Změna lékaře pro miminko

Anonymní
29.6.20 12:24

Změna lékaře pro miminko

Dobrý den, s naší dětskou lékařkou nejsme spokojeni a chtěli bychom přejít k jiné. Nevíte o nějaké dětské lékařce v Plzni, která je fakt dobrá a vzala by nás? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4476
29.6.20 12:25

Pro spoustu lidi je „fakt dobra“ i ta vase soucasna ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 12:31

@Cenarius To si myslíte vy… Hodně lidí si na ní stěžuje a s její minulostí by lékařku dělat neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
26212
29.6.20 12:37
@Anonymní píše:
@Cenarius To si myslíte vy… Hodně lidí si na ní stěžuje a s její minulostí by lékařku dělat neměla.

Obrať se na svou pojišťovnu. Měla by ti poskytnout info, který lékař bere. Když má takovou pověst, proč jsi tam dítě registrovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2152
29.6.20 12:39
@Anonymní píše:

Tohle ale posuzuje lékařská komora…
Jinak obecně je problém s pediatry. Je jich málo. Na stránkách komory je seznam, na stránkách pediatrické společnosti také. Také se lze obrátit na Vaši zdravotní pojišťovnu. Co se týká referencí, je to individuální.
Někdo bude jednoho vychvalovat, druhý ho pomluví. Jako lékař se nikdy každému „nezavděčíte“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 12:41

@Russet Já to vůbec nevěděla. Já jsem to zjistila až když začla být na nás vysazená, nepříjemné chování zbytečná vyšetření atd.. tak jsem si jí našla na internetu a zjistila jsem nepříjemnou věc. Jinak děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
12921
29.6.20 12:42

Tak lékaře si obvolej sama ne? vyber si ho dle tvých kritérií, jediný důvod proč by tě neměl registrovat je oficíálně plná kapacita. To ti řeknou na pojištovně, zbytek jsou výmluvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 12:43

@Pajik 76 Děkuji za radu :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
1594
29.6.20 13:00

Jen dodam, ze ani pojišťovna nemusí vědět/neví o tom, zda daný lékař bere nebo nebere. Poskytne to seznam pracovišť, ale o tom, zda berou, se části člověk musí přesvědčit sam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
29.6.20 13:02

Taky jsme z Plzně a ještě nedávno jsem chtěla měnit pediatricku. Problém je, že ty dobré mají plno a pribiraji jenom že známosti. U nás pomohlo vzít s sebou na preventivní manzela a najednou všechno v pohodě. Zatím zůstáváme, do roka se máme stěhovat, tak to kdyžtak změníme s tím. Taky záleží z jaké části Plzně jste. Klidně mi napište sz, kamaradek s dětmi mám hodně, tak kdyžtak můžu poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 14:09

@Monty1505 Už jsem vám napsala.

• Nahlásit
  • Citovat
26212
29.6.20 16:06
@Anonymní píše:
@Russet Já to vůbec nevěděla. Já jsem to zjistila až když začla být na nás vysazená, nepříjemné chování zbytečná vyšetření atd.. tak jsem si jí našla na internetu a zjistila jsem nepříjemnou věc. Jinak děkuji za radu.

Já jsem s naší dětskou doktorkou spokojená. Ale existují typy, co ji nemusí a na známý doktor o ní píšou negativní věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama