Reklama

Změna majitele bytu a nájemní smlouva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ala42
Kecalka 280 příspěvků 18.07.18 16:59
Změna majitele bytu a nájemní smlouva

Ahoj,
snažila jsem se hledat na netu v poradnách, ale nedohledala jsem se přesně toho, co potřebuji, třeba poradíte :dance:
Bydlím v bytě, kde mám nájemní smlouvu na dobu neurčitou, majitel daroval dům se všemi pronajatými byty dceři,1,5měs po přepsání majitele v katastru nám toto ústně oznámila s tím, že se nic nemění…Pobírám příspěvek na bydlení, včera mě kontaktovala pracovnice úřadu s tím, že mám ihned dodat nájemní smlouvu, kde figuruje samozřejmě už nová majitelka, ta ale tvrdí, že to není potřeba, pak zase, že ano, dojde někdy k zaslání nové, ale již upravené smlouvy…Jenže já to potřebuji nejlépe včera, je sice moje hloupost, že jsem se o to nestarala dřív, bohužel mě to vůbec nenapadlo. Nyní je příspěvek pozastaven, nedodám-li, budu vracet to, co mi bylo od půlky května vyplaceno. Děkuji za přečtení, popř. za reakci :mavam:

Reklama

Reakce:

mamina2017
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 18.07.18 17:05

nejspíš ti nezbude uhánět novou majitelku. Je logické, že ta původní smlouva je neplatná. tedy pokud toto byla otázka ;)

Deja_vi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 17:07

musíš dodat novou smlouvu, přes to nejede vlak

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 18.07.18 17:28
@Deja_vi píše:
musíš dodat novou smlouvu, přes to nejede vlak

Ty máš dva nicky?

Deja_vi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 17:29
@Dojcanis píše:
Ty máš dva nicky?

mám jen jeden, smazali mi ho, nevím proč, dneska mi nešlo přihlásit a neodepisujou :roll:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 18.07.18 17:43
@Deja_vi píše:
mám jen jeden, smazali mi ho, nevím proč, dneska mi nešlo přihlásit a neodepisujou :roll:

Asi si byla moc drza :cert: :mrgreen: :jazyk:
Každopádně,sem rada,ze tu zas ses :)

Deja_vi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 17:53
@Dojcanis píše:
Asi si byla moc drza :cert: :mrgreen: :jazyk:
Každopádně,sem rada,ze tu zas ses :)

jsi hodná, neee nebyla jsem drzá, prostě jsem se jim asi nelíbila, nebo mě někdo nahlásil a oni rovnou smazali :think:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 18.07.18 17:55
@Deja_vi píše:
jsi hodná, neee nebyla jsem drzá, prostě jsem se jim asi nelíbila, nebo mě někdo nahlásil a oni rovnou smazali :think:

Tak to je od nich docela podraz.Ja bych se dotazovala.Treba i z tohodle uctu co pises.Jinak,me rano dneska napsali admini sz,ze jsem byla v diskuzi odhalena a jestli ji nechci smazat.Tak sem nevěděla,která bije.Napsala sem jim,a oni ze se omlouvaji,ze to vlastně nebylo mě.Mají v tom zmatek.A zase ta Karin.

Deja_vi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 18:01
@Dojcanis píše:
Tak to je od nich docela podraz.Ja bych se dotazovala.Treba i z tohodle uctu co pises.Jinak,me rano dneska napsali admini sz,ze jsem byla v diskuzi odhalena a jestli ji nechci smazat.Tak sem nevěděla,která bije.Napsala sem jim,a oni ze se omlouvaji,ze to vlastně nebylo mě.Mají v tom zmatek.A zase ta Karin.

jsou fakt divní

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama