Změna gynekologa - zdravotní dokumentace?

Rikita
22.3.10 14:52

Změna gynekologa - jak je to se zdravotní dokumentací?

Ahoj, přecházím k novému gyndaři a zajímalo by mě jestli si mám jít vyzvednout svoji zdravotní kartu k tomu starému nebo si to doktoři vyřídí mezi sebou sami. A dali by mi vůbec tu kartu do ruky?
Jak jste to měly vy, které jste měnily lékaře?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11408
22.3.10 14:53

ahoj, ja si pro dokumentaci byla ke staremu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
22.3.10 14:54

Tak mě ji dali do ruky nicméně to byl jenom výpis a když jsem měnila obvodáka tak tam si to poslali poštou 1×,další si nic neposílali jen se vyptali a udělali kartu novou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20662
22.3.10 14:55

Riki já odešla taky k novému,mudři si to vyřídili mezi sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15470
22.3.10 15:02

záleží jak kteří doktoři. Když jsem měnila obvoďáka, dal mi celou kartu do ruky, ať jí novému předám. Na gyndě chtěli jméno a adresu nového, že mu to pošlou sami, že kartu do ruky dávat nemůžou. Nejlepší, když zajdeš k ex gynekologovi a zeptáš se, jak to praktikuje on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24614
22.3.10 16:32

Já když přecházela tka si to dr vyřídili ještě že tak:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
22.3.10 16:41

Ahojky. Zeptej se toho nového gyndaře. Mě řekl, že pro kartu jít nemusím, že si ji z bývalé gyndy vyžádá sám :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
22.3.10 16:50

No moje nová gyndařka prohlásila, že jí nepotřebuje, pokud jsem doposud byla zdravá. Zajímala jí akorát poslední cytologie, lékařskou zprávu jsem měla po revizi z nemocnice, takže věděla jak na tom jsem, a další vyšetření si už pak dělala sama. Takže jsem pro ní nebyla a byla jsem docela ráda, protože bych mu musela jednu vrazit už mezi dveřma. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rikita
22.3.10 16:59

Holky díky moc za reakce, tak já se poptám u toho nového a uvidím co mi řekne.

MarketoJ já bych tam právě taky strááášně nerada šla a to z úplně stejnýho důvodu jako ty :cert: . Utíkám od něj co mi nohy stačí…i když blbé je, že oni se asi znají, mají ordinaci kousek od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
4235
22.3.10 18:34

No tak ti moji jsou od sebe naštěstí hodně daleko, teď si na nic nemůžu stěžovat. Díky péči mého drahého předchozího doktora, jsem v sobě 8tt nosila mrtvý plod, protože mi udělal ultrazvuk jenom v 8tt a pak už ne a vůbec mu nebylo divný, že nepřibírám a netrpím nevolnostma, přišlo se na to z tripple testů a na 3D UTZ, takže jsem z toho mohla mít pěknou polízanici.
Pak jsem za půl roku otěhotněla znova a znova to skončilo ZT, jenomže se na to přišlo hned. Teď jsem těhu znova a beru Prednison a Utrogestan a paní doktorka se mi úžasně věnuje, takže bych ho nejradši majzla ještě dneska :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
24.3.10 15:21

Já jsem taky přecházela k jinému doktoru v 6. měsíci těhotenství. Starého doktora jsem se ptala, jak to bude s dokumentací, ale ten mi řekl, že nemá žádnou povinnost to někomu předávat. Takže jsem šla k novému a tomu muselo stačit jen to, co vyčetl v těhu průkazce :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
10.12.11 19:42

změna gynekologa

Ahoj změna gynekologa mě čeká. Ten můj je od začátku neochotný a nepřijemný. Když jsem tam chodila jednou za čas na kontrolu, tak jsem to neřešila. Ted jsem ale těhotná 11.týden a jelikož jsem před dvěma roky přišla v 20.týdnu o dvojčata, tak se člověk vice boji :( Mám praci kde tahám těžké věci, už tehdy mi doktor neochotně napsal až po určité době neschopenku. Vycházky mám 4 hodinky, to prý mě musi stačit, přitom jsem předtim měla neomezené a vim od svých kamarádek že to jde :) Posledni kapka byla, když jsem měla problémy a začla jsem krvácet. Gynekolog mě div nenada a tvařil se že jej obtěžuji, docela nešetrně mě vyčetřil a šla jsem. Na půlku věci už mě přešla chut se aji zeptat :( Tak mi známá domluvila jineho doktora :) jen nevím jestli si nebudu muset jit pro kartu ke svému starému doktorovy a jak to bude s neschopenkou? To se mi fakt chtit nebude :? :( nemáte s tím některá zkušenosti, zda to budu muset absolvovat nebo si doktoři mezi sebou vše převedou? Díky za odpověd :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama