Změna lázní

3261
5.2.16 19:20

změna lázní

Dobrý den. Žádali jsme o lázně jeseník a na druhé místo dali Luhačovice. Jenže pojišťovna už poslala návrh do Jeseníku a od tam mi psali že už mají volno jen na domě kde jsou koberce a ty mi nesmíme. Jak to máme teď řešit. Oni musí v Jesenìkách tu žádost nějak poslat zpět? Nemáte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10762
5.2.16 19:40

Budeš se muset s Jeseníkem domluvit. A nebo počkat na termín, kdy mají volný bezkobercový dům.

Ale zbodala jsi to dobře. Jak tě napadlo napsat si žádost na pojištovnu, aniž bys měla blokovaný termín v lázních? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4534
5.2.16 19:44

@harpyje nikdy jsem neslyšela o tom, že by se měl zamluvit termín v lázních a pak teprve posílat žádost na pojišťovnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51221
5.2.16 19:49
@Ráďa81 píše:
@harpyje nikdy jsem neslyšela o tom, že by se měl zamluvit termín v lázních a pak teprve posílat žádost na pojišťovnu

tohle jsem taky nějak nepochopila. :think:
Návrh do lázní vypisuje lékař, pak jde návrh na pojišťovnu, ta obvykle upřednostni místo které je blíž k domovu. Po schválení posílá návrh do lázní, z lázní se ozvou když mají termín. Teda měli by se ozvat a dát vědět, že jim návrh dorazil, některé pojišťovny totiž ani nedávají vědět, že návrh na lázně byl schválen.
Edit: tebe jsem pochopila, nepochopila jsem příspěvek výše :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51221
5.2.16 19:51
@Ráďa 25 píše:
Dobrý den. Žádali jsme o lázně jeseník a na druhé místo dali Luhačovice. Jenže pojišťovna už poslala návrh do Jeseníku a od tam mi psali že už mají volno jen na domě kde jsou koberce a ty mi nesmíme. Jak to máme teď řešit. Oni musí v Jesenìkách tu žádost nějak poslat zpět? Nemáte někdo zkušenost?

zkušenost nemám. Já bych teda určitě zavolala do lázní a na pojišťovnu, co jako s tím máš dělat, když koberce nesmíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10762
5.2.16 19:52

@Ráďa81 fakt nechápu, no. vždy't ti tu žádanku musel připravit lékař - takže přesnější dotaz ode mne by byl, co to máš za doktora, že neví, že objednat Jeseník a nemít blokovaný temín, je pitomina :nevim: Čímž chci neomaleně (sorry) říct, že mne to mrzí, žes takhle dopadla. Určitě se s nimi ale domluvíš. neboj.

EDIT - OK, už chápu, jiný kraj, jiný zvyklosti. já vím, že když neobjednám termín v Jeseníku víc jak půl roku dopředu, nebudu ho mít. A to žádost mít ještě nemohu, protože ta platí pouhý půlrok.

Příspěvek upraven 05.02.16 v 19:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51221
5.2.16 19:56

@harpyje já jsem teda asi stále mimo. Proč by se měl blokovat termín? To je snad nějaká novinka? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3261
5.2.16 20:04

Tak pro upřesnění. Jezdím do Jeseníků už 4 roky. Vždy jsem si termín blokla dopředu a chtěli to i klidně rok dopředu zamluvit. Tak třeba jsem si zamluvila v květnu termín na další rok na květen :pankac: A až v lednu jsem dala žádost. Jenže v jeseníkách zjistili že mají každý rok narváno, tak proč si nevydělat na dětech. A tak zavedli 1000,– za to že vám rezervují ten termín. Když jsme tam minulý rok byli, tak mi řekli že ty peníze jsou jen pro ně za ochotu mi termín podržet a peníze už neuvidím :,( To mě naštvalo. Proto jsem letos čekala až nám lázně schválí pojišťovna a pak psala do lázní. Tam mi paní odepsala, že mají plno až do října a volno je jen na té jedné budově- záchody asi pro 12 pokojů na chodbě, sprchy taky. Všude koberce a dlouhé závěsy :roll: Pro alergika na prach a roztoče :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
5.2.16 20:14

My byly v listopadu v luhackach a tam jsme si uz rezervovali misto nekdy v breznu a meli misto az v ten listopad a az po par mesicich nam to vxpsala dr je tam nejaka doba co se musi dodrzet kvuli pojistovne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51221
5.2.16 20:25

@Ráďa 25 ok už to chápu, ale prostě tohle není běžná praxe blokovat termín na rok dopředu, přeci pojišťovna návrh nemusí schválit.
Tak že buď požádat o změnu lázní, nebo čekat do října, jiná cesta asi není. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51221
5.2.16 20:28
@terezinka25 píše:
My byly v listopadu v luhackach a tam jsme si uz rezervovali misto nekdy v breznu a meli misto az v ten listopad a az po par mesicich nam to vxpsala dr je tam nejaka doba co se musi dodrzet kvuli pojistovne

já to s tou rezervací stejně nechápu, co když pojišťovna návrh neschválí? :D
Hmm tak vlastně lázním zůstane ten litr, co vybírají za rezervaci co? Pro ně se vlastně nic nemění. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
5.2.16 20:50

@Katy2 Jak neschvali tak sevtermin zrusi.ale opravdu se tam hlasi spoustu lidi a bez rezervace by to nejspis neslo si myslim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7867
5.2.16 21:07

Já pracuji v lázních a u nás si běžně klienti dělají rezervaci přes pojišťovnu i rok dopředu, aniž by věděli, zda jim lázně budou schválené. Pokud jim lázně jsou poté schválené ok, pokud ne, spousta přijedou i jako samoplátci, jen na kratší dobu a pokud nepřijedou vůbec, tak se rezervace zruší a rozhodně žádné storno poplatky neplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35642
6.2.16 07:46
@Ráďa 25 píše:

podle me je to dobry duvod ten termin odmitnout a cekat na dum bez kobercu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3261
6.2.16 09:36

No stejně asi pojedeme. V Luhačovicích už mají taky plno a dcerka musí do lázní na jaře. Není na tom moc dobře. Takže vezmeme co bude a paní slíbila, že když kdokoli vypadne, tak nám dá lepší dům. Zase je pravda, že jsme stejně pořád jen venku a chodíme se tam jen vyspat. A zase je tam teda úplně nádherná příroda a vzduch. :palec: Ale je to moc smutné, že když dítě potřebuje lázně, tak se musí čekat i několik měsíců než se tam dostane :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama