Změna chování partnera po svatbě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 20:12
Změna chování partnera po svatbě

Předem prosím o anonym a pohled z vaší strany. Holky hezky večer, sedím tu sama s dětmi a přemýšlím, kde se stala chyba. Abych začala od začátku. Žila jsem před lety s partnerem, lharem, gemblerem, nasilnikem. Před narozením druhého syna, jsem sebrala všechnu odvahu a utekla. Podnikla všechny soudní kroky, aby se k nám už nepriblizil.Byl velmi nasilnicky. Zvládla jsem to, pár let žila v pohodě sama a dostávala se psychicky že špatného vztahu. Pak jsem poznala nového partnera. Vše se zdálo v pořádku, vše o mě minulosti věděl. Respektoval mě, děti přijal, postavili jsme dům, máme dceru. Byla svatba. Doteď jako z pohádky. Po svatbě obrat o 180C.Neni nasilnicky, ale umí mě tak psychicky rozhodit. Já už prostě nemůžu, vyčítá mi vše.. Nepořádek, žehlení, praní, prostě každou maličkost. Shazuje mě, že nic neumím, že jsem neschopná.. Naposledy mi řekl, že se nediví ex, že mě mlátil.. :pocitac: :pocitac: Holky jedu 24 hod. Denně, makám doma i venku, do toho si privydelavam, denně vařím, uklízím, peru. Fakt už nemůžu. Hrozně mě psychicky ničí. Už jsem mu to i řekla, ale vše hází na mě… Za vše můžu já. Já ten pocit fakt nemám, ale cítím se být v pozici toho slabšího, začínám se ho bát. Nepocjvali mě, nelichoti mi, nepohladi mě. Vše je pryč. Vše se po svatbě hrozně změnilo. Víte co je nejhorší? Venku, před kamarády je nejvzornejsi partner na světě… Všichni ho mají za klidase, hodného a mírného. Ano já ho měla taky. Až do svatby. Vážně přemýšlím o rozvodu. Jsme spolu 6 let. Rok manželé. Chtěla bych vás poprosit o nezaujaty názor. Myslíte, že přeháním?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Šáruší
Závislačka 4271 příspěvků 27.07.19 20:14

Nepřeháníš, každý člověk potřebuje uznání a trochu lásky. Ne jen srážet a vyčítat. Co tedy dělá on krom toho, že chodí do zaměstnání a tebe buzeruje?

terien
Extra třída :D 12117 příspěvků 27.07.19 20:17

Jestli přeháníš to ti nikdo neřekne, nežijeme s vámi. Každopádně bych zkusila manželskou poradnu než půjdeš požádat o rozvod. Chyba bývá většinou na obou stranách ;)

Kristýna 526
Kecalka 420 příspěvků 27.07.19 20:17

A pomáhá ti on s dětmi nebo uklidí něco sam od sebe? Asi bude pekná sragora když před kamarády si hraje na hodného a doma otočí o sto stupňů :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 20:20
@Šáruší píše:
Nepřeháníš, každý člověk potřebuje uznání a trochu lásky. Ne jen srážet a vyčítat. Co tedy dělá on krom toho, že chodí do zaměstnání a tebe buzeruje?

Chodí do zaměstnání po-so od 5-18. Doma dostane večeři, lehne si a spí. Občas nakoupí. Práce na domě stojí, co zvládnu, udělám. Ale chlapske věci prostě neumím. S mladší dcerou ještě nebyl nikdy ani na hřišti… Já to brala tak, že chodí do práce a potřebuje odpočinek. Fakt mu to nevycitala, jsem zvyklá být sama a vše si zařídit. Nemusí doma nic, vše udělám. Ale brecim, protože někdy už nemůžu. A on mi ještě vynada za špinavé prádlo… Nevím, možná jsem tak zničená z ex. Ale já fakt dělám co můžu. Nekouřím, nepiju jsem jen doma. Nebyla jsem s kamarádkou venku snad 4 roky.. On šel dnes. Bez odešel hodně mi vynada ta špinavou kuchyňskou linku. Dala jsem mu dnes facku. Už nemůžu. :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 20:22
@Kristýna 526 píše:
A pomáhá ti on s dětmi nebo uklidí něco sam od sebe? Asi bude pekná sragora když před kamarády si hraje na hodného a doma otočí o sto stupňů :nevim:

Nepamatuji si, kdy naposled uklidil. S dětmi nepomáhá. Já už ani nemám chuť s ním jít mezi lidi, obdivuji ho, placaji po rameni.. A jakmile jdeme sami dva domu, mám hodinové kázání o tom, jaká jsem. Připadám si jak Nicka. Nechápu to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 20:23
@terien píše:
Jestli přeháníš to ti nikdo neřekne, nežijeme s vámi. Každopádně bych zkusila manželskou poradnu než půjdeš požádat o rozvod. Chyba bývá většinou na obou stranách ;)

Možná ano, třeba by mu pohled z druhé strany otevřel oči. Možná i mně. Třeba opravdu dělám málo.

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10607 příspěvků 27.07.19 20:23
@Anonymní píše:
Nepamatuji si, kdy naposled uklidil. S dětmi nepomáhá. Já už ani nemám chuť s ním jít mezi lidi, obdivuji ho, placaji po rameni.. A jakmile jdeme sami dva domu, mám hodinové kázání o tom, jaká jsem. Připadám si jak Nicka. Nechápu to.

TAk našla sis podobný typ jako byl ten první. Bohužel :(

Lucie1906
Kecalka 393 příspěvků 27.07.19 20:24

Ahoj, no nezávidím ti to, to je neskutečné kolik smůly může zažít jeden člověk :(

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 27.07.19 20:35

Zajímal by mě názor manžela :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 20:38
@Zumpa píše:
Zajímal by mě názor manžela :mrgreen:

To ti můžu říct naprosto přesně. Dle něho nic nedělám, má málo sexu a on potřebuje vypnout, protože chodí do práce..

terien
Extra třída :D 12117 příspěvků 27.07.19 20:39
@Anonymní píše:
Možná ano, třeba by mu pohled z druhé strany otevřel oči. Možná i mně. Třeba opravdu dělám málo.

Nebo to děláš jinak, než byste oba potřebovali

jahuhudka
Extra třída :D 14742 příspěvků 27.07.19 20:39
@Anonymní píše:
To ti můžu říct naprosto přesně. Dle něho nic nedělám, má málo sexu a on potřebuje vypnout, protože chodí do práce..

A je to pravda?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 20:40
@Lucie1906 píše:
Ahoj, no nezávidím ti to, to je neskutečné kolik smůly může zažít jeden člověk :(

Já si to pořád nechci připustit, miloval mě moc, na rukou by mě nosil. Ale po svatbě lusknutim prstem zmena :nevim: jako by mě získal. Žárlí, vyčítá mi, nemůžu nikam jít… Já fakt nevím co se děje. :,(

Andymo
Kecalka 267 příspěvků 27.07.19 20:41

A pred svatbou? To pomahal? Nemel hloupy reci? Jako vim, ze manipulatori se umi po svatbe otocit a z zeny udelat obet, ale tady mi prijde, ze ani pred tou svatbou to asi nebylo uplne echt, kdyz jsi vse delala sama :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama