Reklama

Změna bydliště pro zápis - ZŠ Bezručova Říčany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

psycholog
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 19:27
Zmena bydliste pro zapis - ZŠ Bezručova Říčany

Prosim o radu/kontakt,
Jelikoz nase vesnicka spadova skola je fakt des, chceme dceru prihlasit na ZS Bezrucova do Rican - to ale znamena zmenit ji na 6 mesicu trvale bydliste, jinak nema na prijeti sanci. Zapis uz je ale za dvermi a mne se nepodarilo najit nikoho, kdo by bydlel ve spadove oblasti (mezi ulicemi Strasinska, Rydlova, Pod Lihovarem, Ricanska, Koloveatska a pak Ricany- Pacov a obec Brezi) a byl by ochoten si k „sobe“ dceru prihlasit. Nabizela jsem i financni kompenzaci, ale stale jsem na dobrou dusi nenarazila… pritom staci jen jeden podpis na urade, tot vse.
Prosim, netusite o nekom v teto oblasti, kdo by byl ochotny o tom alespon uvazovat? Zapis je uz za 3 tydny :,(

Diky!!!

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 19:31
@psycholog píše:
Prosim o radu/kontakt,
Jelikoz nase vesnicka spadova skola je fakt des, chceme dceru prihlasit na ZS Bezrucova do Rican - to ale znamena zmenit ji na 6 mesicu trvale bydliste, jinak nema na prijeti sanci. Zapis uz je ale za dvermi a mne se nepodarilo najit nikoho, kdo by bydlel ve spadove oblasti (mezi ulicemi Strasinska, Rydlova, Pod Lihovarem, Ricanska, Koloveatska a pak Ricany- Pacov a obec Brezi) a byl by ochoten si k „sobe“ dceru prihlasit. Nabizela jsem i financni kompenzaci, ale stale jsem na dobrou dusi nenarazila… pritom staci jen jeden podpis na urade, tot vse.
Prosim, netusite o nekom v teto oblasti, kdo by byl ochotny o tom alespon uvazovat? Zapis je uz za 3 tydny :,(Diky!!!
Škoda uz tam nebydlime ale prý staci bydliště jednoho rodiče v místě ms/zs :nevim:

Veronika5507
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 16.03.18 20:31
@psycholog píše:
Prosim o radu/kontakt,
Prosim, netusite o nekom v teto oblasti, kdo by byl ochotny o tom alespon uvazovat? Zapis je uz za 3 tydny :,(Diky!!!

Resila jsem take. Jsme z Nupak, patrime pod Pruhonice a chci dat syna do Rican na namesti. Nakonec ma odklad, ale stejne to asi neklapne.. Sice v oblasti mame temer pribuzne, ale ty nechteji syna prihlasit..Rodice bydli v Ricanech, ale nahore, patri pod skolu u lesa..Takze asi nic :(

Ivuska23
Kelišová 5079 příspěvků 16.03.18 20:53

@psycholog dcera jde taky k zápisu, a taky na “hroznou vesnickou školu”.. co ti vadí na vesnické škole?
@Veronika5507 v Říčanech se muže hlásit i do jiné než spadove školy, nebo to tak bylo loni, a brali snad i jiné než spadove děti, ale podmínka byla bydliště Říčany :) za zkousku nic nedáš.

psycholog
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 23:43
@novakova.t píše: Škoda uz tam nebydlime ale prý staci bydliště jednoho rodiče v místě ms/zs :nevim:

Jenze ani jeden z rodicu tam bydliste nemame - vsichni bydlime ve vedlejsi obci :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Plačící Asia Argento z kauzy Me Too: Byla jsme mu nevěrná, ale kvůli mně se nezabil

Začala s hnutím Me Too, ve kterém jako jedna z prvních obvinila chlípného... číst dále >

Zemřel herec Milan Šimáček (†56). Zřejmě ho zabila rakovina jater

Během pondělní noci zemřel herec Milan Šimáček (†56), známý z filmů Černí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama