Změna jízdních řádů - střední škola

20
24.11.19 17:03

Změna jízdních řádů - střední škola

Zdravím, mám takový nepořádek v hlavě. Musím Vás poprosit o názor. Dne 16.12. se mají měnit jízdní řády v mém okolí. Ale vypadá to úplně hrozně pro mou osobu. Jezdím studovat do jiného města a vždy ty autobusy stály za nic ale teď? Musela bych vstávat ve 4, jet 25 minut do jednoho města a 47 minut do města, kde mám školu. Cesta zpátky je úplně stejná a přijížděla bych za tmy a k tomu bych musela ještě necelý kilometr domů. Takže zvažuji, že když to opravdu takto dopadne tak přestoupím, ale jsem už ve 3. Ročníku, takže to tam mám zejetý, Nadruhou stranu škola na kterou bych kdyžtak chtěla přistoupit navštěvuje mé dvojče a kamarádky ze základny, tak nevím co mám dělat. Jaký máte názor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16407
24.11.19 17:06

Tak my to tady těžko rozhodneme. Jde také o to, jestli je to stejná škola. POkud ne, musíš dělat vyrovnávací zkoušky, což ve třeťáku asi nebude snadné, ten předmět by byl za celé ty tři roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16407
24.11.19 17:07

Odkud máš nové jízdní řády? Já ty naše nemůžu najít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
24.11.19 17:07

Co internat, nebo nějaký bydlení kousek od školy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2894
24.11.19 17:09

Co na to říkají rodiče? Nemůže tě jeden z nich vozit, aspoň ráno třeba? Nebo není ve městě internat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
24.11.19 17:12

Obor by to byl stejný - obchodní akademie a internát ve městě bohužel není, rodiče mám od sebe, taťka zkoušel napsat na ČSAD a nemá auto, auto má mamky přítel, ale mohl by mě vozit jen kdyby nebyl u hasičů. Takže je to takové složité, a nové řády jsem se dozvěděla tak, ze na idos nebo pid Praha jsem si zadala datum 16.12. a koukla na autobusy, jelikož v prosinci se mění integrovaná doprava s Prahou a okolím tak jsem se chtěla podívat, jestli se to nějak změní a vyšlo mi toto :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16407
24.11.19 17:16

@Magical tak koukám, že to muselo být na tom pid praha, protože idos nepustí přes datum změny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 17:17

Kvůli autobusu přestupovat je blbost, Co když za půl roku se změní jízdní řád tak že zas nebude pasovat spojení na tu druhou školu?
Co tak intr a nebo budeš jezdit za tmy. Bohužel ale zvykej si zanedlouho budeš jezdit do práce a taky po tmě. A nebo autoškola a řidičák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
24.11.19 17:20

@vokishka jojo bylo to pid Praha tedka ještě koukám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
24.11.19 17:22

@smajlik345 nechci psát o jaké města se jedná, ale do toho města, kde je jiná škola tak je to město od nás 25 minut, takže by to bylo něco jiného a opravdu nechci po rodičích, aby mi platili auto nebo autoškolu. Myslím, že teďka řešit práci je dost předčasné, jelikož vím, že po vysoké se budu stěhovat a myslím, že to si nějak vyresim nebo už budu mít auto na které si sama vydělám. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16407
24.11.19 17:22
@Magical píše:
@vokishka jojo bylo to pid Praha tedka ještě koukám

a nedá se přes nějaké jiné město ten přestup na bus?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
24.11.19 17:25

@vokishka Koukala jsem a cesta by opravdu byla dlouhá, ještě čekám na mamku jestli ji něco napadne, ale přijdu si jak v pasti :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7068
24.11.19 17:40

Jsi ve třeťáku, takže se ti blíží 18? Tak co udělat řidičák a koupit nějaké satrší auto a jezdit autem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11912
24.11.19 18:19

@Magical Koukni pořádně. Mohli změnit čísla spojů, trasu. U nás to taky vypadalo, že bus zrušili. Ale oni jen rozdělili jednu linku na dvě a idos už to nenabízel, protože tam nebyl žádný čas na přestup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
24.11.19 19:21

@P4ja ještě jsme tam zkusili napsat, tak třeba mi to nějak pošlou doufám, děkuji :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama