Změna času vycházek na neschopence

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.10.21 09:23

Změna času vycházek na neschopence

Dobrý den, je možné změnit čas vycházek na neschopence, odedneska marodím ale vycházky mám kvůli školce jen od 7 do 12 a odpoledne už žádne, první mi to doktor napsal od 7 do 10 a potom od 15 do 17 potom kvůli školce od 7do 12 a odpolední zrušil ale děti mají odpoledne tréninky a sestra mi navrhla že klidne mi pro malého bude do školky chodit, myslíte že to půjde ještě změnit? jen upozorňuji a doufám že mě za to neukamenujete že po zdravotní stránce jsem ok ale okolnosti v práci mě donutili jít marodit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
193
22.10.21 09:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, je možné změnit čas vycházek na neschopence, odedneska marodím ale vycházky mám kvůli školce jen od 7 do 12 a odpoledne už žádne, první mi to doktor napsal od 7 do 10 a potom od 15 do 17 potom kvůli školce od 7do 12 a odpolední zrušil ale děti mají odpoledne tréninky a sestra mi navrhla že klidne mi pro malého bude do školky chodit, myslíte že to půjde ještě změnit? jen upozorňuji a doufám že mě za to neukamenujete že po zdravotní stránce jsem ok ale okolnosti v práci mě donutili jít marodit.

sestře jsem ještě volala a bylo mi řečeno že v jeden den po druhé už to měnit nelze a mám se zeptat doktora až půjdu na kontrolu což je ve středu, proto se ptám zda si myslíte že mi to doktor ještě změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2036
22.10.21 10:13

No mně doktor říkal, že to jde změnit jen 1×, taky jsem potřebovala kvůli školce, když jsem marodila měsíc s rukou. Tak mi to změnil, ale upozornil mě, že příště už to nepůjde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
22.10.21 10:34
@zuza92 píše:
No mně doktor říkal, že to jde změnit jen 1×, taky jsem potřebovala kvůli školce, když jsem marodila měsíc s rukou. Tak mi to změnil, ale upozornil mě, že příště už to nepůjde :nevim:

Aha no já už to dnes měnila ještě v ordinaci právě ale doma mi sestra řekla že jsem si to mohla nechat na těch 6 h rozložené a pro malého by mi ve 12 chodila, tak myslíte že by to mohl na kontrole ještě změnit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2036
22.10.21 22:06

@marsi99 třeba jo. Normálně se ho zeptej, že to potřebuješ kvůli dítěti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
23.10.21 08:58
@zuza92 píše:
@marsi99 třeba jo. Normálně se ho zeptej, že to potřebuješ kvůli dítěti.

No zkusím to, jak právě říkám bouhzel okolnosti v práci mě donutili jít marodit a neumím si teď představit být třeba měsíc stále zavřená doma a děti bez tréninku, navíc děti by museli sedět doma semnou neboť není kdo by je vzal ven, sestra má též svou rodinu a jsem ráda už jen za to že mi malého bude vyzvedávat ze školky tak jen doufám že mi vycházky ještě změní jinak bohužel marodni raději ukončím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
23.10.21 20:17

Co to je ta školku, že tam odpoledne mají děti tréninky? To za nás nebylo…
Měla sis to nechat napsat na ráno, když dítě do školky vedes a na odpoledne, kdy ho vyzvedáváš.
Me to přijde, že to není kvůli dítěti, ale kvůli tobě, aby sis mohla trajdat, kde chceš. Nejsi ani pořádně nemocná, ale vybrala sis nemocenskou a ta má určitá pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
24.10.21 14:38
@Amassakoul píše:
Co to je ta školku, že tam odpoledne mají děti tréninky? To za nás nebylo…
Měla sis to nechat napsat na ráno, když dítě do školky vedes a na odpoledne, kdy ho vyzvedáváš.
Me to přijde, že to není kvůli dítěti, ale kvůli tobě, aby sis mohla trajdat, kde chceš. Nejsi ani pořádně nemocná, ale vybrala sis nemocenskou a ta má určitá pravidla.

Děti chodí odpoledne na hokejové tréninky, poprvé mi to doktor napsal od 7h jen do 10 ale a odpoledne od 15h do 17h ale malého mám ve školce jen do 12h proto mi to kvůli školce napsal od 7h do 12h a odpolední mi zrušil, sestra řekla že malého mi klidně ve 12h bude vyzvedávat tak abych si to nechala od 7h do 10h a odpoledne ty dvě hodiny jak mi to chtěl napsat poprvé abych mohla s dětmi na hokejové tréninky. Vubec mě neznáte tak si to trajdani odpuste, koncim s touto skupinkou neboť se tu hned útoči na někoho koho ani neznáte a navíc ani nevíte do jaké situace jsem se v práci dostala kvůli které jsem šla marodit, na marodnim jsem úplně poprvé a tak nevím jak to chodí s vycházkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat