Změna autoškoly - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 15:03
Změna autoškoly - zkušenosti

Ahoj,

tak jsem si řekla, že si konečně i já udělám řidičák. Odjezdila jsem všechny jízdy, udělala testy na 100 % a od jízd mě 2× vyhodili. Vždy za něco, co byl uplný nesmysl - a teď se nevymlouvám. Holce, která jela přede mnou, a to úplně hrozně - nedávala blinkr, předjížděla přes plnou…, to komisař dal s tím, že si ale doplatí 5 jízd v autoškole. To už mi začalo být divné. 8o Jiné paní to nedali protože prý „jela jste moc rychle, moc pomalu, a potom moc rychle“ - přitom nepřekročila 50 a jela úplně v pohodě.
Nicméně uteklo už několik týdnů a já od autoškoly nemám nový termín na závěrečné jízdy. Popravdě se mi tam už ani moc nechce, protože i když nejsem nějaká puberťačka (je mi 33), tak se ke mně tak chovají. A nejen ke mně. Vůbec celá ta organizace je taková prazvláštní.

Poslala jsem mail a volala do jiných autoškol, zda si mohu doplatit jízdy a dodělat to u nich, tak mě všichni odmítli, že to komisaři nevidí rádi.

Už jsem celkem bezradná a nevím, co mám dělat. :roll:

Máte někdo zkušenosti s přechodem do jiné autoškoly? Hlavně tedy v Praze.

Reakce:

Leo44
Kecalka 120 příspěvků 18.09.18 15:09

Autoškola Mělník pan Odehnal. Kdybys chtěla napiš Sz, vím kdo by Tě tam mohl vzít a na koho se v té autoškole obrátit ;) tak bych Ti dala číslo. A napsala info.

Příspěvek upraven 18.09.18 v 15:22

tininas
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 18.09.18 15:10
@Anonymní píše:
Ahoj,

tak jsem si řekla, že si konečně i já udělám řidičák. Odjezdila jsem všechny jízdy, udělala testy na 100 % a od jízd mě 2× vyhodili. Vždy za něco, co byl uplný nesmysl - a teď se nevymlouvám. Holce, která jela přede mnou, a to úplně hrozně - nedávala blinkr, předjížděla přes plnou…, to komisař dal s tím, že si ale doplatí 5 jízd v autoškole. To už mi začalo být divné. 8o Jiné paní to nedali protože prý „jela jste moc rychle, moc pomalu, a potom moc rychle“ - přitom nepřekročila 50 a jela úplně v pohodě.
Nicméně uteklo už několik týdnů a já od autoškoly nemám nový termín na závěrečné jízdy. Popravdě se mi tam už ani moc nechce, protože i když nejsem nějaká puberťačka (je mi 33), tak se ke mně tak chovají. A nejen ke mně. Vůbec celá ta organizace je taková prazvláštní.

Poslala jsem mail a volala do jiných autoškol, zda si mohu doplatit jízdy a dodělat to u nich, tak mě všichni odmítli, že to komisaři nevidí rádi.

Už jsem celkem bezradná a nevím, co mám dělat. :roll:

Máte někdo zkušenosti s přechodem do jiné autoškoly? Hlavně tedy v Praze.

Ahoj.

a/ Smířila bych se s tím, že na to třeba opravdu nemám.

b/ Nažhavila Google a obvolala všechny autoškoly.

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 18.09.18 15:13

a i když změníš autoškolu, tak komisař bude furt stejný ne? :think: ( nejsou komisaři určití na celý okres - kraj ) a ne na určitou autoškolu?
to bys asi musela změnit celý kraj kde to dělat..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 15:15

Já jsem udělala taky řidičák až na potreti. Jdi do toho, to už dáš. Mě jednou vyhodili za bezdůvodně pomalou jízdu v obci (jela jsem ke křižovatce 30) :zed:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 17:39

Ja osobně jsem delala autoškolu u Wyrvolů :cert: a nikdy, nikdy vic! Takove chovani, co oni maji a komisaři. Vyloženě autoskola kam cpes prachy. :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >