Změna času a rozhození režimu

980
31.10.09 10:48

Změna času a rozhození režimu

ahoj holky, potřebovala bych poradit - třeba vás něco napadne. Mám 2 kluky - 5 a 2 roky. Spí spolu v pokojíčku, vše bylo v pořádku až do změny času. Od té doby to ranní vstávání díky 2letému je prostě brzo. Brala jsem kolem půl 6-6 - to je jako starý čas půl7-7 - to je OK, ale dneska už to před 5ráno a samo už neusne.
Takže ačkoli jsme měli už krásný režim, tak teď je vše pryč - spí už zase kolem 9 ráno (no když vstává v 5 tak se nedivím) a pak za celý den už nezabere. Večer ale usíná úplně OK, tak jak je zvyklý podle nového času v 7 hod, jen to ráno :-( A čas je změněný už týden, tak by se snad už mohl zadaptovat :roll: Díky za vaše postřehy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2431
31.10.09 22:10

Ahojky sice neporadím,ale snad trochu utěším nejsi v tom sama :wink: my máme něco podoného opět vstává v půl šesté nebo kolem páte a to už mi spával do sedmi půl osmé :evil: A to jen kvůli změně :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
31.10.09 23:50

Tak bohužel neporadím,ale doufám,že někdo ano. Bojujeme s tím samým - večer a v poledne chodí spát OK,ale ráno vstává o víc než hodinu dřív :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
1.11.09 08:54

My to máme naprosto stejné. Jenom doufám, že se to časem upraví samo a nebudeme ráno vstávat v 5 hodin. Brrrrrrr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5255
1.11.09 09:25

Ano,taky známe,u nás to teda většinou trvá týden,nejvíc 14 dní.Pak se to většinou posune zpátky o tu hodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11103
1.11.09 09:56

Rozhozený režim :-D :-D :-D.

Honzík vstával včera ve 4.45, usnul večer už 18.10 v autě, vzbudil se ve 2.25 (vstal, šel si vyčistit zuby, vyčurat se a pak si šel hrát), narvala jsem ho násilím s sobě do postele, usnul kolem čtvrté, spal do 6.15 (ještě že aspoň tak).

Ondra usnul bohužel také včera v 18.20 v autě, spal hodinu, pak se sám vzbudil, večer usnul cca v 23.10 (dřív prostě nezabral :evil:), vstával v 6.40.

Před změnou času spali oba celkem pravidelně od 21 hodin do 6, teď prostě večer vydrží max. do 20 hodin, spíš vytuhnou ještě dříve :nevim:. Už mě to dost ničí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TP
2782
1.11.09 10:24

ahoj holky,

u nás něco podobného, se změnou času nastalo dřívější vstávání
Večerní usnínání je tedy stejné do 20:00 leží v posteli a spí .. ale ráno vstávají v 6:00 .. předtím to bylo mezi 7-8:00
A je to taky díky posunutí času
Nechápu, že to ještě nezrušili .. by mne zajímalo v kolika státech se ten čas mění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
1.11.09 12:04

ahoj,
tak my bojovali asi dva dny, chodívala spát (18měs) kolem 21.30 a spala do 7-8. tak teď ji dáváme kolem 21 první dva dny už byla ukňouraná. taky vstala kolem 6-7 a teĎ už zase po 7. nějak se zadaptovala. já taky trpěla pár dní. zkusit pomalinku posouvat? jako večerní usínání zpátky a že by si protáhli aj ranní? těžko říct. doufám,že se vám to upraví, pro mě vstávání před 7 je vražedné :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
2.11.09 01:03

Jojo taky malá vstává moc brzo, pak je brzo unavená, ale jinak přes den spí stejně jako předtím. Jen to raní vstávání mi nedělá dobře, řekl děda Lebeda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
2.11.09 08:12

U nás to samé. Večer jsme spaní srovnali na půl sedmou jako předtím. Ráno mi ovšem vstává místo v šest - v 5, což je děs:-( Tu ztracenou hodinku pak naspává dopoledne, prospí klidně 2,5 - 3 hodky. Je to fajn v tom, že dopoledne hodně udělám, když spí, ale musím si zvyknout na to ranní vstávání.

• Nahlásit
  • Citovat
781
2.11.09 09:58

Tak Ondra přestal přes den spát úplně, včera jsme ho v kočárku udrcali na půl hodiny. Večer usíná bez problémů, ale ráno se budí v 5 (a to, když máme štěstí, klidně i dřív). Nikdy nebyl spavec, ale tohle je fakt moc :cry: :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
2.11.09 13:42

Ahojky, tak my jsme na tom dost podobně. Starší Tom vstává od změny času ve 4:15 a 5:00max a to jde v půl osmé do postele, ale usíná až tak v devět Přes den spí 1 -1,5hod. Jsem už taky zoufalá, ale snad se to časem zase upraví. Snad to bude dřív, než se zase bude měnit čas :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16247
2.11.09 18:00

No tak vám všem moooc děkuju, aspoň v tom nejsme sami a je to opravdu tím časem :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1144
2.11.09 21:29

Ahoj, u nás totéž, malá se budí celou noc a vstává v 5.30 a nezabere.¨
Bylo mi řečeno (bohužel pozdě, ale mohlo mě to napadnout), že děti tu změnu často neustojí a má se jim ten režim upravovat pozvolna po čtvrthodinách v průběhu několika dní. Tak příště, uvidíme :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1155
3.11.09 11:02

Desty
já bych zkusila dávat večer spát dýl,třeba by pak ráno spal taky déle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama