Zmena barvy stolice po uziti gencianky

8
15.10.19 07:12

Zmena barvy stolice po uziti gencianky

Dobry den, nemate nekdo zkusenost s tim, ze jste pouzivali gencianku na bradavky a mimcu se zmenila barva stolice?
Miminko v puse moucnivku nema, takze si gencianku natiram pouze na bradavky kvuli kvasinkam. Po trech nakojeni z obarvenych prsou ma hnedou stolici. Predtim porad ukazkove zlutou.
Diky za odpoved!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
15.10.19 08:15

Možný to je, musíš se před kojením umýt. A kdes ji vzala? Dyt už se prodávat nesmí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.10.19 08:29

@Kriss Tina oplachovala jsem to, ale samozrejme neco tam zustalo.
Normalne v lekarne. Doporucila mi ji jak pediatricka, tak laktacni, tak magistra v lekarne, kde jsem ji koupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
15.10.19 08:45

No já bych ji nepoužívala, ve škole nám říkali, že může být i karcinogenní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.10.19 08:47

@kikca88 ja cetla tu studii o krysach, ale rikala jsem si, ze snad tolik lidi by mi to nedoporucilo, kdyby byla tak skodliva. A plno lidi ji porad pouziva na moucnivku primo do pusinky mimca.
No snad uz ji potrebovat nebudu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
15.10.19 09:38

Genciana už se opravdu nedoporučuje. Karcinogenní je ale az ve vysokých dávkách, to by ji to mimino muselo denně pít. Nicméně na moucnivku jsou lepší věci, například Neocide gel. Na prsa nejvíc pomůže větrání. Nakojit, vodou umýt, ususit a nechat být bez podprsenky, jen volné bavlněné tričko. A omezit sladke. Kvasinly jsoi svine, vetsinou se jim krasne daří v puse a rozkroku mimina a na prach matky. Je třeba léčit všechno, jinak se to bude pořád točit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.10.19 09:51

@chaela diky moc!!! Ona moucnivku nastesti nema, ale tak kdyz tak vim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
15.10.19 11:54

Zkusenosti nemam. Zajimavy ale je, ze se porad da koupit a doktori ji stale doporucuji na moucnivku. Jen tedy samozrejme to neni na dlouhodobe uzivani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat