Reklama

Změna HA - zmenší se mi břicho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 21:44
Změna HA - zmenší se mi břicho?

Možná budu mít trochu přihlouplou otázku. Do teď jsem brala Azalii, nyní budu začínat s Logest,..s tím právě souvisí můj dotaz. Sama jsem si řekla o změnu HA především kvůli obnově menstruace..ale ještě mám trochu vypouklé břicho po porodu, setkala jsem se s několika názory, že to může být taky tím, že jsem dlouho neměla menstruaci a že až začnu znovu menstruovat, že břicho se zmenší,,, splaskne" tak mě zajímá jestli je to pravda nebo lež ????☺️

Reklama

Reakce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 07.08.18 22:07

Nesplaskne. Musíš cvičit a změnit stravu. Změnou antikoncepce se nezmensi. Bohužel.

Lex1
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 07.08.18 22:16

Taky mám „poporodní“ břicho stejný, už rok a půl :mrgreen:, normální kombinovanou HA beru 10 měsíců, předtím taky Azalie

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Průvod bude! Starosta ho sice zakázal, magistrát ale Kočkovým vyhověl

Radnice Prahy 3 málem zhatila pozůstalým po Janu Kočkovi (†28) jejich... číst dále >

Tornádo Tomicová! Měla být outsiderem, teď je hvězdou StarDance

Jakmile vyšlo najevo, že se jednou ze soutěžících deváté řady StarDance má... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >