Změna chování při nitroděložním tělísku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dadule17
Nováček 1 příspěvek 27.02.18 15:19
Změna chování při nitroddloznim telisku

Dobrý den, vím ze je tu dost diskuzi na toto tema, ale nenašla sem odpověď kterou hledám já… zajímá mě jestli ste, nebo mate nějaké problémy při telisku, co se tyče chování, libida atd. Uvazuji o tom ze si nechám zavést nějaké telisko ale nevím které, nesmím používat pilulky a moje dr mi doporučila Mirenu ( prý je tam minimum hormonu) a Ještě dvě nehormonalni. U Mireny jsem se docetla ze k nim patří snížené libido. Co si o tom tedy myslíte a jaké mate zkušenosti, děkuji všem ????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

saphire
Kelišová 6382 příspěvků 27.02.18 15:36

@Dadule17 libido mi snížilo a mimo jiné mi propíchlo i dělohu..už bych do tělíska nikdy nešla kvůli této zkušenosti

Samuše
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 27.02.18 15:38

U me spis opacny efekt..uz se neobavam nechteneho otehotneni takze to libido je spise vetsi:-)jinak ja jsem s Mirenou velmi spokojena..krome obcasnebo mini spineni nekrvacim vubec, presto na obliceji(á 4tydny mi vyrasi akne) vidim, ze telo funguje stejne jako bez teliska..u HA jsem sice nemela akne vubec ale deprese sileny..

ivašot.
Kelišová 5933 příspěvků 27.02.18 15:44

Mám Mirenu 4 roky ke snížení libida u mě určitě nedošlo

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 27.02.18 15:48

@saphire au au. Toho se bojím také 8o doktorka mi ji cpe a už nevím jak ji říct že to nechci právě z těchto důvodů.. :poblion:

saphire
Kelišová 6382 příspěvků 27.02.18 15:56

@Zara.Ray k necemu me gyndarka nutit tak uz me tam neuvidi ;) uz jsem tak jednu vymenila :lol: a jeste se na to prislo nahodou, protoze se mi kvuli mirene delaly cysty..no tak laparo a zjistili totok.
Navic…nikde to nereknou narovinu kdyz ti to cpou, ale pokud zena nekdy prodelala revizi delohy -jedno jestli po potratu nebo po porodu kvuli poporodnim problemum, tak telisko mit nesmi z tehletech duvodu, telisko nedrzi jak ma.

bartsch
Závislačka 4519 příspěvků 27.02.18 16:19

Mám už druhou Mirenu a ne - libido se mi rozhodně nesnížilo :oops: :lol: a na chování taky vliv nemá.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 27.02.18 18:28

@saphire ježíši 8o to snad ne. Já jsem rok po potratu a někdy před půl rokem jsem byla u své dr kvůli slabé menstruaci. Tak mi nasadila hormony ale nepomohli. Tak mi pak řekla že by mi nasadila antikoncepci, ale jelikož mám leidna tak ji nesmím a chtěla mi dát tělísko. Prý aby se mi spravil cyklus. Naštěstí k jiné doktorce se přeobjednávat nemusím. V jedné ordinaci ordinují dvě ( mají rozdělené dny) takže si můžu vybrat ke které jít. To mě teď hodně zaskočilo. :?

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 27.02.18 18:28
@saphire píše:
@Zara.Ray k necemu me gyndarka nutit tak uz me tam neuvidi ;) uz jsem tak jednu vymenila :lol: a jeste se na to prislo nahodou, protoze se mi kvuli mirene delaly cysty..no tak laparo a zjistili totok.
Navic…nikde to nereknou narovinu kdyz ti to cpou, ale pokud zena nekdy prodelala revizi delohy -jedno jestli po potratu nebo po porodu kvuli poporodnim problemum, tak telisko mit nesmiz tehletech duvodu, telisko nedrzi jak ma.

prosím tě, z jakého odborného a ověřeného zdroje máš informaci o tom, že po prodělané revizi nesmí být zavedeno tělísko? Mě to zavání poplašnou zprávou… Osobně jsem an revizi byla po zamlklém těhotenství, tělísko už mám druhé a žádné tebou popisované problémy nemám. Ano, beru, že s tělískem někdo může mít problémy, ojediněle se může objevit i tvůj případ propíchnutí dělohy, ale že by se z toho vyvozovaly takovéhle důsledky se mi fakt nezdá…

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 27.02.18 18:30

@Zara.Ray prosím tě klid! tohle je nějaký planý poplach. Pravděpodobně hledala možnou příčinu svých problémů, některý lékař zmínil jako jednu z možností prodělanou revizi a je z toho zpráva v diskusi, že se po prodělané revizi NESMÍ tělísko zavádět. :roll: :roll: prober to vše se svou lékařkou. spíš bych věřila doktorovi než laikovi na webu…

saphire
Kelišová 6382 příspěvků 27.02.18 18:44
@nozu píše:
prosím tě, z jakého odborného a ověřeného zdroje máš informaci o tom, že po prodělané revizi nesmí být zavedeno tělísko? Mě to zavání poplašnou zprávou… Osobně jsem an revizi byla po zamlklém těhotenství, tělísko už mám druhé a žádné tebou popisované problémy nemám. Ano, beru, že s tělískem někdo může mít problémy, ojediněle se může objevit i tvůj případ propíchnutí dělohy, ale že by se z toho vyvozovaly takovéhle důsledky se mi fakt nezdá…

Přiznala mi to sama gynekoložka která mi telísko zavedla :mrgreen: sypala si popel na hlavu, že si to neuvědomila a vrátila mi zpět peníze za tělísko. Předpokládám že se bála popotahovaček kdybych to hnala dál.
@Zara.Ray revize je kontraindikace, neříkám že pak každý musí mít komplikaci jako já ale proste to riziko že nebude tělísko sedět jak má tam je

saphire
Kelišová 6382 příspěvků 27.02.18 18:50

@nozu je zde k zamyšlení, proč ti gynekologové tak propagují antikoncepci a hormonální tělíska :think: :mrgreen: vydělají na tom a proto mlží a nevysypou všechny vedlejší účinky a možné komplikace - to by si to totiž více žen rozmyslelo :mrgreen: ano, dělají testy na srážlivost a leidena a jaterní testy, tak jakože plošně..ale řekněte mi, kdo z vás strávil diskuzí právě o tech negativech s gynekologem? :mrgreen: za dob kdy jsem měla antikoncepci, posléze tělísko, potě antiko. hormonální kroužky…tak já takovou diskuzi neměla :D

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 27.02.18 18:50

@nozu no já ani nevím jestli s ní chci něco probírat. Moje gyndařka je poslední dobou divná a proto jsem se sebrala a šla řešit svoje problémy do caru místo ní. Když jsem u ní v červenci minulého roku byla a poprosila o zjištění, proč nemám skoro žádnou ms tak mi akorát nasadila hormony. Za 3 měsíce jsem byla na kontrole a řekla ji, že necítím žádný rozdíl a ptala jsem se co dál. Na to mi řekla že buď nasadí nitroděložní tělísko anebo že to necháme na preventivní kontrolu až do května.. ta mě naštvala a tak jsem to šla řešit do caru. Poslali mě na hysteroskopii aby se ujistili že je v děloze vše v pořádku ( žádné srůsty či myomy). Poslední ms už byla ok. Tak se tělo asi rovnalo déle no. Nevím. Ale jsem ráda že to mám za sebou. Nejsem nervózní že je tam něco špatně a cítím se po psychické stránce dobře. A začínám se snažením znova a nemám depky že to nejde..

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 27.02.18 18:52

@saphire jasně. Já bych si ho nedala tak jako tak..

saphire
Kelišová 6382 příspěvků 27.02.18 18:52

A ukamenujte mě :mrgreen: 8)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama