Změna barvy moči ve zkumavce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elvinerha
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 02.02.18 15:25
Zmena barvy moci ve zkumavce

Ahoj, mam takovy problem v 18:00 jdu na pohotovost s mocovymi potizi, obvodaka jsem bohuzel nestihla. Tak jsem nacurala do zkumavky abych mela pripraveno a behem par minut moc z pruhledne zmenila barvu na zakalenou vypada ted jak pomerancovy dzus. To se mi v zivote nestalo, mate s tim nekdo zkusenost? Nacurala jsem pro porovnani do jibe zkumavky, zdruha moc zatim barvu nemeni.

Reakce:
lalaláček
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 02.02.18 16:29

Tak vem ty zkumavky obě, ale možná je to těmi potížemi.

Lenka_Hal
Kelišová 5708 příspěvků 02.02.18 16:35

A byly obe opravdu uplne nove, ciste??

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 02.02.18 16:37

Ano byly v druhe zkumavce zustava moc stejna, tak nevim :nevim:

Lenka_Hal
Kelišová 5708 příspěvků 02.02.18 17:10

Tipuju nejakou tu infekci :think: Jen si treba hodne pila pred druhym curanim, Tak je to Vic naredene…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >