sla pryc kvuli místu , ja mam V jednom úseku problem a vzdy znervoznim a proste to tam zkazím …( během zaverecek , pri normálních jízdách s tim problem nemam ,jezdim tudy pokazdy a jsem v klidu, uz mam podle me blok v hlave :joy:) a muj instruktor mi na to rekl jenom ze se mam neak uklidnit , a kdyz jsem si zaplatila hodiny navic tak mi jen rekl ze je to zbytecny ze proste s jízdou problem nemam …tak Zaprvi chci zkusit co mi na tu moji jizdu rekne jiny instruktor a hlavne to zaject jinde no , ta nova autoskola je v úseku mého bydliště takze to tu znam tak uvidime …
Dalsi vec teda je cena za opakování , platim 1400,– coz je o třetinu vic nez v jiných autoskolach ( teda alepson tech kteří maji ceník na internetu :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >