Změna barvy pochvy po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 23:03
Změna barvy pochvy po porodu

Zdravím Vás maminky,

mám dva měsíce po porodu a zůstalo mi to tam dole vše tmavé. Dříve to vypadalo fajn, růžové a útlé…myslela jsem, že zbarvení do hnědé až fialové barvy, oteklé pysky a také “něco”, co mi prostě vadí, kdykoli si sednu na záchod, podřepnu, tak mám pocit, že se tlačí vnitřek pochvy ven a zaplácne jakoby poševní vchod. Je mi blbé se o tom s někým bavit, moje gynekoložka je na dlouhé dovolené…myslela jsem, že se to během šestinedělí upraví a ono stále nic. Máte některá s tímto zkušenosti? Případně jestli jde pro to něco udělat…

Moc děkuji a omlouvám se za detailní a trapné téma, ale objevují se zde takové perly, že to moje snad zvládnete :-)). L

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9271 příspěvků 19.06.19 23:06

Po porodu to už nikdy není co to bývalo. Posiluj pánevní dno a ono se to časem upraví.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17029 příspěvků 19.06.19 23:14
@Anonymní píše:
Zdravím Vás maminky,

mám dva měsíce po porodu a zůstalo mi to tam dole vše tmavé. Dříve to vypadalo fajn, růžové a útlé…myslela jsem, že zbarvení do hnědé až fialové barvy, oteklé pysky a také “něco”, co mi prostě vadí, kdykoli si sednu na záchod, podřepnu, tak mám pocit, že se tlačí vnitřek pochvy ven a zaplácne jakoby poševní vchod. Je mi blbé se o tom s někým bavit, moje gynekoložka je na dlouhé dovolené…myslela jsem, že se to během šestinedělí upraví a ono stále nic. Máte některá s tímto zkušenosti? Případně jestli jde pro to něco udělat…

Moc děkuji a omlouvám se za detailní a trapné téma, ale objevují se zde takové perly, že to moje snad zvládnete :-)). L

Je ještě brzo, dala bych tomu aspoň půl roku.

Veerr
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 19.06.19 23:23

Určitě to chce víc času ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 23:34

Mam to same ani tampon uz nesnesu vytlacuje se ven… Sem 15 mesicu po porodu a zadna zmena zezacatku hrozne deprese mit s partnerem styk nepripadalo v uvahu. Cvicim panevni dno a ani tak zadna zmena nastesti sem se stim vyrovnala ze to tak je a naucila se s tim zit pritelovi to nevadi dokonce me pozadal o ruku neni to konec sveta vzdy se podivam na dceru a hlavni je, ze ona je v poradku a zdava. Kdyz jsem se ptala pritele rekl, te mu to neprijde spis naopak sex si ted vic uzivame nez pri porodu a partner dokonce rekl ze je to i lepsi zazivnejsi. Dr mi rekla jen to, ze po poporodu uz to nebude vypadat jako driv. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 05:53

Po porodu už ji holt nebudeš mít jako holka, co nikdy nerodila. Je to normální. Švagr je gynekolog a říká, že vždycky na kontrole to šestinedělí říká pacientkam, že ji mají jako kdyby nikdy nerodily(jen pro to, aby je povzbudil). Ve skutečnosti je prý ale jinak.

jizvíková
Extra třída :D 12902 příspěvků 20.06.19 06:57

Prostě jsi už rodila, nejsi holčička.
Vše z toho je normální

kve-tinka
Kelišová 5183 příspěvků 2 inzeráty 20.06.19 07:40
@Anonymní píše:
Po porodu už ji holt nebudeš mít jako holka, co nikdy nerodila. Je to normální. Švagr je gynekolog a říká, že vždycky na kontrole to šestinedělí říká pacientkam, že ji mají jako kdyby nikdy nerodily(jen pro to, aby je povzbudil). Ve skutečnosti je prý ale jinak.

Tak a teď jsi prozradila kouzlo. :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Váš příspěvek
Reklama