Reklama

Změna bydliště na úřad před nebo po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lumpiik
Kecalka 257 příspěvků 02.01.17 10:26
Změna bydliště na úřad před nebo po porodu

Ahoj holky. Prosím radu. Jak byste řešily situaci : Právě jsme se s mužem, přítelem přestěhovali do novostavby. Bohužel nemůžeme zkolaudovat protože není počasí na dodělaní nějakých drobností venku a úřad nám nechce bez toho zkolaudovat. Navíc to stejně trvá nějakou dobu a já jsem 7 týdnů do porodu, takže by se to už stejně možná nestihlo ani tak. Jenže na původní adrese já už nemám schránku a nikdo tam nebydlí. Dítě dostane trvalý pobyt po mně. Jde mi tedy o to, kdyby mi došlo něco poštou nebo malému, tak se k tomu nedostanu a nevím jak to bude s dalším hlášením - příspěvek, dokumenty malému atd… Proto jsme uvažovali ještě zmenit bydliště aspoň na obec, ale četla jsem že to teď není už tak snadné… takže vůbec nevím. Je to lokalita Brno a nová adresa bude BRNO venkov takze žádná hrůza kdyby bylo potřeba dojet do Brna, ale jde mi hlavně o to jak to bude s malým jestli mi automaticky nebude něco chodit na tu starou adresu kam už se nedostanu… chtěli jsme kolaudovat po novém roce ale tím jak se to posunulo tak už mi to vychází na porod a nevím jestli to teda ještě rychle nějak řešit nebo prostě po porodu jak zkolaudujeme tak hlásit nové bydliště a pobyt na uřadě neřešit vůbec..? Předem díky za rady… :think: :srdce: :mavam:

Reklama

Reakce:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33075 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 10:31

@Lumpiik na úřadech můžeš uvest korespodenční adresu třeba k rodičům, než zkolaudujete.

nemůžu si pomoct
@chipsa rýsuje se nám tu další bezdomovec 8o

chipsa
Extra třída :D 13140 příspěvků 02.01.17 13:17
@matkabagristy píše:
@Lumpiik na úřadech můžeš uvest korespodenční adresu třeba k rodičům, než zkolaudujete.nemůžu si pomoct
@chipsa rýsuje se nám tu další bezdomovec 8o

Banánová královna se nudí u počítače :roll: :mrgreen:

Pipet
Generální žvanilka 24070 příspěvků 02.01.17 17:08

@Lumpiik Na vaší aktuální poště se zeptej, jak zařídit, aby ti všechnu poštu rovnou přeposílali na jinou adresu, nebo nechávali na poště.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama