Změna jeslí po měsíci

2302
13.4.16 08:34

Změna jeslí po měsíci

Ahoj, chtěla bych poprosit ty, co mají podobnou zkušenost - cca 14 dní mi chodí prcek do jesliček, byl teď celkem 5× na půl dne a máme zaplaceno do konce měsíce ještě 5× celodenní docházku (je to vždy 2-3 dny v týdnu). Jenže se nám naskytla možnost nastoupit do jesliček jiných, které by vyhovovaly více (jsou blízko, je tam velká zahrada, celkově ostatními kladně hodnocené - předtím nebylo místo). Myslíte, že bude pro malého za těchto podmínek problém změny prostředí? Má 2 a čtvrt roku. Jinak v jeslích se mu líbí, ale zatím nedává ranní loučení, pláče, že odcházím, ale pak se hned zabaví s dětmi a už je prý v pohodě. Tak se jen bojím, abych ho tou změnou ještě více nerozhodila. Nebo myslíte, že si ještě tak nezvykl za tu chvilku? :think:
Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64717
13.4.16 08:45

@Akivasha já bych to neměnila - jasný, ranní pláč a tak je běžný, ale už zná prostředí, učitelky atd.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
13.4.16 20:14

@Akivasha Já jsem dávala, když mu byly 1a 3/4, změna dětí by asi nevadila, ale tety jsou úplně klíčové. Neměnila bych, ledažeby v tech pvrních byl nějaký zásadní problém a změnila bys to okamžitě, ne až po měsíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat