Změna jmena na Eda Sheerana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maminanamatersky
Kecalka 476 příspěvků 25.05.19 07:15
Zmena jmena na Eda Sheerana

Ahoj, koupila jsem si uz nekdy v zime listek na koncert Eda Sheerana do Prahy. No jenze ted uz vim, ze tou dobou budu muset na operaci a koncertu se nejpis nebudu moct zúčastnit. A ted mam potiz, ze je ta pitoma vstupenka na jmeno :roll: Chtela bych ji dat nekomu v rodine nebo prodat. Mate s tim nekdo zkusenost? Jak a kde udelat ten prepis jmena? Nemuzu o tom nic konkretniho najit.. Kupovana byla na Ticketportalu.

Reakce:
Mollify83
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 25.05.19 07:24

Zkušenost nemám, ale tady máš odkaz kde to řeší
https://www.edsheeran.com/faq-cz-sl
Logicky musíš kontaktovat Ticketportal a doložit, že jdeš na operaci. Pak ti zřejmě vyhoví a za poplatek prepisou jméno. A teda btw ještě že jsem na tohle narazila, taky je mám a vůbec jsem netušila, že je to až takhle přísný. Budu muset jít s manželem ať chce nebo nechce, jsou na naše jména. Původně jsem myslela, že vezmu kamarádku. Tak ne :lol:

kakuja
Povídálka 35 příspěvků 25.05.19 07:28

Ještě nikdy se mi nestalo aby jména kontrolovali. Takhle jsme šli na metellicu takže taky velká kapela a při vstupu přiložís jen lístek k čipu ten ho pipne, projdes a pak tě kontroluje ochranka jestli nemáš zbraně Toť vše. Na jméno nikdo nekoukal ;). Byli jsme v O2 aréně.

a12
Hvězda diskuse 36633 příspěvků 25.05.19 07:33

Ja jsem takhle teda byla jen na fotbale na listky na jmeno a tam to bylo z důvodu aby si ho prve nemohl koupit kazdej, mysleno osoby se zakazem kvuli vytrznostem a za druhé aby si každy nemohl koupit deset listku a treba je preprodavat..
Kdyby meli u vstupu kazdymu kontrolovat obcanky kvuli jmenu, tak to aby zacli uz den predem, ne?

Mollify83
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 25.05.19 07:44

Tohle je specifický, opravdu to má v podmínkách koupě lístku. Je to kvůli omezení přeprodeje.

Maminanamatersky
Kecalka 476 příspěvků 25.05.19 07:47

Ja taky myslim, ze to s kontrolovanim jmen nebude tak horke, na druhou stranu nevim, jestli to riskovat :nevim: Nemame to do Prahy zrovna blizko a je mi blby, tam poslat treba segru, aby tam dve hodiny jela a u vchodu ji řekli, ze bez stejneho jmena odchod…

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 25.05.19 07:54

Prispevek mimo - podle nazvu diskuze jsem myslela, ze chce nekdo zmenit jmeno a prijmeni sobe nebo diteti :mrgreen:

Halamka
Závislačka 4029 příspěvků 25.05.19 08:00

@Tazvesnice já taky :mrgreen:

Alkata
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 25.05.19 08:20

Osobně v Praze v Ticketportalu nebo poštou. Zménu lze udělat jen jednou a poplatek je 300 Kč za lístek. Důvod je nezajímá, tím se netrap. Neriskovala bych lístky na jiné jméno, protože pořadatel od začátku celkem jasné všude připomíná, ze jména se kontrolovat budou a je nutné to mít v pořádku. Jinak je takový problém napsat mail do Ticketportalu než se ptát tady? :roll:

Russet
Neúnavná pisatelka 16469 příspěvků 25.05.19 08:48
@Tazvesnice píše:
Prispevek mimo - podle nazvu diskuze jsem myslela, ze chce nekdo zmenit jmeno a prijmeni sobe nebo diteti :mrgreen:

Já taky a říkala jsem si, co je zas trolla!

kakuja
Povídálka 35 příspěvků 25.05.19 08:49

Tak oni to píšou skoro všude, že jména kontrolovat budou a nikdy se mi to nestalo. A že jsem byla dost festakach a koncertech. To by museli pouštět na koncert od rána, aby to stíhali :D. Ale pro klid duše si to zakladatelka může změnit ;)

hani28
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 25.05.19 08:49
@Halamka píše:
@Tazvesnice já taky :mrgreen:

I ja :lol:

Maminanamatersky
Kecalka 476 příspěvků 25.05.19 08:56
@Tazvesnice píše:
Prispevek mimo - podle nazvu diskuze jsem myslela, ze chce nekdo zmenit jmeno a prijmeni sobe nebo diteti :mrgreen:

Tak sorry, ze to potrebuju kvuli vstupence mi prislo do nazvu diskuze moc dlouhe :lol: :lol:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 25.05.19 10:01

@Maminanamatersky se nemlouvej, ja jen napsala svuj prvni postreh ;)

Váš příspěvek
Reklama