Zmena chovani.. Zoubky nebo ockovani?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.7.22 23:53

Zmena chovani.. Zoubky nebo ockovani?

Ahoj zkusene maminky,
Jdu k vam pro radu..
mame 10Ti tydenniho chlapecka, posledni tri dny je to s nim slozity..
1- pres den nespi- usne a po 5ti min se probudi, oci velky jako by spal 2hodiny a uz znova nezabere.. pak je samozrejme celej den neprijemnej :/
2- cumla si rucicky nebo moji bradavku (plne kojim), dudlik nenavidi.. v noci se casto budi jenom proto, ze si chce pocumlat prso (ne jist, jenom dudat jako dudlik :zed: )
3 - zmenila se mu stolice, je vic ridsi nez obvykle (ma to az na zadech)
4- je vic uslintanej

Pred tydnem jsme byli na prvnim ockovani, premejslim, jestli ta jeho nevrlost, nespani a kakani muze byt nasledek ocko? Ale uz je to tyden pryc :think:
Nebo to muzou byt zoubky? Dasen se mi zda byt normalni..

Doufam, ze mi nekdo poradi, uklidni.. jsem uz cela :nevim: :zed:.. donicena a unavena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20687
6.7.22 01:18

Muze to bt uplne cokoliv :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 05:43

Ano, po ockovani to byt muze. Syn mel rozhozene spani po kazdem ockovani a to prvni dostal az ve 4 mesicich. Nervova soustva se teprve tvori a ockovani je zahul. Po priorixu dokonce 2 mesice kazdou noc jecel a mel nocni mury. I ten prujem by na to ukazoval. Ale vzdy to preslo, vetsinou tak do mesice. Pokud chce prso a neboli te to, davej mu ho. Uklidnuje se tak.Kdyz bude hodne pit a hodne curat a kakat, driv z nej vyjdou vsechny “spatne” latky. Pokud chce v noci prso kazdou chvili a ty uz nemuzes, nepije, jen cumla a nemas tedy strach, ze by se zalknul, dej si ho vedle sebe do postele a spete spolu.Za prve se uklidni, protoze te uciti a za druhe se obslouzi sam kdykoli bude potrebovat. ;) Nespal by pres den lepe v kocarku?
Na zoubky je podle me brzy.
Zase to prejde, musis vydrzet. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
91
6.7.22 05:53

Ahoj, buď klidná. Myslím, že je to normální. Mám třetí dítko, každé je jiné… dcerka je 4 měsíční. Spaní přes den je hrůza, ale už spí v kuse aspoň půl hodiny. Ještě nedávno to bylo, jak popisuješ a pořád dokola :). Malá kaka jednou za 4-5dni. A to je potom na vanu :D. Téměř až doteď kolíky. Takže je i možné, že ho bolí bříško nebo si dostatečně neodrihl.
Cucani ručiček je v pořádku, je to to první, co objeví. Dcera sii nyní pro jistotu cuca dva palce najednou. Nemyslím, že by byl problém očkování. Děti se mění každým dnem a co je dnes problém zitr už být nemusí. Prostě vydrž :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13653
6.7.22 07:07

Deti tohle mivaji, duvodu muze byt spousta…v tech prvnich mesicich prochazeji docela prudkym vyvojem, nekde jsem cetla i teorii, ze ta neklidna obdobi jsou vyvojove skoky, proste mozek neco objevil a pracuje na plne obratky…kdo vi :nevim: Stejne tak se prizpusobuje traveni a vubec vsechno. Ne vzdy zjistis zjevnou pricinu, proste vyvoj, obdobi prijde a odejde a zase zacne jine :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25384
6.7.22 07:28

Může to být cokoli, kdyby byl větší, poznala bys lépe, zda to má souvislost s očkováním. U nás takovýto spánek byl jeden z problémů po očkování. Ale syn byl starší a tak k tomu bylo i více věcí. Cucani ručiček je normální ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3282
6.7.22 08:30

Myslim, že dnesni očkování. Dřív takové problémy s dětmi neznam. Naopak kolem 3 měsíců se spánek i jídlo ustálily i u těch málo zkušených maminek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
6.7.22 09:32

V 10 tydnech to nebudou zoubky. Spise rustovy spurt, zaroven klepe na dvere tri mesicni spankova regrese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat