Zmena chovani po nastupu do skolky

2073
28.9.10 20:43

Zmena chovani po nastupu do skolky

Ahoj holky,
starsimu jsou 4 roky a minule pondeli zacal chodit do skolky. Do skolky se hrozne tesil a je tam moc spokojeny.
Ovsem ja jsem z nej dost nestastna. Do te doby byl docelap ohodovy kluk - jasne obcas zazlobil, neco provedl, ale vetisnou se to s nim dalo probrat a nejak jsme to vyresili.
Ovsem od te doby co je ve skolce je to des. Kdyz prijde domu je jak utrzeny ze retezu hrozne blbne a zlobi, chvilku neposedi. No a kdyz mu neco reknu, tak odmlouva a vzteka se no fakt ho nepoznavam a jsme z toho nestastna.
Porad jen doufam, ze to je prechodny stav, ze proste takto reaguje na zmenu. Je to tak nebo se pletu? Meli jste to tak take nekdo a srovnalo se to a za jak dlouhou dobu.
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1692
28.9.10 20:45

Ahoj ja ti tedy neporadím ale jen ti řeknu že jsme na tom oplně stejně,chodí do školky od zaří :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
28.9.10 20:48

Myslím,že je to úplně normální jev :wink: To ho přejde a zase s e sklidní.chce to důslednost.Vidí tu divokost u jiných dětí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
28.9.10 20:53

Holky diky,
jsem z toho fakt spatna - nerikam, ze byl nejaky „andilek“ - jasne, ze zlobil, ale tohle co ted predvadi je fakt nad moje sily :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.10 20:55

jsme na tom uplne stejne..o to huřžesezačla k tomu znova počurávat ..jak tam tak doma…a začíná koktat a to nevím co stím :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
28.9.10 20:58

Já myslím, že je to normální adaptace na školku. Zkus se zeptat, jak se chová tam. Spousta dětí se ve školce chová jinak a doma taky jinak. Myslím, že až to přestane být takový nóvum, tak se zklidní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15055
28.9.10 21:00

u nás ve školce to řešila jedna mamča se synkem a přišli na to že ve školce pořád jen sedněte si,neběhejte,skoro pořád nějaké kreslení,lepení a že nebyl kluk vyběhanej a vyblbnutej tak si to pak vynahrazoval doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
28.9.10 21:01
petra.lovosice píše:
jsme na tom uplne stejne..o to huřžesezačla k tomu znova počurávat ..jak tam tak doma…a začíná koktat a to nevím co stím :-(

Adámek zase začal šišlat,prý to odposlechl od jiných dětí.Nemůže to být taky tak u vás?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
28.9.10 21:02
petra.lovosice píše:
jsme na tom uplne stejne..o to huřžesezačla k tomu znova počurávat ..jak tam tak doma…a začíná koktat a to nevím co stím :-(

Ahoj :lol: a je tam jinak spokojená ? Spí tam už po obědě ? Lucka se naštěstí adaptovala loni v pohodě, ale ona je v tomhle směru dost bezproblémová. Ale taky někdy přijde ze školky a je jak utržená ze řetězu. :think: Chce to důslednost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
28.9.10 21:04
dzarunka píše:
u nás ve školce to řešila jedna mamča se synkem a přišli na to že ve školce pořád jen sedněte si,neběhejte,skoro pořád nějaké kreslení,lepení a že nebyl kluk vyběhanej a vyblbnutej tak si to pak vynahrazoval doma

No to je právě to, pokud na tenhle režim nejsou děti zvyklý, tak to dost dlouho trvá. Já jsem právě ještě před nástupem dávala Lucku do takový miniškolky, aby si na to zvykla a pak ten přechod byl v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.10 21:04

vereniko…težko říct ona huř mluví takže mi toho ani moc co se tam deje nepoví, se straší učitelkou je vpohode…ta si jí chválí..s mladounkou učitelkou mám problém…takže se jí neptám..protože sem sní mela vystup kvuly tomu počurávání..a to sem se jí jen zeptala zda jí dávaj před spaním čurat a vyslechla sem si kecy..a taky..čekala že jí řeknu dekuju za to že mi jí v tom nenechala..ale já jí nepodekovala ..otočila se a odešla..a od te doby se jen zdravíme…protože nebudu poslouchat řeči typu že sem nevychovaná........takže nevím jestly třeba nemá malá problém ve školce stouto učitelkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
28.9.10 21:05
MarketaJ píše:
dzarunka píše:
u nás ve školce to řešila jedna mamča se synkem a přišli na to že ve školce pořád jen sedněte si,neběhejte,skoro pořád nějaké kreslení,lepení a že nebyl kluk vyběhanej a vyblbnutej tak si to pak vynahrazoval doma
No to je právě to, pokud na tenhle režim nejsou děti zvyklý, tak to dost dlouho trvá. Já jsem právě ještě před nástupem dávala Lucku do takový miniškolky, aby si na to zvykla a pak ten přechod byl v pohodě.

My chodili na těch 5 dní v měsíci,byl to dobrý základ,ale všude tu možnost nemají :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15055
28.9.10 21:06

tak to bych začala být asi hodně nejistá tou školkou,jestli ho něco netrápí??dcera třeba každý den říkala že jí bolí bříško a pak jsme po týdnu zjistili v čem to vězí-doma byla zvyklá že jsme jí po vykakání kontrolovali jestli má dobře utřenej zadeček a tam se styděla tak radši nešla kakat a pak se to v ní nějak zarazilo a bolelo jí břicho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.10 21:06

marketko ahojky

no spí tam protože chodím už do práce, ráno brečí žetam nechce..odpoledne jen říká že brečela že nemela maminku…koktání je příklad…aaaaa proč???..dří takto vubec nemluvila :nevim: …když je doma do školky chce a furt říká pojd do školky…alejak jí tam vedu..je to mazec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
28.9.10 21:08
petra.lovosice píše:
vereniko…težko říct ona huř mluví takže mi toho ani moc co se tam deje nepoví, se straší učitelkou je vpohode…ta si jí chválí..s mladounkou učitelkou mám problém…takže se jí neptám..protože sem sní mela vystup kvuly tomu počurávání..a to sem se jí jen zeptala zda jí dávaj před spaním čurat a vyslechla sem si kecy..a taky..čekala že jí řeknu dekuju za to že mi jí v tom nenechala..ale já jí nepodekovala ..otočila se a odešla..a od te doby se jen zdravíme…protože nebudu poslouchat řeči typu že sem nevychovaná........takže nevím jestly třeba nemá malá problém ve školce stouto učitelkou

Hele,Adámek se taky po nástupu teď v září začal před spaním nebo při pobytu na zahrdě počůrávat :zed: A to je bez plen od 1,5r.Při každém odvedení do školky jsem mu to připoměla a brzy to přešlo :wink: zkus jí taky ráno připomenout aby se šla před spinkáním vyčůrat,myslím,že učitelky by se asi zbláznily kdyby jim připomínaly jěště toto.Přeci jen mají 28dětí…

Zkus se zaptat tý starší co se ve školce děje,nebo jiné maminky,jestli nemají problém s tou mladou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama