Změna doktora v těhotenství

19.10.20 15:59

Změna doktora v těhotenství

Ahoj, je mi 35 let a jsem ve 14tt.
Je to moje první těhotenství.
Mého doktora jsem viděla na kontrole v 8tt, kde mi potvrdil těhotenství a dnes. Zrušil mi před 3 týdny kontrolu, protože začal nouzový stav. Musel zůstat pracovat v nemocnici. To jsem chápala, ale nebylo mi dobře (křeče a bolest v břiše ). Neměl za sebe náhradu, tak mě vzal na kontrolu doktor od kamarádky. Pan doktor “náhradní “ mi řekl, že je vše pořádku, akorát se zeptal proč nejsem na neschopence když mi není dobře. Minulý týden jsem byla na 1 screening, který nedopadl dobře. Podezření na D. syndrom. :,(
Tak jsem podstoupila invazivní výkon odběr choriových klků.
Dnes jsem šla na kontrolu ke svému gynekologovi. Byl až moc stručný :Nekrvácela jste, Anopyrin začnete brát ve středu a uvidíme se někdy v prosinci. Řekla jsem mu, že mě bolí břicho a jestli mi vypíše nemocenskou…
Tak jsem si vyslechla 8o, že on nebude dávat nemocenské, aby přišel o licenci a jak k tomu on přijde atd…rozbrečela jsem se, tak chladné jednání mě totálně položilo.
Nakonec mi ji dal na 14 dni ze slovy nemyslete si, že budete pak doma!
Na ukončení nemocenské jdu k náhradnímu doktorovi (jeho záskok),kterého jsem v životě neviděla.
Od chvíle co se zavřely dveře ordinace přemýšlím, že od pana doktora odejdu.
Máte někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3633
19.10.20 16:35

Už bych k němu nešla. Zdraví a nervy máš jen jedny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3070
19.10.20 16:38

Obecně nejsem pro, aby se měnil gynekolog v těhotenství, protože to fakt nemají rádi, ale tohle je teda pitomý. Ach jo.
Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
19.10.20 17:28

Říká se, že gynekologa v těhotenství změnit nemůžeš, ale zatím neznám nikoho, kdo by s tím měl nějaké problémy. Zkus obvolat a zeptat se. Lepší taková změna v první polovině těhotenství.
Jinak bys měla mít právo na vyšetření i jiným doktorem, pokud si nejsi jistá tím svým. Pokud máš i takové potíže, nebrala bych to na lehkou váhu.
Tak ať to dobře všechno dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
19.10.20 19:47

Změnit gynekologa samozřejmě můžeš!!! Měnila jsem v podobném tt jako ty. Prostě si vyber několik gynekologů, zavolej jim, zeptej se, jestli berou nové pacientky a vezmou tě jako těhotnou.
Já jsem neřešila tak závažné problémy jako ty, moje těhotenství probíhalo naprosto bez problémů. Ke svému starému gynekologovi jsem chodila 5 let, až když jsem byla těhotná, tak se začal chovat neochotně a s prominutím jako č***k. Taktéž jsem z pár návštěv odcházela se slzami v očích a už jsem tam nechtěla chodit jen kvůli jeho přístupu a arogantnímu chování.
Teď nový gynekolog super, přinesla jsem mu zprávy, co jsem měla, vysvětlila situaci a vše v pohodě ;-) Hlavně mysli na sebe a mimčo, abys byla psychicky v pohodě! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama