Změna barvy moči ve zkumavce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 02.02.18 15:25
Zmena barvy moci ve zkumavce

Ahoj, mam takovy problem v 18:00 jdu na pohotovost s mocovymi potizi, obvodaka jsem bohuzel nestihla. Tak jsem nacurala do zkumavky abych mela pripraveno a behem par minut moc z pruhledne zmenila barvu na zakalenou vypada ted jak pomerancovy dzus. To se mi v zivote nestalo, mate s tim nekdo zkusenost? Nacurala jsem pro porovnani do jibe zkumavky, zdruha moc zatim barvu nemeni.

Reklama

Reakce:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 02.02.18 16:29

Tak vem ty zkumavky obě, ale možná je to těmi potížemi.

Lenka_Hal
Závislačka 4207 příspěvků 02.02.18 16:35

A byly obe opravdu uplne nove, ciste??

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 02.02.18 16:37

Ano byly v druhe zkumavce zustava moc stejna, tak nevim :nevim:

Lenka_Hal
Závislačka 4207 příspěvků 02.02.18 17:10

Tipuju nejakou tu infekci :think: Jen si treba hodne pila pred druhym curanim, Tak je to Vic naredene…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama