Změna HA - zmenší se mi břicho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 21:44
Změna HA - zmenší se mi břicho?

Možná budu mít trochu přihlouplou otázku. Do teď jsem brala Azalii, nyní budu začínat s Logest,..s tím právě souvisí můj dotaz. Sama jsem si řekla o změnu HA především kvůli obnově menstruace..ale ještě mám trochu vypouklé břicho po porodu, setkala jsem se s několika názory, že to může být taky tím, že jsem dlouho neměla menstruaci a že až začnu znovu menstruovat, že břicho se zmenší,,, splaskne" tak mě zajímá jestli je to pravda nebo lež ????☺️

Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 07.08.18 22:07

Nesplaskne. Musíš cvičit a změnit stravu. Změnou antikoncepce se nezmensi. Bohužel.

Lex1
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 1 inzerát 07.08.18 22:16

Taky mám „poporodní“ břicho stejný, už rok a půl :mrgreen:, normální kombinovanou HA beru 10 měsíců, předtím taky Azalie

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >