Změna chování dcerky - zkraty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adeelka27
Kecalka 121 příspěvků 13.12.16 21:40
Změna chování dcerky - zkraty

Ahoj,
mám dcerku (2 roky a skoro 3 měsíce). Poslední dobou se chová naprosto nepředvídatelně a má uplný zkraty v chování. Chvíli si třeba sama hraje, je v pohodě, tulí se…a najednou obrat a šíleně se začne vztekat, je zlá i na mě, řve, člověk na ní nesmí pomalu sáhnout. Další věc, že teď v poslední době odmítá chodit ven. To mi utíká po bytě, schovává se a řve/brečí. Když ji chytnu kroutí se a řve ještě víc. Snažím se jí na něco nalákat atd., ale nefunguje to. Stejně tak teď bojkotuje nočník, takže přes den jsme opět na plínách :( Měli jste s dětmi něco podobného? Doufám, že to je jen období, které přejde nebo zuby… a ne nějaká blbá reakce na očkování třeba (na 2 letech očko Priorix).

Reakce:

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 13.12.16 21:43

Najdi si na googlu období vzdoru :palec:

Bubiii
Echt Kelišová 9024 příspěvků 13.12.16 21:49

:hug:
U nekoho se takto projevuje i reakce na ockovani, pretizeni CNS.
Velmi pomaha Joalis.
Horcikove koupele a dalsi.
Drzim palce, at se stav lepsi. :andel:

Adeelka27
Kecalka 121 příspěvků 13.12.16 21:51

No, asi to bude ten vzdor :-D ale teda je to síla… už aby to přešlo :-D

Ivulenka
Kelišová 5337 příspěvků 13.12.16 22:00

@Adeelka27 U nás právě probíhá něco podobného, máme 2 letou slečnu a začala nám bojkotovat nočník, je více vzteklá, umíněná. Dřív už si zvykla i na čištění zoubků, teď jak kdyby ji někdo vyměnil a u každého čištění má hysterák. Spíš bych to viděla opravdu na ten vzdor, protože my jsme priorix kvůli chřipce ještě neočkovali.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25041 příspěvků 13.12.16 22:56
@Adeelka27 píše:
No, asi to bude ten vzdor :-D ale teda je to síla… už aby to přešlo :-D

To si ještě hodně dlouho počkáš :lol:

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 14.12.16 01:05

Ne - to není reakce na očkování, to je období vzdoru a je to zcela přirozený stav - objevila že může být proti a říkat ne a zároveň nastává období, kdy emoce a s nimi spojená fyziologie je diferenicovanější než u mimin, ale jaksi to batole na to není připravené, takže je těmi různými emocemi zaplavené.

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 5 inzerátů 14.12.16 02:18

Ahoj, u nás něco podobného právě te%d skončilo. Třeba si s tátou kopal s míčem a najednou se strašně naštval, ječel a začal nás kousat. Odmítal se přebalit, obléct, najíst…Trvalo to pár měsíců.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17409 příspěvků 20 inzerátů 14.12.16 06:40

@Adeelka27 A to zacala az ted? Obe deti tak pred rokem a pul. Nahanecky po byte kvuli oblekani a dolovani batolete z podnabytku s tehotenskym pupkem mám stále v živé paměti. O dva roky později už se doma nehonime, zato umí obstojně drzkovat. :mrgreen:

Ladiiicek 23
Nováček 9 příspěvků 16.12.16 01:28
@Adeelka27 píše:
Ahoj,
mám dcerku (2 roky a skoro 3 měsíce). Poslední dobou se chová naprosto nepředvídatelně a má uplný zkraty v chování. Chvíli si třeba sama hraje, je v pohodě, tulí se…a najednou obrat a šíleně se začne vztekat, je zlá i na mě, řve, člověk na ní nesmí pomalu sáhnout. Další věc, že teď v poslední době odmítá chodit ven. To mi utíká po bytě, schovává se a řve/brečí. Když ji chytnu kroutí se a řve ještě víc. Snažím se jí na něco nalákat atd., ale nefunguje to. Stejně tak teď bojkotuje nočník, takže přes den jsme opět na plínách :( Měli jste s dětmi něco podobného? Doufám, že to je jen období, které přejde nebo zuby… a ne nějaká blbá reakce na očkování třeba (na 2 letech očko Priorix).

Zakladatelko, kdyz jsem ted cetla Tvuj clanek, vratila jsem se o 10 let zpatky, kdy byly 2 roky me dceri.. Doporucim Ti jednu knihu, ktera mi teprve ted otevrela oci, a vse mi doslo, bohuzel pozde, v te dobe jsem nemela ani internet, tak jsem byla totalne blba, zadne informace, a nechala do ni nacpat vsechna povinna ockovani a dokonce jedno nepovinne…samoz­rejme, jak lekari radi pouzivaji, setrne vakciny… Ta kniha se jmenuje Varovne signaly ockovani… Napsala ji doktorka Strunecka… Moc Ti preju, aby jsi nemusela prozivat a absolvovat to, co ja s malou… Skoncila jsem z toho ve finale na antidepresivech.. Ale rikat neco lekari to ani nezkousej, ze by jsi mela podezreni na ockovani, stouchnes akorat do vosiho hnizda…oni to NIKDY nepriznaji. Je to jen byznys a ohromna farmaceuticka lobby, je jedno, kolik to odnese na zdravi tech pokusnych kralicku… Ja to tady rozepisovat nechci, nechci na to ani vzpominat, ale pokud Ti budu moci nejak poradit nebo pomoci, muzes mi napsat na email ladaculkova@gma­il.com a muzem si popovidat, vim, jake to je, kdyz se Ti znicehonic jednoho dne probudi uplne jine dite, jako kdyby ho nekdo vymenil… P. S. Mam ted 14 mesicniho syna a ockovat bych ho musela nechat jen pres mou mrtvolu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >