Změna dodavatele energií přes D-test

154
19.4.17 20:46

změna dodavatele energií přes D-test

Ahoj lidičky, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo vlastní zkušenost s hromadnou změnou dodavatele energii (elektrika, plyn) přes D-test??? Kampaň skončila, nabídka je výhodná ale nevím jestli do toho jít. Máte zkušenost? Děkuji všem za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.4.17 21:08

Připojuji se, taky mě to zajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57378
19.4.17 21:24

Reklama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32202
19.4.17 21:39

Zmenila jsem pro plyn. Zatim to vypada dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 21:44

@Lama Lama Proč myslíš? Všelijaké věci a výsledky testů z D-testu se tu řeší v diskusích každou chvíli a taky to není považované za reklamu.
Mě to třeba fakt zajímá, jestli s tím má někdo zkušenosti. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57378
19.4.17 21:49
@klamonožka píše:
@Lama Lama Proč myslíš? Všelijaké věci a výsledky testů z D-testu se tu řeší v diskusích každou chvíli a taky to není považované za reklamu.
Mě to třeba fakt zajímá, jestli s tím má někdo zkušenosti. :nevim:

no, a není ti divný, že člověk, co nikdy na emiminu nediskutoval, začne zrovna na serveru o mateřství řešit jako první diskuzii D-test změnu dodavatele? :think: Ale možná jsem na ty nováčky s reklamou přecitlivělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 21:55

@Lama Lama
Vidíš, že je to úplný nováček, jsem si nevšimla. :think:
Asi mě to nenapadlo, jelikož jsem nad tou jejich akcí právě taky asi před týdnem přemýšlela. Tak uvidím, jestli ještě někdo něco napíše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
20.4.17 19:06

Hele lidi, jsem nováček a to jako vadí? zatím jsem diskutovala na modrém koníku (ten se mi zdá trochu přehlednější ale to je na zvyku) zatím jsem tady byla jen v bazaru a po článcích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 19:12

@VeronikaŠťastná Ne, nevadí, třeba já jsem byla před chvílí taky nováček. Akorát se tu každou chvilku objevují diskuse založené úplně novými přispěvateli s tématem například „Našla jsem tuhle matraci a vypadá dobře, nemáte s tím někdo zkušenosti“, případně rovnou „Moc se mi osvědčilo to a to, co vy na to“, což jsou prostě reklamy, nikdo mi nenamluví, že si tu někdo založí profil, aby vychválil svou skvělou půjčku nebo nový hrnec :)

Takže je automaticky někdo, kdo je úplný nováček, a založí jen trochu „komerčnější“ téma, podezřelý.

Ale jak jsem psala, já s Tvým tématem problém nemám, za reklamu ho nepovažuju, a naopak jsem zvědavá, jestli se někdo ozve.

Takže jsem z toho tak pochopila, že jsi „opravdová“ (a ne někdo, kdo sem vkládá záměrně reklamy) a tedy vítej na e-miminu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57378
20.4.17 19:19
@VeronikaŠťastná píše:
Hele lidi, jsem nováček a to jako vadí? zatím jsem diskutovala na modrém koníku (ten se mi zdá trochu přehlednější ale to je na zvyku) zatím jsem tady byla jen v bazaru a po článcích.

ne, nevadí. ale prostě je to podezřelý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
20.4.17 19:28

Děkuji za přivítání, a díky za vysvětlení… reklamy taky nesnáším :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...