Reklama

Změna CAR Praha a pojišťovna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evan14
Stálice 59 příspěvků 22.01.17 10:29
Zmena CAR Praha a pojistovna

Ahoj Holky, potrebovala bych radi ohledne centra asistovane reprodukce a jeho zmenou. Prochazime pres prvni ivf, ale v nasem centru se pokazde doktor meni a take mi prijde, ze mam nedostatecne delanych krevnich testu a ultrazvuku. je mi uz 38 a pokud se nam nezdari, rada bych hned zmenila centrum pro druhy pokus na ivf…ale nevim jak je to s pojistovnou. ve stavajicim centru mame od vzp schvaleno, ale jak pujdeme jinde tak nove centrum bude posilat opet zadost na pojistovnu na schvaleni? moc dekji

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51816 příspěvků 22.01.17 10:36

@evan14 máte schváleno na jeden cyklus IVF…na každý další se posílá nová žádost
Takže pokud změníte CAR, žádost na další IVF pošle už to nové centrum
Ona každá žádost je platná tuším 3 měsíce od schválení

evan14
Stálice 59 příspěvků 22.01.17 11:32
:) :) :) :)

Příspěvek upraven 25.01.17 v 15:46

Petra Z
Hvězda diskuse 51816 příspěvků 22.01.17 11:38

@evan14 já ti hlavně přeju, at to nemusíte řešit a at se zadaří :hug:

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 22.01.17 12:15

Pevne verim v uspesna a poctiva CAR i v Praze… Ale ja o takovem nejsem preavedcena. Povim, jen z vlastni ci ze skutecnosti sve blizke kamaradek: gennet, iscare rozhodne NE!!! Statni bych take vynechala… Jsou vetsinou necim omezene, ale vlastni zkusenosti nemam.
Pokud ti zbyva takle „malo“ casu, doporucuji ti Brno Sanatorium Helios. Jsou tam dobri, precizni a pritom neztraceji cas. A hlavne maji vysoke procento uspesnosti.
Vzp je idealni pojistovna, v brne ti u ni zaridi i proplaceni genetickeho vysetreni.

Jen imunologii jsem slysela ze dela lepsi v praze doktorka Malickova, ale to ja neresila, prechazela jsem tam a imuno mela od ni hotove.

A neboj, ja do Brna jezdim pres prahu do ktere to mam skoro hodinu a to dojizdeno zvladnou jde.

Zavolej si tam na konzultaci co nejdrive (vezmi sebou tva vysetreni a dosavadni postupy z Prahy) a po prvni konzultaci se muzes rozhodnout co zvolit.

evan14
Stálice 59 příspěvků 22.01.17 12:58

@Petra Z dekuji :kytka:
@Niny Dekuji za prispevek…o Helios jsme uvazovali kdyz jsme bydleli v Brne, ale pak jsme se prestehovali do Prahy a pracovne se nak na mimi zapomnelo :( Taky doufam ze nam to poprve vyjde, ale to bysme pry museli mit sakra stesti… asi dam na tebe a na druhy pokus zkusime Helios, podle jejich web delaji vice vysetreni a sleduji stimulaci… v te co jsem ted jsme meli pri stimulaci ultrazvuk jen jeden a nic vic…hned pak na odber.

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 30.01.17 09:42

@evan14 V novém CARu si budou žádat sami - platí 3 měsíce. Tak je dobré, že v novém CARu už ti nebudou muset dělat ty stejné testy, max. dodělají ty, co ti budou chybět…ale bude to rychlovka ( pokud jsou tedy hotové gnetické, imunologické ) atd…za mě DOPORUČUJI Sanatorium PRONATAL v Krči! Hned na první pokus…kamarádka byla v Genetu a prý super, druhá zase v Iscare…je to asi různé, každý je spokojený jinde…hlavně, je každý spokojený tam, kde mu to vyšlo :lol: :lol:

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 30.01.17 09:44

@evan14 V Pronatalu máme veškerou podporu, vybavení, přístup, testy…prostě vše :-) Jo a včera jsem začala stimulaci opět v Pronatalu, tak uvidíme :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama