Změna autoškoly během závěrečných jizd

Anonymní
20.12.18 21:04

Změna autoskoly během závěrečných jizd

Dobry vecer,
Rozhodla jsem se udelat si autoskolu, vse mam hotové, jizdy mam vse hotové a závěrečné testy spleneny…bohuzel závěrečné jizdy uz na 3 pokus neudělány…rozhodla jsem se přejít do jiné autoskoly. Storno poplatek je 1000,– coz kdyz jsem zmínila v nove autoskole si tukali na čelo, ze je to nesmysl… ze vzhledem k tomu ze mam vse dodelane a chybi mi jen závěrečná jizda jde jen o předání papiru nic vic, coz mi povrdila i asociace autoskol,( pry je to pri nejmenším absolutne nemorální)které jsem psala email. Zitra mam jit do staré AutoSkoly pro papiry a plánuju se tam trosku ohradit ze se mi to nelibi, bohuzel i na stránkách maji napsané ze je storno poplatek (i během zaverecek) 1000,–. Mam neakou šanci? Uz jsem v te autoskole nechala strasne penez uplne zbytecne nechci jim davat dalsi :D
Predem dekuji za odpovědi:? :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

461
20.12.18 21:22

Jestli to mají v podmínkách a je legální to po tobě chtít, tak to asi budeš muset zaplatit. Ale pořádně bych je rozmázla v nějaké recenzi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
20.12.18 21:30

Mas sanci jen v pripade,ze by to bylo nezakonne,coz si nemyslim :nevim: a pokud sis tam zacala delat autoskolu,tak jsi vyjadrila souhlas s temi podminkami,takze mas s nejvetsi pravdepodobnosti smulu :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.12.18 21:41

:zed: no nic , mela jsem se radsi poradne podivat kam jdu . Ja tam sla protoze tam delala autoskolu moje maminka ,ale to uz je hodne let nazpatek a tehdy byla spokojena. Bohuzel to se dost změnilo, me zarazila reakce v nove autoskole kdyz jsem rekla ze které chci přestoupit …pry známa skola … úspěšnost u zkoušek tak 30%(Je pravda ze jsme se vsihni u závěrečných jízd znalý z předchozích pokusu
) …a ze nejsem prvni clovek ktery dodelava zaverecky jinde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Twixinka
20.12.18 22:05
@Anonymní píše: :zed: no nic , mela jsem se radsi poradne podivat kam jdu . Ja tam sla protoze tam delala autoskolu moje maminka ,ale to uz je hodne let nazpatek a tehdy byla spokojena. Bohuzel to se dost změnilo, me zarazila reakce v nove autoskole kdyz jsem rekla ze které chci přestoupit …pry známa skola … úspěšnost u zkoušek tak 30%(Je pravda ze jsme se vsihni u závěrečných jízd znalý z předchozích pokusu
) …a ze nejsem prvni clovek ktery dodelava zaverecky jinde :nevim:

Jsi na tom jeste dobre,ja menila autoskolu po dvou hodinach,ptze instruktor byl fakt blbec a platila jsem 3.000 storno poplatek + jeste ty dve hodiny :roll: takze dohromady bez par korun 4.000 a pan instruktor mi jeste rikal,jak nemam sanci nikdy ridicak udelat apod :zed: zajimave je,ze v jine autoskole jsem nemela problem a pak u pisemnych testu jsem udelala jen jedni chybicku a zaverecne jizdy jsem udelala napoprve a to jsme meli fakt prisneho komisare (z 11 jsme temi jizdami prosli 3)

• Nahlásit
  • Citovat
3245
20.12.18 22:10

Uplne neporadim.. Nicmene pokud jdi neudelala jizdy tak z jakeho duvodu?!? Prptoze jizdy hodnoti urednik ne autoskola…a tech byva jen par na mesto…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
20.12.18 22:11
@Twixinka
@Twixinka píše:
Jsi na tom jeste dobre,ja menila autoskolu po dvou hodinach,ptze instruktor byl fakt blbec a platila jsem 3.000 storno Je pravda ze jsme se vsihni u závěrečných jízd znalý z předchozích pokusu
poplatek + jeste ty dve hodiny :roll: takze dohromady bez par korun 4.000 a pan instruktor mi jeste rikal,jak nemam sanci nikdy ridicak udelat apod :zed: zajimave je,ze v jine autoskole jsem nemela problem a pak u pisemnych testu jsem udelala jen jedni chybicku a zaverecne jizdy jsem udelala napoprve a to jsme meli fakt prisneho komisare (z 11 jsme temi jizdami prosli 3)

Po dvou hodinach poznal ze nezvladnes autoskolu??:joy :potlesk: :potlesk: profik:joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
20.12.18 22:16

@Anonym1059 to vis no,ne kazdy ma takovy odhad no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.12.18 22:20
@Alyss1 píše:
Uplne neporadim.. Nicmene pokud jdi neudelala jizdy tak z jakeho duvodu?!? Prptoze jizdy hodnoti urednik ne autoskola…a tech byva jen par na mesto…

No ja sla pryc kvuli místu , ja mam V jednom úseku problem a vzdy znervoznim a proste to tam zkazím …( během zaverecek , pri normálních jízdách s tim problem nemam ,jezdim tudy pokazdy a jsem v klidu, uz mam podle me blok v hlave :joy:) a muj instruktor mi na to rekl jenom ze se mam neak uklidnit , a kdyz jsem si zaplatila hodiny navic tak mi jen rekl ze je to zbytecny ze proste s jízdou problem nemam …tak Zaprvi chci zkusit co mi na tu moji jizdu rekne jiny instruktor a hlavne to zaject jinde no , ta nova autoskola je v úseku mého bydliště takze to tu znam tak uvidime …
Dalsi vec teda je cena za opakování , platim 1400,– coz je o třetinu vic nez v jiných autoskolach ( teda alepson tech kteří maji ceník na internetu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
137
29.1.19 16:50

Byla jsem v podobne situaci taprvni autoskola me stala spoustu prikoupenych jizd takze nemale penize pri zkouuskach komisar jen jsem ho videla tak byl konec vyhodil me 4krat a jak byl arogantni a urazel me a to bylo 50let nejhorsi ze jsme jezdili ve dvou a takhle me urazel pred mladymi ale i naopak predem vedel komu to da name se vyslovine zasedl nakonec jsem na zkousky autoskolu zmenila jine mesto 2000kc stal prestup 3jizdy zkouska na poprve bezva komisar uplne jine jednani mela jsem to udelat driv akorat ze me vytahali spoustu penez nejdriv si tu druhou autoskolu proverte at to stihnete do terminu ten pulrok od 1zkousky pak moc rychle utece pak je vse pryc preji vam mnoho stesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama