Změna bydliště pro zápis - ZŠ Bezručova Říčany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
psycholog
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 19:27
Zmena bydliste pro zapis - ZŠ Bezručova Říčany

Prosim o radu/kontakt,
Jelikoz nase vesnicka spadova skola je fakt des, chceme dceru prihlasit na ZS Bezrucova do Rican - to ale znamena zmenit ji na 6 mesicu trvale bydliste, jinak nema na prijeti sanci. Zapis uz je ale za dvermi a mne se nepodarilo najit nikoho, kdo by bydlel ve spadove oblasti (mezi ulicemi Strasinska, Rydlova, Pod Lihovarem, Ricanska, Koloveatska a pak Ricany- Pacov a obec Brezi) a byl by ochoten si k „sobe“ dceru prihlasit. Nabizela jsem i financni kompenzaci, ale stale jsem na dobrou dusi nenarazila… pritom staci jen jeden podpis na urade, tot vse.
Prosim, netusite o nekom v teto oblasti, kdo by byl ochotny o tom alespon uvazovat? Zapis je uz za 3 tydny :,(

Diky!!!

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3443 příspěvků 5 inzerátů 16.03.18 19:31
@psycholog píše:
Prosim o radu/kontakt,
Jelikoz nase vesnicka spadova skola je fakt des, chceme dceru prihlasit na ZS Bezrucova do Rican - to ale znamena zmenit ji na 6 mesicu trvale bydliste, jinak nema na prijeti sanci. Zapis uz je ale za dvermi a mne se nepodarilo najit nikoho, kdo by bydlel ve spadove oblasti (mezi ulicemi Strasinska, Rydlova, Pod Lihovarem, Ricanska, Koloveatska a pak Ricany- Pacov a obec Brezi) a byl by ochoten si k „sobe“ dceru prihlasit. Nabizela jsem i financni kompenzaci, ale stale jsem na dobrou dusi nenarazila… pritom staci jen jeden podpis na urade, tot vse.
Prosim, netusite o nekom v teto oblasti, kdo by byl ochotny o tom alespon uvazovat? Zapis je uz za 3 tydny :,(Diky!!!
Škoda uz tam nebydlime ale prý staci bydliště jednoho rodiče v místě ms/zs :nevim:
Veronika5507
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 16.03.18 20:31
@psycholog píše:
Prosim o radu/kontakt,
Prosim, netusite o nekom v teto oblasti, kdo by byl ochotny o tom alespon uvazovat? Zapis je uz za 3 tydny :,(Diky!!!

Resila jsem take. Jsme z Nupak, patrime pod Pruhonice a chci dat syna do Rican na namesti. Nakonec ma odklad, ale stejne to asi neklapne.. Sice v oblasti mame temer pribuzne, ale ty nechteji syna prihlasit..Rodice bydli v Ricanech, ale nahore, patri pod skolu u lesa..Takze asi nic :(

Ivuska23
Kelišová 5079 příspěvků 3 inzeráty 16.03.18 20:53

@psycholog dcera jde taky k zápisu, a taky na “hroznou vesnickou školu”.. co ti vadí na vesnické škole?
@Veronika5507 v Říčanech se muže hlásit i do jiné než spadove školy, nebo to tak bylo loni, a brali snad i jiné než spadove děti, ale podmínka byla bydliště Říčany :) za zkousku nic nedáš.

psycholog
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 23:43
@novakova.t píše: Škoda uz tam nebydlime ale prý staci bydliště jednoho rodiče v místě ms/zs :nevim:

Jenze ani jeden z rodicu tam bydliste nemame - vsichni bydlime ve vedlejsi obci :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >