Změna hormonů, nebo uhnizďování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 08:12
Změna hormonů, nebo uhnizďování?

Ahoj, mám takový problém… Dva dny po menstruaci jsem s přítelem měla nechráněný pohlavní styk, no a o tři dny později jsem začala špinit ( silnější hnědý výtok ), ten se ale změnil v krvácení podobné menstruaci… Doprovází ho i pobolívání v podbřišku a v zádech. Myslíte že by se mohlo jednat o uhnizďování? Krvácení bylo dva dny silnější ale teď ustupuje a už je to jen pár kapek. Děkuji za odpověď. ????

Reakce:
Bejbinko
Stálice 71 příspěvků 07.04.19 08:18
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový problém… Dva dny po menstruaci jsem s přítelem měla nechráněný pohlavní styk, no a o tři dny později jsem začala špinit ( silnější hnědý výtok ), ten se ale změnil v krvácení podobné menstruaci… Doprovází ho i pobolívání v podbřišku a v zádech. Myslíte že by se mohlo jednat o uhnizďování? Krvácení bylo dva dny silnější ale teď ustupuje a už je to jen pár kapek. Děkuji za odpověď. ????

Uhniezdovanie je sprevadzane miernym spinenim…to znamena mierne naruzovely az hnedy vytok ale isto nie krvacanie..krvacanie mimo ms neznaci nic dobre…chod k dr nech ta radsej pozre ale uhniezdovanie to isto nebude :think:

Valkýra88
Kecalka 419 příspěvků 07.04.19 08:26

No tak ja mam treba zkusenost takovou, ze pri uhnizdovani byla i krev ale ne silna.Spis jako zacatek menstruace ale trvalo to jen 2-3 dny. :mavam: Ale pokud to neprestane, tak bych zasla k lekari

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45804 příspěvků 07.04.19 08:33

Hlavně tři dny po styku se nemá co uhnizďovat, to už v té době spíš ovulace, ale ani ta se neprojevuje krvácením intenzity menstruačního.

Valkýra88
Kecalka 419 příspěvků 07.04.19 08:47
@ugluk píše:
Hlavně tři dny po styku se nemá co uhnizďovat, to už v té době spíš ovulace, ale ani ta se neprojevuje krvácením intenzity menstruačního.

No ja krvacela take az nekde 2 den po styku a mam z toho doma 3 letou dceru.Tak ze ono to zase tak nemozne neni.

Nicol.20
Nováček 1 příspěvek 07.04.19 08:50

Řeším podobný problém a na testu jsem našla slabého ducha. Může to být cokoli ale ani uhnizďování bych nevyloučila a tak si zkus udělat test. Držím palce. ;)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45804 příspěvků 07.04.19 08:53

@Valkýra88 vajíčku trvá pár dní, než vůbec doputuje do dělohy, uhnizďuje se nejdřív pátý, ale obvykle mezi sedmým a desátým dnem od oplodnění, navíc oplodnění může být dle ovulace klidně několik dní po styku… Takže dva dny po styku daleko spíš ovulace než uhnizˇďování, i kdyby došlo k oplodnnění do pár hodin po styku, po dvou dnech je vajíčko ještě hhluboko ve vejcovodu.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45804 příspěvků 07.04.19 08:56

Po dvou dnech má embryo čtyři buňky, to se fakt ještě nemá jak uhnizďovat.

Valkýra88
Kecalka 419 příspěvků 07.04.19 08:58
@ugluk píše:
@Valkýra88 vajíčku trvá pár dní, než vůbec doputuje do dělohy, uhnizďuje se nejdřív pátý, ale obvykle mezi sedmým a desátým dnem od oplodnění, navíc oplodnění může být dle ovulace klidně několik dní po styku… Takže dva dny po styku daleko spíš ovulace než uhnizˇďování, i kdyby došlo k oplodnnění do pár hodin po styku, po dvou dnech je vajíčko ještě hhluboko ve vejcovodu.

Tak dobre, ne uhnizdovani ale proces oplozeni :mrgreen: .

Valkýra88
Kecalka 419 příspěvků 07.04.19 09:02

@ugluk Ale vis jak jsem to myslela..Proste v zaveru jsem tehotna byla :mrgreen:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45804 příspěvků 07.04.19 09:06
@Valkýra88 píše:
Tak dobre, ne uhnizdovani ale proces oplozeni :mrgreen: .

Ano, ale při procesu oplození nemá co krvácet :) Nidační krvácení bývá spojováno se zanořením embrya do sliznice a porušením nějakých drobných žilek.
Ale dost pravděpodobná je možnost (u tebe i zakladatelky), že dojde ke styku, dva dny poté potom k ovulaci, při které může být drobné krvácení (nezávisle na tom zda pak dojde k oplodnění nebo ne), při té ovulaci už spermie na vajíčko čekají, brzy dojde k oplodnění a za dlších 5-10 dní k uhnízdění (které už žádnou krví být doprovázené nemusí).
Já teda neměla nikdy ani ovulační, ani nidační špinění, ale obě jsou možná.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45804 příspěvků 07.04.19 09:07

Prostě pokud jde o nidační krvácení, to bývá spojeno s procesem otěhotnění. Pokud o ovulační, to může nastat i v cyklech totálně bez styku. A teď mizím :lol:

Annabela11
Závislačka 3524 příspěvků 07.04.19 09:34
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový problém… Dva dny po menstruaci jsem s přítelem měla nechráněný pohlavní styk, no a o tři dny později jsem začala špinit ( silnější hnědý výtok ), ten se ale změnil v krvácení podobné menstruaci… Doprovází ho i pobolívání v podbřišku a v zádech. Myslíte že by se mohlo jednat o uhnizďování? Krvácení bylo dva dny silnější ale teď ustupuje a už je to jen pár kapek. Děkuji za odpověď. ????

Bez na gyndu a zeptej se doktora…

P4ja
Echt Kelišová 8645 příspěvků 07.04.19 09:35
@Nicol.20 píše: Řeším podobný problém a na testu jsem našla slabého ducha. Může to být cokoli ale ani uhnizďování bych nevyloučila a tak si zkus udělat test. Držím palce. ;)

Já ano. Dva dny po styku se ani nemá co uhnízdit. Jako je možné, že zakladatelka v tom styku otěhotněla, ale to krvácení, které přišlo s nidací nic společného nemá. Je to brzy. Spíš asi ovulace.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 07.04.19 10:21
@Nicol.20 píše: Řeším podobný problém a na testu jsem našla slabého ducha. Může to být cokoli ale ani uhnizďování bych nevyloučila a tak si zkus udělat test. Držím palce. ;)

Tak jsem to měla já, i ducha na testu ale ten slábl až zmizel a další ms přišla normálně v termínu, pak už se to neopakovalo.

Váš příspěvek
Reklama