Změna dr nebo car

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
4158
8.1.22 19:37

@pina.cola
u nás to tak bylo. Vstupní odběry krve a na další schůzce už jsme znali příčinu. Tak ti držím palce, ať na tobrzy přijdou i u vás a brzy začnete svou cestu za miminkem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
24.1.22 10:50

Všechny Vás zdravím…
Omlouvám se, že se takhle vkradu do diskuze… Rozhodly jsme se navštívit nějake centrum kde by nám pomohli k miminku - 4,5 roku snažení :nevim:
Nejblíže máme asi gennet v Holešovicích navíc tam už byl partner i na spermiogramu… Máte někdo zkušenost přímo zde? Jak probíhá první návštěva - musíme tam být na poprvé hned oba? Mám počítat rovnou s vyšetřením - kdy je lepší se objednat, když nebudu mít MS? Dlouho jsme se tomu bránili a zvažovali už i adopci, ale rozhodli se nakonec takhle, tak sháním nějaké info ( jejich stránky mám načtené, ale zajímá mě spíše opravdová zkušenost).
Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1868
24.1.22 11:19

@moramisa najdi si diskusní gennet Praha- zkušenosti, tam ti poradí vic holek. Jinak ve zkratce, objednají vás po telefonátu cca za 2 měsíce, tvůj cyklus při objednání neresi. Připravíte si na prvni návštěvu geneticky dotazník. Půjdete na konzultaci k doktorovi, ke kterému vás přidělí (klidně se někam podívej na zkušenosti s jednotlivými doktory, můžeš si vybrat ke komu chceš, ale pak můžeš čekat dyl), on si s vámi promluví o problému, na tebe se podívá uzv, pak vám dá zadanky na krev atd a hned ten den budete mít odběry. Pak vám dá další zadanky, spermiogram, hormonální profil, atd. Z těch prvních odběru je genetika, imunologie atd. Na genetiku se čeká dalších cca 6 týdnu… No a mezitím už pojedete léčebný postup, dle toho, co vám najdou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
24.1.22 11:49

@Janee19 děkuji jsi skvělá :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
24.1.22 12:00

@Janee19 No na toto téma jsem právě založila diskuzi a zatím teda bez odpovědi. Do Gennetu jdeme na Letné. Ten dotazník mě dost zarazil. Jako pochopím, že se budou vyptávat na onemocnění v rodině atd. Ale jsou tam i citlivý údaje jako jména, příjmení i širší rodiny. Což se mi teda vyplňovat zda zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
24.1.22 12:02

@moramisa Nás objednali za měsíc, ale měli volný termín i už za 3 neděle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1868
24.1.22 12:07

@pina.cola piš přímo tam, hodně holek to tam sleduje a v těch obě nich diskuzích často dotaz zapadne… Co si pamatuji, tak jsou tam jména rodicu a prarodičů… Ostatní snad ne. Myslím ze když to necháš prázdné, nikdo ti hlavu neutrhne, jde hlavně o ty nemoci, které jsou potenciálně dědičné. Nám paradoxně vyšla pozitivni genetika na nemoci, které v rodine nikdo nemá, ale jsme jen prenaseci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4158
24.1.22 18:43

@moramisa
ahoj, já tam chodím. Za nás top, nám pomohli :)
Na první konzultaci jsme byli oba, řekli jsme si co proběhlo, s jakými výsledky, c by navrhli oni a tak. Pak byl odběr krve, myslím, že byl i ultrazvuk, ale pokud budeš mít třeba ms, myslím, že to odloží, to se domluvíš. Pokud by tě něco zajímalo, ptej se. :)
A jinak diskuze Gennet Praha - zkušenosti, tam to jede
https://www.emimino.cz/…kovani/2794/?…
Přidej se :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4158
24.1.22 18:44

@pina.cola
my ten dotazník také vyplňovali, teda co jsme věděli, a ani se nás na něj neptali. Jen si ho vzali a kdybych jim ho nenabídla, asi by je ani nezajímal :D Ale bylo to už pár let zpět, třeba je teď bude zajímat více. Dr. se nás stejně na ty samé anamnézy vyptal. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
25.1.22 08:57

@kiwiovka moc děkuji. Juknu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
25.1.22 09:09

Mě doktorka řekla, že to nebude rok řešit ať se prostě jen snažíme, i když věděla, že první taky trvalo a měla sem špatný hodnoty v krvi. Takže sem ji obešla a šli sme do caru sami bez doporučení a lepší rozhodnutí sem namohla udělat. Jinak já doplácím jen léky, ostatní jde na pojišťovnu (zatím sme jen u iui).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat